Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Tu Teatr Bytom Piknik - zagraj z nami w Bytomiu

  Tu Teatr Bytom Piknik - zagraj z nami w Bytomiu

  9 lipca 2020 / redakcja

  Fundacja Inqubator Teatralny rozpoczęła nabór spektakli do przeglądu teatralnego Tu Teatr Bytom Piknik. Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłonione zostaną 2 spektakle, które zaprezentują się w ogólnodostępnych zielonych przestrzeniach miasta.

  więcej
 • Jak się kochają w niższych sferach - premiera online

  Jak się kochają w niższych sferach - premiera online

  9 lipca 2020 / redakcja

  16 lipca 2020 r. zapraszamy na premierę online spektaklu „Jak się kochają w niższych sferach" w wykonaniu absolwentów aktorstwa Warszawskiej Szkoły Filmowej.

  więcej
 • Pomoc domowa radzi odc 14

  Pomoc domowa radzi odc 14

  9 lipca 2020 / redakcja

  9 lipca 2020 r.godz. o 18:00 zapraszamy na premierę 14. odcinka serialu teatralnego Teatru Powszechnego w Łodzi pt. "Pomoc domowa radzi". Video pojawi się na kanale youtube teatru.

  więcej
 • Wirtualna Czytelnia Performatywna - konkurs dramaturgiczny

  Wirtualna Czytelnia Performatywna - konkurs dramaturgiczny

  9 lipca 2020 / redakcja

  Startuje Wirtualna Czytelnia Performatywna i na samym początku organizuje konkurs dramaturgiczny!

  więcej
 • Wakacyjny przegląd Teatru Zagłębia

  Wakacyjny przegląd Teatru Zagłębia

  8 lipca 2020 / redakcja

  Od 8 lipca 2020 r. Teatr Zagłębia rusza z drugą edycją „Letniego Grania Przedstawień Teatralnych” – przeglądem „Teatr Gra!”, czyli wakacyjnym pokazem spektakli cieszących się największą sympatią widzów. W tym roku impreza odbędzie się w amfiteatrze położnym w parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu (MDK Kazimierz) przez trzy letnie weekendy – 8-9, 15-16 oraz 22-23 sierpnia 2020 r.

  więcej
 • Ciało/Umysł program online

  Ciało/Umysł program online

  8 lipca 2020 / redakcja

  Od 6.06.2020 trwa 19. Festiwal Ciało/Umysł. W tym roku odbywa się pod hasłem „Przestrzeń jak powietrze”. Przestrzeń jest jedną z podstawowych zasad tworzenia tańca, fundamentem definiowania się tancerza wobec wewnętrznej przestrzeni własnego ciała, umysłu i emocji, a także wobec przestrzeni zewnętrznej, otoczenia: w tym natury, społeczeństwa, drugiego człowieka/tancerza. Powietrze rozumiane jako oddech wyznacza rytm tańca, wypełnia przestrzeń lub ją tworzy i także stanowi ważną oś konstrukcji ruchu.

  więcej
 • Kocham Bałtyk w Sopocie

  Kocham Bałtyk w Sopocie

  8 lipca 2020 / redakcja

  16 lipca 2020 r. zapraszamy na spektakl "Kocham Bałtyk" Agnieszki Przepiórskiej na podstawie tekstu Zośki Papużanki, który gościnnie odbędzie się w ogrodzie Muzeum Sopotu.

  więcej
 • Kamienica wraca do gry!

  Kamienica wraca do gry!

  7 lipca 2020 / redakcja

  O 17 lipca 2020 r. Teatr Kamienica w Warszawie wznawia spektakle w teatrze. Oto komunikat w tej sprawie.

  więcej
 • Dobrobyt - zaległa premiera

  Dobrobyt - zaległa premiera

  7 lipca 2020 / redakcja

  10 lipca 2020 r. odbędzie się premiera spektaklu Teatru Powszechnego w Warszawie pt. "Dobrobyt" - pierwotnie zaplanowana na kwiecień br.

  więcej
 • Rusza wroclawski TeatrZAR.net

  Rusza wroclawski TeatrZAR.net

  7 lipca 2020 / redakcja

  9 lipca 2020 r. rusza wrocławski TeatrZAR.net. W wakacje wrocławski Teatr ZAR – zespół prowadzący długoletnie poszukiwania źródłowe oparte na muzyce z rozmaitych tradycji – otwiera cyfrową platformę, na której będzie się dzielił swoją pracą oraz efektami badań muzycznych w ramach cyklu wykładów i spotkań z twórcami zatytułowanych „Źródła”, „Konteksty” oraz „Lekcje”. Powstanie również specjalna wersja spektaklu „Anhelli. Skowyt”, którego teatralną prezentację przerwała pandemia. Udostępnione zostaną też unikatowe materiały źródłowe, które były istotne w procesie powstawania spektakli Teatru ZAR. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi