Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Dzień Świra opera-musical?

  Dzień Świra opera-musical?

  25 maja 2017 / redakcja

  7 lipca 2017 r. w Warszawie w Teatrze Kamienica odbędzie się premiera "Dnia Świra - opera musical". Libretto napisał reżyser oryginału Marek Koterski a muzykę napisał Hadrian Filip Tabęcki. W rolach głównych występują: Joanna Kołaczkowska oraz Maciej Miecznikowski. Zapowiada się bombowa premiera!

  więcej
 • Narkotyki Witkacego plenerowo

  Narkotyki Witkacego plenerowo

  25 maja 2017 / redakcja

  9 czerwca 2017 r. zapraszamy na Plac Defilad na premierę spektaklu plenerowego "NARKOTYKI" Stanisława Ignacego Witkiewicza. „Narkotyki” Witkacego to pozycja przewrotna. Spektakl dla widzów dorosłych!

  więcej
 • Oświadczenie Zespołu Narodowego Starego Teatru

  Oświadczenie Zespołu Narodowego Starego Teatru

  25 maja 2017 / redakcja

  Prezentujemy oświadczenie Zespołu Artystycznego Narodowego Starego Teatru w Krakowie z dnia 24 maja 2017.

  więcej
 • Teatr Dramatyczny w projekcie Fabulamundi

  Teatr Dramatyczny w projekcie Fabulamundi

  25 maja 2017 / redakcja

  Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy jako jedyny w Polsce weźmie udział w europejskim projekcie „Fabulamundi”, którego celem jest rozwój i promocja współczesnej dramaturgii. Unia Europejska wsparła najbliższą edycję sumą ponad 1 600 000 euro. To jeden z zaledwie 15 dużych projektów wspartych finansowo przez program Kreatywna Europa, na który nadesłano 111 aplikacji.

  więcej
 • Adam Sztaba zadryguje w Szczecinie!

  Adam Sztaba zadryguje w Szczecinie!

  24 maja 2017 / redakcja

  28 maja 2017 r. Adam Sztaba ceniony polski dyrygent i osobowość telewizyjna poprowadzi Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie podczas koncertu TERENCE BLANCHARD QUINTET i Filharmonicy. To niepowtarzalna okazja zobaczyć i usłyszeć na jednej scenie Terence'a Blancharda, Adama Sztabę i dwie wspaniałe wokalistki Chinę Moses i Nonę Hendryx.

  więcej
 • Jak wykorzystać pedagogikę teatru w szkole?

  Jak wykorzystać pedagogikę teatru w szkole?

  24 maja 2017 / redakcja

  Fundacja Artystyczna Młyn we współpracy z Instytutem Teatralnym i portalem Teatroteka Szkolna serdecznie zapraszają nauczycieli i edukatorów na bezpłatne warsztaty „Jak wykorzystać pedagogikę teatru w szkole?” połączone z prezentacją portalu Teatroteka Szkolna.

  więcej
 • Vienna Summer Night Concert w Warszawie

  Vienna Summer Night Concert w Warszawie

  24 maja 2017 / redakcja

  25 maja 2017 r. po raz pierwszy w Warszawie odbędzie się transmisja "na żywo" koncertu "Vienna Summer Night Concert". Koncert z Pałacu Schönbrunn w Wiedniu będzie obejrzeć w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Start o godz. 20:30 - wstęp wolny!

  więcej
 • Mam tak samo jak ty PREMIEROWY KONKURS

  Mam tak samo jak ty PREMIEROWY KONKURS

  24 maja 2017 / redakcja

  26 i 27 maja 2017 r. zapraszamy na premierę do Teatru TrzyRzecze w Warszawie - "Mam tak samo jak ty". Reżyseria: Konrad Dulkowski, występują: Beata Kacprzyk, Marta Sroka, Sebastian Cybulski. Dla czytelników mamy podwójne zaproszenie na premierę!

  więcej
  konkurs
 • Laureaci Przygrywki 2017!

  Laureaci Przygrywki 2017!

  24 maja 2017 / redakcja

  Zakończył się II Ogólnopolski Przegląd Dyplomów i Egzaminów Muzycznych Wyższych Szkół Artystycznych Przygrywka. Oto zwycięzcy!

  więcej
 • Amadeusz z National Theatre

  Amadeusz z National Theatre

  23 maja 2017 / redakcja

  30 maja 2017 r. zapraszamy do Multikina na kolejny pokaz z National Theatre, tym razem będzie to spektakl „Amadeusz” z Lucianem Msamati i Adamem Gillenem. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi