Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Okna na tamtą stronę PREMIERA Teatr Telewizji 23.04

  Okna na tamtą stronę PREMIERA Teatr Telewizji 23.04

  19 kwietnia 2018 / redakcja

  23 kwietnia 2018 r. zapraszamy na premierę Teatru Telewizji pt. „Okna na tamtą stronę”. To autorski spektakl Artura Hofmana – aktora, reżysera i dziennikarza, działacza społeczności żydowskiej w Polsce. Występują: Wojciech Solarz, Artur Barciś, Katarzyna Żak.

  więcej
 • Odsłonięcie tablicy Gustawa Holoubka

  Odsłonięcie tablicy Gustawa Holoubka

  19 kwietnia 2018 / redakcja

  21 kwietnia 2018 r. w imieniu Hanny Gronkiewicz-Waltz, Prezydent miasta stołecznego Warszawy, Pawła Dangla, Dyrektora naczelnego i artystycznego Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza, Magdaleny Zawadzkiej-Holoubek oraz Wydawnictwa Marginesy, mamy zaszczyt zaprosić na odsłonięcie tablicy upamiętniającej Gustawa Holoubka, wybitnego aktora, reżysera, pedagoga, dyrektora naszego Teatru w latach 1996-2008.

  więcej
 • Sex and Authority interaktywne widowisko

  Sex and Authority interaktywne widowisko

  19 kwietnia 2018 / redakcja

  19 maja 2018 r. zapraszamy do Warszawy na interaktywne taneczne widowisko pt. „Sex and Authority”. To mroczna historia opowiedziana tańcem, spektakl zagadka, morderstwo którego tajemnicę rozwikłać będą musieli uczestnicy. Będzie można je obejrzeć w kompleksie Mała Warszawa, przy ul. Otwockiej 14.

  więcej
 • Ciało Bambina - premiera w Bielsku

  Ciało Bambina - premiera w Bielsku

  19 kwietnia 2018 / redakcja

  Już w piątek 20 kwietnia na Dużej Scenie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej zobaczyć będzie można premierowo spektakl „Ciało Bambina“ w reż. Agaty Puszcz.

  więcej
 • Nominacje do Złotych Miedziaków 2018

  Nominacje do Złotych Miedziaków 2018

  18 kwietnia 2018 / redakcja

  Znamy już nominowanych do ZŁOTYCH MIEDZIAKÓW - - Nagród Publiczności XX Obliczy Teatru - Polkowickich Dni Teatru.

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Hamlet z Benedictem Cumberbatchem

  Hamlet z Benedictem Cumberbatchem

  18 kwietnia 2018 / redakcja

  26 kwietnia 2018 r zapraszamy na spektakl „Hamlet” z Benedictem Cumberbatchem. Retransmisję przedstawienia będzie można zobaczyć o godzinie 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino w ramach cyklu „National Theatre Live w Multikinie”. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • 12 maja - Dzień Teatru Publicznego

  12 maja - Dzień Teatru Publicznego

  17 kwietnia 2018 / redakcja

  12 maja 2018 r. po raz kolejny będziemy świętować Dzień Teatru Publicznego. Tradycyjnie w tym dniu teatry w całej Polsce przygotowały specjalną ofertę. Bilety za 300 groszy! W tym roku będzie to 100 spektakli, a start sprzedaży w groszowej cenie tylko w dniu 12.05. Nie przegapcie!

  więcej
 • Rachela Teatr Telewizji 17.04

  Rachela Teatr Telewizji 17.04

  17 kwietnia 2018 / redakcja

  17 kwietnia 2018 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na monodram pt. "Rachela" wykonaniu Jowity Budnik zrealizowany na podstawie niezwykłego świadectwa – dziennika czasów zagłady, spisanego przez Rachelę Auerbach.

  więcej
 • Sinobrody w Teatrze Dramatycznym

  Sinobrody w Teatrze Dramatycznym

  16 kwietnia 2018 / redakcja

  Postać Sinobrodego nie wzięła się znikąd. Jest to postać stworzona przez Charlesa Perraulta (autora m.in. "Czerwonego kapturka", "Kopciuszka", "Śpiącej królewny"), opowiadająca o leciwym i bogatym szlachcicu, który prowadził nie do końca uczciwe interesy. Był też wiele razy żonaty, a jego partnerki znikały w niewyjaśnionych okolicznościach. Jak się okazało, był wielokrotnym mordercą, podobnie jak jego przodkowie.

  więcej
 • Roman Polański Masterclass w Krakowie

  Roman Polański Masterclass w Krakowie

  16 kwietnia 2018 / redakcja

  1 maja 2018 r zapraszamy do Krakowa do sali teatralnej Cricoteki gościem specjalnym Małgorzaty Domagalik będzie najwybitniejszy polski reżyser filmowy – Roman Polański. Spotkanie odbędzie się w ramach nowego cyklu „MasterClass - sztuka konwersacji”.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi