Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Modelatornia vol4 WYNIKI

  Modelatornia vol4 WYNIKI

  2 sierpnia 2021 / redakcja

  W dniach 6-21 lipca 2021 roku w Teatrze im. J. Kochanowskiego odbyły się rezydencje artystyczne w ramach drugiego etapu Konkursu Modelatornia IV. Trzy grupy tworzyły zręby spektakli, które zostały następnie zaprezentowane Jury i zamkniętej widowni. Nie tylko estetycznie, ale też tematycznie mieliśmy okazję zobaczyć przekrój potencjału i różnorodności polskiej sceny performatywnej.

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Max Klezmer Band i Bucharest Tango w Sopocie

  Max Klezmer Band i Bucharest Tango w Sopocie

  30 lipca 2021 / redakcja

  Już w najbliższą sobotę, 31 lipca 2021 r, w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie o godzinie 19:30 – Max Klezmer Band! Dzięki tym dźwiękom zwiedzimy świat. Zespół tworzy muzykę klezmerską i bałkańską z wpływami hinduskimi, elementami jazzu i rocka. Takie połączenie to mieszanka niebywale oryginalna o wyjątkowym podłożu etnicznym, pełna energii i mocy. Zespół gości na światowych i polskich scenach już od 23 lat. Niezwykły warsztat i naturalność przekazu – dzięki temu na koncertach tworzy się niepowtarzalna więź z widzem. I jest to przeżycie niezapomniane. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
 • Pożegnanie z tytułem SEN NOCY LETNIEJ

  Pożegnanie z tytułem SEN NOCY LETNIEJ

  29 lipca 2021 / redakcja

  31 lipca i 1 sierpnia 2021 zapraszamy do Teatru Dramatycznego Miasta Warszawy na pożegnanie z tytułem "SEN NOCY LETNIEJ" w reżyserii Gábora Máté.
  Występują: Adam Ferency, Agnieszka Warchulska, Sławomir Grzymkowski.

  więcej
 • Koncert MEJNE HENT - inspirowany poetkami jidysz

  Koncert MEJNE HENT - inspirowany poetkami jidysz

  29 lipca 2021 / redakcja

  30 lipca 2021 r. zapraszamy do Teatru Atelier na wyjątkowy koncert pt. „Mejne Hent”, czyli „moje dłonie” to koncert, który zainspirowany został twórczością poetek jidysz. A szczególnie jednym wątkiem tej twórczości – motywem kobiecych dłoni. Występują: Maja Miro – poprzeczne flety historyczne, flet współczesny, flet prosty basowy, elektronika
  oraz Patrycja Betley – bodhrán, cajón, udu, frame drums, doira, daff, handpan, elektronika. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Nie żyje Barbara Połomska

  Nie żyje Barbara Połomska

  28 lipca 2021 / redakcja

  Nie żyje Barbara Połomska - wybitna postać polskiego filmu i teatru. To niewiarygodne. Była jednym z filarów i symboli Teatru Powszechnego w Łodzi. Była zawsze obecna w moim życiu i dorastaniu. - informację podał teatr.

  więcej
 • Głos Lema w sercu Wiednia

  Głos Lema w sercu Wiednia

  28 lipca 2021 / redakcja

  Obchody setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema nie mogły ominąć Wiednia, miasta, w którym w latach osiemdziesiątych pisarz mieszkał i tworzył. W stolicy Austrii wybitni muzycy i tancerze zachęcą publiczność do refleksji nad możliwością komunikacji z „Obcym”. Organizatorem Festiwalu Lema jest Instytut Adama Mickiewicza, wydarzenie powstało we współpracy z festiwalem ImPulsTanz oraz z zespołem Klangforum Wien.

  więcej
 • Teatr Jaracza na Zamkach 2021

  Teatr Jaracza na Zamkach 2021

  27 lipca 2021 / redakcja

  Od 30 lipca do 29 sierpnia 2021 r. zapraszamy na II edycję Plenerowego Festiwalu Teatru Jaracza na gotyckich zamkach. Zagramy w Olsztynie, Nidzicy, Ostródzie i Lidzbarku Warmińskim – na zamkach i na teatralnym dziedzińcu. Propozycja adresowana do mieszkańców regionu i turystów.

  więcej
 • Konferencja Naukowa LALKA NOVA 2021

  Konferencja Naukowa LALKA NOVA 2021

  27 lipca 2021 / redakcja

  Wydział Lalkarski Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej LALKA NOVA. Nowe Znaczenia Lalki w Teatrze i Sztukach Performatywnych. Konferencja odbędzie się dniach 4-7 listopada 2021 roku we Wrocławiu na Wydziale Lalkarskim, filii Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

  więcej
 • Letnie Granie Przedstawień Teatralnych w Sosnowcu

  Letnie Granie Przedstawień Teatralnych w Sosnowcu

  27 lipca 2021 / redakcja

  27-29 sierpnia 2021 r. odbędzie się trzecia edycja cieszącego się dużą popularnością wakacyjnego wydarzenia. LGPT, czyli Letnie Granie Przedstawień Teatralnych to przegląd premier Teatru Zagłębia, zrealizowanych w mijającym sezonie artystycznym. W tym roku program jest wzbogacony o bezpłatne wydarzenia w Festiwalowej Strefie Chilloutu – jogę na trawie i set DJ-ski.

  więcej
 • Agon po raz pierwszy na żywo!

  Agon po raz pierwszy na żywo!

  26 lipca 2021 / redakcja

  30 i 31 lipca 2021 r. po raz pierwszy dla publiczności na żywo będzie można obejrzeć spektakl „AGON” w reżyserii Dominiki Knapik w Teatrze Łaźnia Nowa w Krakowie. Premiera spektaklu odbyła się online na Festiwalu Boska Komedia w grudniu 2020 roku.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi