Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Narodowe Czytanie Wesela

  Narodowe Czytanie Wesela

  22 lutego 2017 / redakcja

  Ogłoszono wyniki głosowania Narodowego Czytania 2017 r. Lekturą zostało "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego - ogłosił 21 lutego 2017 r. prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. - Naprawdę warto po raz kolejny przeczytać tę piękną pozycję naszej literatury - przekonywał.

  więcej
 • Konkurs na jurora Alternatywnej Nagrody

  Konkurs na jurora Alternatywnej Nagrody

  22 lutego 2017 / redakcja

  Teatr Miejski im. W. Gombrowicza w Gdyni ogłosił konkurs na jurora Alternatywnej Nagrody Dramaturgicznej. Podczas finału 10. Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej, oprócz profesjonalnej Kapituły, pracować będzie, już po raz trzeci, jury złożone z miłośników sceny, które po przeczytaniu pięciu wybranych do finału sztuk i obejrzeniu ich czytań przyzna własną Alternatywną Nagrodę Dramaturgiczną.

  więcej
 • Królewskie Wieczory z Szekspirem w Teatrze Polskim w Warszawie

  Królewskie Wieczory z Szekspirem w Teatrze Polskim w Warszawie

  22 lutego 2017 / redakcja

  Wiosnę zawsze dobrze jest zacząć z dramaturgiem wszech czasów, dlatego Teatr Polski przygotował dla widzów specjalną akcję sprzedażową KRÓLEWSKIE WIECZORY Z SZEKSPIREM, w ramach której na wybrane spektakle „Króla Leara” (6, 7 i 8 kwietnia br.) i „Wieczoru Trzech Króli” (10, 11 i 12 marca oraz 17, 19 i 20 kwietnia) udostępniona została pula biletów w cenie 30 złotych. Specjalna cena obowiązuje wyłącznie przy równoczesnym zakupie biletów na oba szekspirowskie spektakle.

  więcej
 • Misteria Paschalia z mocnym akcentem

  Misteria Paschalia z mocnym akcentem

  22 lutego 2017 / redakcja

  Dwa kolejne koncerty 14. edycji Festiwalu Misteria Paschalia w ramach pasma VANITAS przyniosą wielkie emocje. Zapewnią je dwa różne religijne dzieła barokowe, napisane przez kompozytorów z Włoch i Niemiec, które usłyszymy w Wielką Środę i Wielki Czwartek (12-13 kwietnia 2017).

  więcej
 • Oświadczenie ws. spektaklu „Klątwa”

  Oświadczenie ws. spektaklu „Klątwa”

  21 lutego 2017 / redakcja

  Teatr Powszechny złożył oświadczenie w sprawie spektaklu „Klątwa” w reż. Olivera Frljicia.

  więcej
 • Warszawski Festiwal Improwizacji 2017

  Warszawski Festiwal Improwizacji 2017

  21 lutego 2017 / redakcja

  Od 23 do 26 lutego 2017 Klub Komediowy zaprasza na Warszawski Festiwal Improwizacji - Warsaw Improv Festiwal 2017. Przez cztery dni miłośnicy tej dziedziny komedii oraz osoby zainteresowane teatrem będą miały okazję wziąć udział w warsztatach z instruktorami z USA i Słowenii, a wieczory spędzić w Klubie Komediowym, oglądając najlepsze polskie i światowe grup impro.

  więcej
 • Jak Wam się podoba KONKURS

  Jak Wam się podoba KONKURS

  21 lutego 2017 / redakcja

  23 lutego 2017 r. zapraszamy do Multikina na retransmisję sztuki Williama Szekspira „Jak wam się podoba”. Spektakl z National Theatre w reżyserii Polly Findlay z Rosalie Craig w roli Rozalindy. Dla czytelników mamy podwójne zaproszenia do wygrania w konkursie.

  więcej
  konkurs
 • Między nami dobrze jest Teatr Telewizji 21.02

  Między nami dobrze jest Teatr Telewizji 21.02

  21 lutego 2017 / redakcja

  21 lutego 2017 r. o godz. 20:20 w Teatrze Telewizji w TVP Kultura wyemitowana zostanie filmowa adaptacja sztuki Doroty Masłowskiej „Między nami dobrze jest” w reż. Grzegorza Jarzyny. W znakomitej roli występuje Danuta Szaflarska.

  więcej
 • Warsztaty dla najmłodszych Pod Kolumnami

  Warsztaty dla najmłodszych Pod Kolumnami

  21 lutego 2017 / redakcja

  Mały Teatr Pod Kolumnami otwiera zapisy na wiosenno-letni semestr warsztatów dla najmłodszych. Na zajęciach wykorzystywane są kolorowe kostiumy teatralne, rekwizyty, maski, lalki pacynki oraz wesoła muzyka. Zajęcia rozpoczynają się 2 marca 2017.

  więcej
 • Daily Soup Teatr Telewizji 20.02

  Daily Soup Teatr Telewizji 20.02

  20 lutego 2017 / redakcja

  20 lutego 2017 r. o godz. 20:30 w Teatrze Telewizji znakomita sztuka Marka St. Germain w reżyserii Tomasza Wiszniewskiego pt. "W roli Boga". Spektakl zdobył Grand Prix Festiwalu Dwa Teatry w roku 2010. W rolach głównych wystąpili m. in. Janusz Gajos, Dominika Ostałowska, Paweł Królikowski.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi