Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Pajace - megawidowisko w Szczecinie

  Pajace - megawidowisko w Szczecinie

  21 lipca 2017 / redakcja

  11 sierpnia 2017 r. zapraszamy do Szczecina na „Pajace", międzynarodowe megawidowisko Opery na Zamku w Szczecinie realizowane przez światowej sławy reżysera Michała Znanieckiego, z udziałem artystów operowych oraz dwustuosobowego "chóru szczecinian". Spektakl oparty o operę Ruggero Leoncavallo wykorzystuje "nie-teatralne" przestrzenie w niekonwencjonalny, teatralny sposób. Spektakl poprzedzony jest akcjami happeningowymi w mieście z udziałem grup artystycznych Szczecina, które zakończy barwny korowód cyrkowców, prowadzących publiczność na spektakl.

  więcej
 • Piotruś Pan KONKURS

  Piotruś Pan KONKURS

  20 lipca 2017 / redakcja

  23 lipca 2017 r. zapraszamy do Multikina na spektakl „Piotruś Pan” z National Theatre. Retransmisję przedstawienia będzie można o godzinie 16.00 w wybranych kinach sieci Multikino. Dla czytelników mamy podwójne zaproszenia na pokaz w Multikino Ursynów i Złote Tarasy.

  więcej
  konkurs
 • Premiera spektaklu (nie)straszny Śląsk

  Premiera spektaklu (nie)straszny Śląsk

  19 lipca 2017 / redakcja

  W Ornontowicach w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych trwa ostatni tydzień warsztatów odbywających się w ramach projektu Lato w teatrze. Pod okiem Fundacji Szafa Gra młodzież wraz z instruktorami tworzy spektakl „(nie)straszny Śląsk”, który będzie wariacją na temat Śląska widzianą oczami uczestników zajęć. Premiera odbędzie się już 22 lipca, wstęp wolny!

  więcej
 • Salome z National Theatre

  Salome z National Theatre

  19 lipca 2017 / redakcja

  27 lipca 2017 r. zapraszamy do Multikina na spektakl „Salome” z National Theatre. W swej inscenizacji ciesząca się międzynarodowym uznaniem reżyserka Yaël Farber opiera się nie tylko na znanej sztuce skandalisty Oscara Wilde’a. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Piotruś Pan z z National Theatre

  Piotruś Pan z z National Theatre

  18 lipca 2017 / redakcja

  23 lipca 2017 r. zapraszamy do Multikina na spektakl „Piotruś Pan” z National Theatre. Retransmisję przedstawienia będzie można o godzinie 16.00 w wybranych kinach sieci Multikino. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Premiera DOM na praskim podwórku

  Premiera DOM na praskim podwórku

  18 lipca 2017 / redakcja

  23 lipca 2017 r. zapraszamy na premierę spektaklu "Dom" w reżyserii Sebastiana Świądera w wykonaniu Teatru Baj, który odbędzie się podwórku przy ul. Kłopotowskiego 28 w Warszawie. Spektakl powstaje w ramach projektu Podwórza, a teatr po raz drugi realizuje 3 projekty społeczno-artystyczne w ramach działań rewitalizacyjnych na warszawskiej Pradze: Praska Dorożka Teatralna, Praskie Partnerstwa Pedagogiczno-Teatralne oraz Podwórza.

  więcej
 • Hedda Gabler KONKURS

  Hedda Gabler KONKURS

  17 lipca 2017 / redakcja

  18 lipca 2017 r. zapraszamy ponownie na spektakl „Hedda Gabler” z Ruth Wilson w Multikinie. Retransmisję przedstawienia będzie można zobaczyć o godzinie 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino w ramach cyklu „National Theatre Live w Multikinie”. Dla czytelników mamy podwójne zaproszenia do Multikina Złote Tarasy i Ursynów.

  więcej
  konkurs
 • The Wooster Group wystawia Kantora

  The Wooster Group wystawia Kantora

  17 lipca 2017 / redakcja

  15 lipca 2017 r. w Stanach Zjednoczonych odbyła się światowa premiera najnowszego spektaklu The Wooster Group – opartego na twórczości Tadeusza Kantora „A Pink Chair (In the Place of Fake Antique)”.

  więcej
 • Święto Lata w teatrze w Górznie

  Święto Lata w teatrze w Górznie

  17 lipca 2017 / redakcja

  22 lipca 2017 r. w Górznie (woj. kujawsko-pomorskie) odbędzie się Święto Lata w teatrze, zorganizowane z okazji 10. edycji ogólnopolskiego programu popularyzującego teatr, skierowanego do dzieci i młodzieży.

  więcej
 • Przebudzenie wiosny KONKURS

  Przebudzenie wiosny KONKURS

  14 lipca 2017 / redakcja

  Już 16 lipca 2017 r. zapraszamy na spektakl "Przebudzenie wiosny" w Teatrze Wolandejskim! Będzie to spektakl na podstawie dramatu Franka Wedekinda. Dla czytelników mamy podwójne zaproszenie do wygrania w konkursie!

  więcej
  konkurs
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi