Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Casting do musicalu Heathers

  Casting do musicalu Heathers

  26 września 2023 / redakcja

  Teatr Syrena w Warszawie ogłasza casting do musicalu „Heathers”. Premiera we wrześniu 2024 r. Zgłoszenia do 8 października 2023 r. Szczegóły poniżej.

  więcej
 • Laureaci 17. Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury

  Laureaci 17. Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury

  26 września 2023 / redakcja

  25 września 2023 r. w siedzibie Mazowieckiego Teatru Muzycznego (MTM) im. Jana Kiepury w Warszawie odbyła się gala wręczenia 17. Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. Nagrodę specjalną za całokształt pracy artystycznej otrzymał wieloletni dyrektor Opery Krakowskiej Bogusław Nowak.

  więcej
 • 2 edycja Festiwalu Czas na Teatr

  2 edycja Festiwalu Czas na Teatr

  26 września 2023 / redakcja

  Znakomite spektakle, Gala Musicalowa, koncerty, konferencje, pokazy filmowe, premiery książek i spotkania z artystami. Teatr Muzyczny w Poznaniu organizuje festiwal CZAS NA TEATR. Od 28 września do 9 października 2023 r. Poznań stanie się stolicą teatrów i musicalu.

  więcej
 • Przedłużony nabór do IX edycji Festiwalu Teatrów Młodzieżowych

  Przedłużony nabór do IX edycji Festiwalu Teatrów Młodzieżowych

  25 września 2023 / redakcja

  Teatr Polski w Warszawie poinformował o przedłużeniu naboru do IX edycji Festiwalu Teatrów Młodzieżowych na Mazowszu! Hasło przewodnie „Wybrać wolność”. Polscy autorzy emigracyjni z lat 1939-1989. Zgłoszenia można przesyłać do 15 października 2023 r. Wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać nagrany spektakl. Szczegóły poniżej.

  więcej
 • Mord w hurtowni PREMIERA Teatr Telewizji na ŻYWO 25.09

  Mord w hurtowni PREMIERA Teatr Telewizji na ŻYWO 25.09

  25 września 2023 / redakcja

  25 września 2023 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierę spektaklu na ŻYWO pt. "Mord w hurtowni". Będzie to nowa wersja spektaklu Teatru Sensacji „Kobra” z 1967 roku. W roku 2023 sztukę Marka Domańskiego wyreżyserował Adam Sajnuk. Występują: Mariusz Ostrowski, Kamila Baar, Izabela Dąbrowska i inni.

  więcej
 • Dzieło Życia dla Mai Komorowskiej

  Dzieło Życia dla Mai Komorowskiej

  25 września 2023 / redakcja

  Reżyser teatralna Anna Wieczur, poetka Anna Piwkowska, tancerz Patryk Walczak oraz rzeźbiarka i medalierka Anna B. Wątróbska-Wdowiarska zostali 25 września 2023 r. laureatami Nagród im. C. K. Norwida, przyznawanych artystom tworzącym na Mazowszu. Nagrodą "Dzieło Życia” uhonorowano aktorkę Maję Komorowską.

  więcej
 • Na pierwszy rzuto oka - PREMIERA monodramu

  Na pierwszy rzuto oka - PREMIERA monodramu

  22 września 2023 / redakcja

  1 października 2023 r. zapraszamy do Teatru Polonia na debiut Marii Seweryn w monodramie "Na pierwszy rzut oka". Reżyseruje Adam Sajnuk. Bilety online kupisz na TerazTeatr.pl

  więcej
 • Matki. Pieśni na czas wojny PRAPREMIERA

  Matki. Pieśni na czas wojny PRAPREMIERA

  22 września 2023 / redakcja

  29 września 2023 r. w Teatrze Powszechnym w Warszawie, odbędzie się prapremiera spektaklu „MATKI. PIEŚŃ NA CZAS WOJNY” w reżyserii Marty Górnickiej. Na scenie wystąpi 21 kobiet z Ukrainy, Białorusi i Polski, w wieku od 10 do 71 lat wraz z grupą dzieci. „MATKI” to spektakl chóralny o doświadczeniu wojny i cyklu przemocy, który wydaje się niemożliwy do przełamania, i marzeniach o odnowie świata na innych zasadach.

  więcej
 • The Best European SHOW - premiera!

  The Best European SHOW - premiera!

  21 września 2023 / redakcja

  Już w październiku na deskach Dużej Sceny w Teatrze Kochanowskiego w Opolu odbędzie się premiera THE BEST EUROPEAN SHOW! To projekt, który powstaje w koprodukcji Fondazione Teatro Due Parma (Włochy), Kosovo National Theatre (Kosovo), Teatru Malta (Malta) i Narodowym Teatrem – SNG Nova Gorica (Słowenia).
  To wyjątkowe wydarzenie w Teatrze im. Jana Kochanowskiego i jednocześnie JEDYNA okazja, żeby zobaczyć spektakl w tym sezonie w Opolu. Po polskiej premierze wyrusza on w europejskie tournée!

  więcej
 • Złoto Renu - PREMIERA opery w Multikinie

  Złoto Renu - PREMIERA opery w Multikinie

  20 września 2023 / redakcja

  24 września 2023 r. zapraszamy do sieci Multikino na premierowy seans opery "Złoto Renu". Reżyser Barrie Kosky łączy siły z dyrygentem Antonio Pappano w nowej, odważnej inscenizacji Wagnerowskiego Das Rheingold. Przedstawienie z Royal Opera House. Patronat Terazteatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi