Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Audiomusical na podstawie kultowego „Piotrusia Pana” Studia Buffo

  Audiomusical na podstawie kultowego „Piotrusia Pana” Studia Buffo

  25 listopada 2020 / redakcja

  Podróż do Niebywalencji pełna fantastycznych brzmień.
  Audiomusical na podstawie kultowego „Piotrusia Pana” Studia Buffo od wczoraj, tj. od 24 listopada 2020r. dostępny jest w Empik Go.

  więcej
 • Rusza VOD Teatru Zagłębia

  Rusza VOD Teatru Zagłębia

  25 listopada 2020 / redakcja

  Teatr Zagłębia 1 grudnia 2020 r. odda w ręce swoich widzów platformę VOD, na której będzie można oglądać m.in. spektakle transmitowane na żywo prosto z siedziby Teatru.

  więcej
 • (R)ewolucje w Pantomimie

  (R)ewolucje w Pantomimie

  25 listopada 2020 / redakcja

  Zespół Wrocławskiego Teatru Pantomimy rozpoczął projekt (R)EWOLUCJA, w którym spotka się z młodymi twórczyniami teatralnymi pierwszy raz pracującymi w konwencji pantomimy.

  więcej
 • Projekt Matka 100-tny spektakl online!

  Projekt Matka 100-tny spektakl online!

  25 listopada 2020 / redakcja

  W dawnych, lepszych czasach Teatr Kana zaplanował zagranie SETNEGO spektaklu "Projekt: Matka" na deskach teatralnych na 28 listopada 2020 roku. Sytuacja się zmieniła, ale my nie chcemy tracić tego wyczekiwanego długo czasu, tej energii, chcemy być z Widzami i odpowiedzieć jakoś na tę tęsknotę.

  więcej
 • Ruszyła Młynoteka

  Ruszyła Młynoteka

  25 listopada 2020 / redakcja

  23 listopada 2020 r. Teatr MŁYN oficjalnie uruchamił MŁYNOTEKĘ, czyli własną platformę z multimediami. Od początku listopada prezentował na niej materiały dla dzieci, obecnie platforma staje się także rodzajem wirtualnej sceny, na której teatr udostępnia rejestracje spektakli ze swojego repertuaru adresowane do Widzów dorosłych.

  więcej
 • Rekordowa widownia spektakli online Opery Wrocławskiej

  Rekordowa widownia spektakli online Opery Wrocławskiej

  24 listopada 2020 / redakcja

  Prawie 40 tysięcy widzów zgromadziły listopadowe spektakle transmitowane online przez Operę Wrocławską. Widzowie docenili najwyższą jakość muzyczną i wizualną oraz doskonale dobraną obsadę solistów – gościnnych jak i rodzimych.

  więcej
 • Ewelina Marciniak laureatką Der Faust

  Ewelina Marciniak laureatką Der Faust

  24 listopada 2020 / redakcja

  W Hanowerze wyłoniono tegorocznych zdobywców najbardziej prestiżowej niemieckiej nagrody teatralnej - Der Faust. Polską artystkę nagrodzono w kategorii Reżyseria za spektakl „Der Boxer” na podstawie powieści "Król" Szczepana Twardocha. Doskonale przyjęta przez publiczność i krytyków sztuka została zrealizowana na scenie Thalia Theater w Hamburgu.

  więcej
 • Dziady. Noc druga - Teatr Telewizji 24.11

  Dziady. Noc druga - Teatr Telewizji 24.11

  24 listopada 2020 / redakcja

  24 listopada 2020 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierową emisję drugiej części spektaklu Teatru Wierszalin pt. "Dziady. Noc druga". Ten wielki romantyczny dramat Adama Mickiewicza w wersji Teatru Wierszalin w Supraślu to dwuczęściowe widowisko w reżyserii Piotra Tomaszuka.

  więcej
 • Badyle PREMIERA Teatr Telewizji 23.11

  Badyle PREMIERA Teatr Telewizji 23.11

  21 listopada 2020 / redakcja

  23 listopada 2020 r. zapraszamy na premierę spektaklu "Badyle" w Teatrze Telewizji. Będzie to autorski spektakl Andrzeja Barańskiego, zrealizowany na podstawie prozy Tadeusza Różewicza i Marka Gajdzińskiego. Występują: Ewa Dałkowska, Radosław Pazura, Edyta Olszówka, Andrzej Mastalerz.

  więcej
 • Zamiast Capri Wymazywanie - online

  Zamiast Capri Wymazywanie - online

  20 listopada 2020 / redakcja

  Z przykrością informujemy, że decyzją Teatru Powszechnego musimy odwołać zaplanowaną na sobotę transmisję spektaklu "Capri - wyspa uciekinierów" . Poniżej znajdą Państwo oficjalny komunikat teatru. W zamian 21 listopada 2020 r. proponujemy emisję rejestracji spektaklu „Wymazywanie” Krystiana Lupy.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi