Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Katowickie HIMALAJE

  Katowickie HIMALAJE

  15 czerwca 2018 / redakcja

  Teatr Śląski kończy sezon na wyżynach wystawiając teatralną opowieść o Jerzym Kukuczce "Himalaje" w reż. Roberta Talarczyka, która przenosi widzów na najwyższe szczyty świata, pokazuje świat himalaistów, pozwala spojrzeć na to kim są oraz w pewien sposób zrozumieć motywy ich działań.

  więcej
  recenzja TerazTeatr
 • Juliusz Cezar w Multikinie

  Juliusz Cezar w Multikinie

  12 czerwca 2018 / redakcja

  21 czerwca 2018 r. zapraszamy do Multikina na spektakl pt. „Juliusz Cezar” z Davidem Calderem i Davidem Morrisseyem. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Warsaw FLOW/re:action 2018

  Warsaw FLOW/re:action 2018

  11 czerwca 2018 / redakcja

  OD 1 do 8 lipca W warszawie odbędzie się 9. edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Kontakt Improwizacji - Warsaw FLOW/re:action. W programie: kontakt improwizacja, taniec, zabawa, performance, zmiana świadomości o możliwościach i potencjale własnego ciała oraz warsztaty pod okiem autorytetów techniki CI (czyli kontakt improwizacji) z Polski, Mołdawii, Słowenii i Finlandii. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Roman Kłosowski nie żyje

  Roman Kłosowski nie żyje

  11 czerwca 2018 / redakcja

  11 czerwca 2018 r. zmarł znany aktor Roman Kłosowski. Miał 89 lat. Powszechnie znany był ze swojej roli Maliniaka w serialu "Czterdziestolatek". W latach 1976-1981 kierował Teatrem Powszechnym w Łodzi, a od 1981 pracował w Teatrze Syrena w Warszawie.

  więcej
 • Koszalińskie Dni Monodramu - zgłoś się!

  Koszalińskie Dni Monodramu - zgłoś się!

  8 czerwca 2018 / redakcja

  Do 15 lipca 2018 r. można przesyłać zgłoszenia do 6. Koszalińskich Ogólnopolskich Dni Monodramu - DEBIUTY „Strzała Północy 2018”, który odbędzie się w dniach 5-7 października 2018 r.

  więcej
 • Nagrody publiczności XX Festiwalu “Oblicza Teatru”

  Nagrody publiczności XX Festiwalu “Oblicza Teatru”

  8 czerwca 2018 / redakcja

  Dziś prezentujemy listę laureatów Nagrody Publiczności XX Festiwalu “Oblicza Teatru” 2018. Szczegóły poniżej.

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Letnia Szkoła Szermierki Scenicznej

  Letnia Szkoła Szermierki Scenicznej

  8 czerwca 2018 / redakcja

  Od 2 do 8 lipca 2018 r. zapraszamy do Teatru Miejskiego w Gliwicach na Letnią Szkołę Szermierki Scenicznej. Podczas tygodniowego szkolenia dzieci nauczą się podstaw szermierki scenicznej. Zaprezentowane zostaną ćwiczenia aktorskie i szermiercze, techniki pracy na scenie oraz krótkie choreografie z wykorzystaniem różnego rodzaju rekwizytów.

  więcej
 • Stańczyk. Musical - premiera w Chorzowie

  Stańczyk. Musical - premiera w Chorzowie

  8 czerwca 2018 / redakcja

  Teatr Rozrywki w Chorzowie przygotowuje ostatnią premierę na Dużej Scenie w tym sezonie. Będzie to "Stańczyk. Musical" w reż. Eweliny Marciniak, który będzie można oglądać już od 13 czerwca 2018r.

  więcej
 • Biały Teatr Tańca w Teatrze Komedia

  Biały Teatr Tańca w Teatrze Komedia

  5 czerwca 2018 / redakcja

  7 i 8 czerwca 2018 r. zapraszamy do Teatru Komedia na spektakl Białego Teatru Tańca Izadory Weiss pt. "FEDRA / COOL FIRE”. Program współpracy Teatru Komedia i Białego Teatru Tańca będzie przebiegał pod hasłem „Mapa a terytorium – taneczne transgresje”. W tym czasie widzowie będą mogli obejrzeć pięć różnych spektakl.

  więcej
 • Córka KONKURS

  Córka KONKURS

  5 czerwca 2018 / redakcja

  9 i 10 czerwca 2018 r. zapraszamy do Teatru Młyn w Warszawie na spektakl "Córka". Dla czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na 9.06.2018.

  więcej
  konkurs
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi