Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Dzień Walentego PREMIERA w Teatrze Norwida

  Dzień Walentego PREMIERA w Teatrze Norwida

  11 czerwca 2019 / redakcja

  15 czerwca 2019 r. zapraszamy do Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze na premierę do spektaklu pt. "Dzień Walentego" Iwana Wyrypajewa. Przedstawienie będzie zwieńczeniem rosyjskiego tryptyku, w skład którego weszły dwie zrealizowane już, cieszące się wciąż wielkim zainteresowaniem widzów, więc nadal obecne w repertuarze, pozycje: „Gąska” Nikołaja Kolady (reż. Piotr-Bogusław Jędrzejczak) oraz wieczór jednoaktówek -„Oświadczyny” i „Niedźwiedź” Antona Czechowa (reż. Turgay Velizade). Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Szekspirowskie Miasto we Krwi - recenzja

  Szekspirowskie Miasto we Krwi - recenzja

  11 czerwca 2019 / redakcja

  Od połowy maja w Gliwicach, w ruinach Teatru Victoria będących sceną Teatru Miejskiego oglądać można Szekspirowskie „Miasto we krwi” w reż. Jacka Głomba.

  więcej
  recenzja TerazTeatr
 • Prapremiera spektaklu Kurt Gerron w Katowicach

  Prapremiera spektaklu Kurt Gerron w Katowicach

  6 czerwca 2019 / redakcja

  Już w piątek 7 czerwca, na Dużej Scenie Teatru Śląskiego, ostatnia w tym sezonie premiera - "Kurt Gerron. Fuehrer daje miasto Żydom" Jolanty Janiczak w reżyserii Wiktora Rubina.

  więcej
 • Chorzowska premiera Hotel Westminster

  Chorzowska premiera Hotel Westminster

  30 maja 2019 / redakcja

  Już w najbliższą sobotę premiera w Teatrze Rozrywki w Chorzowi przebojowej farsy Raya Cooney'a "Hotel Westminster" w reż. Jerzego Bończaka.

  więcej
 • Dwa Teatry 2019 - nagrodzeni!

  Dwa Teatry 2019 - nagrodzeni!

  29 maja 2019 / redakcja

  Zakończył się Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry – Sopot 2019”. „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego zostało uhonorowane Grand Prix dla najlepszego spektaklu. Wielką Nagrodę Festiwalu za wybitne kreacje aktorskie w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji Polskiej przyznano Halinie Łabonarskiej i Janowi Englertowi w uznaniu za mistrzowskie kreacje na polskiej scenie radiowej i telewizyjnej.

  więcej
 • „Nowa księga dżungli” podczas Tygodnia Dziecka w Sosnowcu

  „Nowa księga dżungli” podczas Tygodnia Dziecka w Sosnowcu

  29 maja 2019 / redakcja

  Teatr Zagłębia z Sosnowca przygotował dla młodych widzów przedpremierowy pokaz nowego spketaklu. 1 czerwca o godz. 16:00 w ramach Sosnowieckiego Tygodnia Dziecka na na Górce Środulskiej zobaczyć będzie można "Nową księgę dżungli" w reż. Iwo Vedrala.

  więcej
 • Siostra Angelica - opera w TV

  Siostra Angelica - opera w TV

  28 maja 2019 / redakcja

  28 maja 2019 r. zapraszamy do obejrzenia opery wybitnego kompozytora Giacoma Pucciniego pt. "Siostra Angelica", która została zarejestrowana w 2012 r. w Lyonie.

  więcej
 • Powitanie – Sosnowiecka premiera spektaklu dla najnajów

  Powitanie – Sosnowiecka premiera spektaklu dla najnajów

  28 maja 2019 / redakcja

  Już niedługo w Teatrze Zagłębia z Sosnowca zobaczyć będzie można rzecz, która została przygotowana wraz z Teatrem Miejskim w Gliwicach. Jest to przedstawienie “Powitanie” dla najmłodszych widzów, dla dzieci w wieku 0,5 roku do 3 lat oraz ich opiekunów.

  więcej
 • Cricoterie - wirtualna rzeczywistość w Warszawie

  Cricoterie - wirtualna rzeczywistość w Warszawie

  23 maja 2019 / redakcja

  Do 7 czerwca 2019 r. zapraszamy do Galerii Foksal w Warszawie na "„Cricoterie” - symulację VR(wirtualnej rzeczywistości) inspirowaną teatrem Tadeusza Kantora.

  więcej
 • Książka - Współczesna dramaturgia ukraińska. Od A do JA

  Książka - Współczesna dramaturgia ukraińska. Od A do JA

  22 maja 2019 / redakcja

  „Współczesna dramaturgia ukraińska. Od A do JA” oraz spotkanie z pisarzem Dimą Łewickim i tłumaczką odbędzie się na stoisku „Salon Książki Ukraińskiej” (Stoisko 143/D13 (Promenada) w ramach Warszawskich Targów Książki. Wezmą w nim udział: Elżbieta Manthey (wydawca), Dima Łewycki (dramaturg), Zuza Barc (reżyserka), Anna Korzeniowska-Bihun (tłumaczka). Prowadzenie: Tomasz Miłkowski.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi