Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Comédie-Française: BRYTANIK

  Comédie-Française: BRYTANIK

  17 października 2018 / redakcja

  23 października 2018 r. zapraszamy na spektakl w ramach cyklu „Comédie-Française pt. "BRYTANIK". Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Książka 'Dramat współczesny'

  Książka 'Dramat współczesny'

  16 października 2018 / redakcja

  Sztuka, która odzwierciedla zmiany społeczne, jednocześnie przyczyniając się do nich - "Dramat współczesny" Kirsten E. Sheperd-Barr pokazuje rozwój teatru od 1880 roku, omawiając najważniejszych twórców, nurty i spektakle, które zmieniły oblicze kultury XX, a następnie XXI wieku.

  więcej
 • Sąsiedzki musical Trójkąt. 45°

  Sąsiedzki musical Trójkąt. 45°

  16 października 2018 / redakcja

  28 października 2018 r. zapraszamy do Wrocławia, gdzie o godz. 18:00 w Imparcie mieszkańcy Przedmieścia Oławskiego ponownie pokażą swój autorski musical o Przedmieściu Oławskim „Trójkąt. 45°”.

  więcej
 • Festiwal Sztuk Czytanych w WARSawie

  Festiwal Sztuk Czytanych w WARSawie

  16 października 2018 / redakcja

  W dniach 22 – 24 października 2018 r. rusza w Teatrze WARSawy Festiwal Sztuk Czytanych, współorganizowany przez Agencję Dramatu i Teatru ADiT. Będzie to okazja do zapoznania się ze sztukami ukraińskimi, duńskimi, austriackimi i niemieckimi w interpretacji warszawskich aktorów. Przewidziano również spotkania z ich autorami i tłumaczami. Każdy z trzech dni festiwalu będzie poświęcony nowym sztukom innego kraju.

  więcej
 • Ksiądz Marek Teatr Telewizji 16.10

  Ksiądz Marek Teatr Telewizji 16.10

  16 października 2018 / redakcja

  16 października 2018 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl "Ksiądz Marek" - jeden z dramatów mistycznych Juliusza Słowackiego w reżyserii Krzysztofa Nazara. Spektakl należy do Złotej Setka Teatru Telewizji. Występują: Krzysztof Globisz, Daniel Olbrychski, Magdalena Cielecka.

  więcej
 • Awantura w Recco w Operze Nova

  Awantura w Recco w Operze Nova

  15 października 2018 / redakcja

  W Operze Nova w Bydgoszczy na 27. padźiernika 2018r. planowana jest kolejna premiera - opery komicznej „Awantura w Recco, czyli drzewko wolności".

  więcej
 • Powrót Wikingów zbiórka na premierę

  Powrót Wikingów zbiórka na premierę

  15 października 2018 / redakcja

  Grupa Teatralna "Wikingowie", nad którą opiekę przejęła nowo powstała Fundacja NA MARGINESIE, dostała niebywałą szansę aby zaprezentować jeden ze swoich spektakli ("Powrót Wikingów") na FESTIVAL ERROR 2018 w Bratysławie. Jest to festiwal Teatrów Bezdomnych, jedynym tego typu festiwal w Europie i prawdopodobnie na świecie, koncentrujący się na bezdomnych grupach teatralnych. „Powrót Wikingów” to pierwszy spektakl Grupy Teatralnej "Wikingowie".

  więcej
 • Popiełuszko Teatr Telewizji na żywo!

  Popiełuszko Teatr Telewizji na żywo!

  15 października 2018 / redakcja

  15 października 2018 r. o godz. 21:00 zapraszamy na premierową transmisję spektaklu "Popiełuszko" z Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

  więcej
 • 13. urodziny Teatru Polonia

  13. urodziny Teatru Polonia

  12 października 2018 / redakcja

  Z okazji 13. urodzin Teatr Polonia serdecznie zaprasza wszystkich na premierowy spektakl KRZESŁA w reżyserii Piotra Cieplaka, który 29 października zostanie zagrany w prezencie.

  więcej
 • Take Part in Art w październiku

  Take Part in Art w październiku

  11 października 2018 / redakcja

  We wrześniu 2018 r. rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART IN ART, podczas którego na warszawskiej scenie Starej Prochowni prezentowane są wyjątkowe spektakle adresowane do najmłodszych widzów. W tym miesiącu na maluchy czekają dwa niebanalne tytuły: JONGLE I POTJESMAN.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi