Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Wtoopa 2017

  Wtoopa 2017

  24 kwietnia 2017 / redakcja

  Od 27 - 30 kwietnia zapraszamy na VII Ogólnopolskie Spotkania Teatralne WTOOPA, które odbędą się w Zduńskiej Woli. Szczegółowy program imprezy poniżej.

  więcej
 • Festiwal Debiutantów Pierwszy Kontakt 2017

  Festiwal Debiutantów Pierwszy Kontakt 2017

  24 kwietnia 2017 / redakcja

  w dniach 20 - 26 maja 2017 r. w Toruniu odbędzie się 4. Festiwal Debiutantów „Pierwszy Kontakt”! Festiwal ma zasięg ogólnopolski i charakter konkursowy. Jest prezentacją i promocją najciekawszych młodych twórców teatralnych: reżyserów i aktorów. Słowo debiut rozumiane jest tutaj dosłownie: jako pierwsza realizacja sceniczna i pierwsza rola w zawodowym teatrze.

  więcej
 • Zwycięzcy Klasyka Żywa 2017

  Zwycięzcy Klasyka Żywa 2017

  24 kwietnia 2017 / redakcja

  Poznaliśmy zwycięzców 42. Opolskich Konfrontacji Teatralnych oraz konkursu „Klasyka Żywa”, 23 kwietnia zakończył się jeden z najważniejszych festiwali teatralnych w kraju, 42.Opolskie Konfrontacje Teatralne „Klasyka Polska”, który był jednocześnie finałem drugiej edycji ogólnopolskiego Konkursu na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej „Klasyka Żywa".

  więcej
 • Mistrz i Małgorzata - Teatr Telewizji 23.04

  Mistrz i Małgorzata - Teatr Telewizji 23.04

  23 kwietnia 2017 / redakcja

  23 kwietnia 2017 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl Artura Tyszkiewicza "Mistrz i Małgorzata" według Michaiła Bułhakowa. Telewizyjna rejestracja przedstawienia z Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie.

  więcej
 • Tajny dziennik. Teatr Dramatyczny w Warszawie

  Tajny dziennik. Teatr Dramatyczny w Warszawie

  22 kwietnia 2017 / redakcja

  Spektakl powstał na podstawie dziennika Mirona Białoszewskiego. „Tajny dziennik” był dziennikiem intymnym, szczerym; utworem, w którym pisarz ukazał samego siebie. Szczerość i otwartość, z którą Białoszewski podszedł do jego tworzenia były też najpewniej powodem dla którego tak długo czekał na publikowanie. Z jednej strony autor chciał chronić swoich bliskich przed ciężarem jego emocji i wyznań, a z drugiej czekał na lepsze (bardziej liberalne?) czasy.

  więcej
 • Witold Pyrkosz nie żyje

  Witold Pyrkosz nie żyje

  22 kwietnia 2017 / redakcja

  22 kwietnia 2017 r. zmarł znany aktor teatralny i filmowy Witold Pyrkosz. Miał 90 lat. Urodził się 24 grudnia 1926 w Krasnymstawie. W 1954. został absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Aktorskiej w Krakowie.

  więcej
 • FUNfest – Festiwal Komedii Południa

  FUNfest – Festiwal Komedii Południa

  22 kwietnia 2017 / redakcja

  Teatr Polski w Bielsko Białej zaprasza na pierwszy wakacyjny festiwal FUNfest – Festiwal Komedii Południa. To niepowtarzalna okazja, by w ciągu kilku dni w jednym miejscu zobaczyć różnorodne spektakle komediowe, pod wspólnym hasła „komedia” kryje się bowiem wiele odcieni wrażliwości.

  więcej
 • Tutli-Putli KONKURS

  Tutli-Putli KONKURS

  21 kwietnia 2017 / redakcja

  23 kwietnia 2017 r. zapraszamy do Teatru Dramatycznego - Scena Przodownik "Tutli-Putli - Kto jest dziki?". To koprodukcja Teatru Malabar Hotel i Teatru Dramatycznego. Dla czytelników mamy 4 podwójne zaproszenia do wygrania w konkursie.

  więcej
  konkurs
 • Hedda Gabler z Ruth Wilson

  Hedda Gabler z Ruth Wilson

  21 kwietnia 2017 / redakcja

  27 kwietnia 2017 r. zapraszamy na spektakl z Ruth Wilson „Hedda Gabler” do Multikina. Seans odbędzie się w ramach cyklu „National Theatre Live w Multikinie”. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Konkurs Łódź stolicą awangardy

  Konkurs Łódź stolicą awangardy

  21 kwietnia 2017 / redakcja

  W ramach łódzkich obchodów stulecia awangardy w Polsce – Łódź stolicą awangardy, Teatr Nowy przygotował konkurs, który pozwoli spojrzeć na Łódź jak na wielkie, inspirujące tło dla sztuki, a konkretnie dla ostatnich 100 lat jej historii. W konkursie Łódzki Detal Awangardowy główną wygraną będzie dwudniowy wyjazd i zwiedzanie jednej z pereł polskiego modernizmu – Gdyni.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi