Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Hotel Westminster - premiera w Bielsku-Białej

  Hotel Westminster - premiera w Bielsku-Białej

  24 stycznia 2020 / redakcja

  Teatr Polski w Bielsku-Białej, na pierwszą premierę w nowym roku przygotował farsę "Hotel Westminster" w reż. Witolda Mazurkiewicza

  więcej
 • Inkarno PREMIERA Teatr Telewizji 27.01

  Inkarno PREMIERA Teatr Telewizji 27.01

  24 stycznia 2020 / redakcja

  27 stycznia 2020 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierę sztuki Kazimierza Brandysa pt. "Inkarno". Występują: Krzysztof Zarzecki, Jan Englert, Jan Frycz.

  więcej
 • Giselle z Bolshoi LIVE!

  Giselle z Bolshoi LIVE!

  23 stycznia 2020 / redakcja

  26 stycznia 2020 r. zapraszamy do sieci Multikino na transmisję na żywo baletu "Giselle" z Teatru Bolshoi w Moskwie. To uznawany za jeden z najpiękniejszych baletów XIX wieku w wykonaniu najsłynniejszego zespołu baletowego świata. Polecamy!

  więcej
 • Wywiad z Michałem Znanieckim

  Wywiad z Michałem Znanieckim

  22 stycznia 2020 / redakcja

  W Operze na Zamku rozpoczęły się próby do premiery „Romeo i Julia” Ch. Gounoda w reżyserii Michała Znanieckiego, która odbędzie się 14 lutego 2020 r. Z tej okazji zapraszamy do lektury wywiadu z reżyserem Michałem Znanieckim rozmawia Magdalena Jagiełło-Kmieciak.

  więcej
 • Nabór na warsztaty z pantomimy

  Nabór na warsztaty z pantomimy

  22 stycznia 2020 / redakcja

  W lutym Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na warsztaty Grupy Otwartej - zajęcia z Krzysztofem Szczepańczykiem, który poprowadzi warsztat z wykorzystaniem elementów klasycznej pantomimy oraz kompozycji scen zbiorowych. Udział bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

  więcej
 • Zwycięzcy European Opera-directing Prize

  Zwycięzcy European Opera-directing Prize

  21 stycznia 2020 / redakcja

  19 stycznia 2020 r. w Teatrze Wielkim w Poznaniu odbył się finał jedenastej edycji European Opera-directing Prize, międzynarodowego konkursu reżyserii operowej. Zwycięski zespół przekonał jurorów profesjonalnym przygotowaniem i szczegółową znajomością dzieła. Koncepcja zaprezentowana przez Ilarię Lanzino (reżyserka) i Leifa-Erika Heine (scenograf) twórczo balansuje pomiędzy tradycją a współczesną interpretacją. Zapowiada się niezwykły „Straszny dwór”. Premiera planowana jest w Poznaniu na rok 2021.

  więcej
 • Już niedługo rewia Drag Queen

  Już niedługo rewia Drag Queen

  21 stycznia 2020 / redakcja

  Novy Ruch Teatr rozpoczyna próby do przedstawienia „Najczęściej zadawane pytania. Rewia Drag Queen”, którego premiera odbędzie się w ramach 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej w Nurcie Off.

  więcej
 • Łucja z Lammermooru - opera w TV

  Łucja z Lammermooru - opera w TV

  21 stycznia 2020 / redakcja

  21 stycznia 2020 r. zapraszamy do obejrzenia jednej z najsłynniejszych oper tragicznych Gaetano Donizettiego "Łucja z Lammermooru" inscenizacja z Royal Opera House w Londynie.

  więcej
 • Wieczór Baletów Polskich w Szczecinie

  Wieczór Baletów Polskich w Szczecinie

  20 stycznia 2020 / redakcja

  25 i 26 stycznia 2020 roku zapraszamy do Opery na Zamku w Szczecinie na spektakl baletowy „Wieczór baletów polskich”. W programie: Roman Palester „Pieśń o ziemi” balet w 3 scenach, Stanisław Moniuszko „Na kwaterunku” balet w 1 akcie.

  więcej
 • Chory z urojenia Teatr Telewizji 20.01

  Chory z urojenia Teatr Telewizji 20.01

  20 stycznia 2020 / redakcja

  20 stycznia 2020 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na komedię Moliera, w reżyserii Giovanniego Pampiglione pt. "Chory z urojenia". Inscenizacja z Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W roli głównej: Andrzej Grabowski.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi