Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Rusza Teatr Tekstu w Teatrze Śląskim

  Rusza Teatr Tekstu w Teatrze Śląskim

  17 listopada 2017 / redakcja

  Zainspirowany zaangażowaniem widzów Teatru Śląskiego podczas narodowego czytania „Wesela“, uruchomiony zostanie nowy cykl spotkań: Teatru Tekstu. Raz w miesiącu uczestnicy, czyli wszyscy, którzy przyjdą (nie przewiduje się żadnych ograniczeń) do Kawiarni w Malarni, będą czytać, bez wcześniejszego przygotowania, tekst zaproponowanego dramatu z podziałem na role.

  więcej
 • Sąd nad moralnością i zasadami. Terror w Teatrze Śląskim

  Sąd nad moralnością i zasadami. Terror w Teatrze Śląskim

  17 listopada 2017 / redakcja

  Teatr Śląski w swojej rekonstrukcji procesu majora Larsa Kocha pt. "Terror" w reż. Roberta Talarczyka zadaje ważne pytanie - czy moralność może być przedkładana nad zasadami, a werdykt w tej sprawie wydają sami widzowie.

  więcej
  recenzja TerazTeatr
 • 40 lat Teatru w Legnicy!

  40 lat Teatru w Legnicy!

  17 listopada 2017 / redakcja

  Od 23 do 27 listopada w Teatrze im. H. Modrzejewskiej w Legnicy odbędzie się Wielki Jubileusz, czyli 40-lecie teatru! Rok 2017 to czas podwójnego legnickiego jubileuszu: 40 lat polskiej profesjonalnej sceny w mieście oraz 175 lat budynku teatralnego (obecnie najstarszy czynny gmach teatralny na Dolnym Śląsku). W związku z tym serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania.

  więcej
 • Dzieci z Bullerbyn w Gliwicach

  Dzieci z Bullerbyn w Gliwicach

  16 listopada 2017 / redakcja

  25 listopada 2017 r. zapraszamy na premierę spektaklu dla dzieci pt. "Dzieci z Bullerbyn", będzie to dziesiąta premiera Teatru Miejskiego w Gliwicach skierowana do młodych widzów, choćsceniczna adaptacja znakomitej książki Astrid Lindgren „Dzieci z Bullerbyn” w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego trafia w gusta publiczności w każdym wieku.

  więcej
 • Yerma Lorki w Multikinie

  Yerma Lorki w Multikinie

  16 listopada 2017 / redakcja

  21 listopada 2017 r. zapraszamy do Multikina na retransmisję spektaklu "Yerma" z National Theatre. W roli głównej aktorka Billie Piper (znana z seriali „Dom grozy” i „Doktor Who”). Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Boxality nowy wymiar teatru tańca

  Boxality nowy wymiar teatru tańca

  16 listopada 2017 / redakcja

  Agustin Egurrola stworzył pierwszy w Polsce spektakl w stylu off brodwayowskich wydarzeń ze scen Nowego Jorku. Boxality to mocna historia opowiedziana tańcem. Wyjątkowa okazja, żeby przeżyć niepokojący, prawdziwy spektakl z genialną choreografią Agustina Egurroli i emocjonującą muzyką Smolika. Premiera 21 listopada w Teatrze Palladium.

  więcej
 • MELOPOMENA 2017

  MELOPOMENA 2017

  15 listopada 2017 / redakcja

  Do udziału w tegorocznej Melpomenie zgłosiło się 30 zespołów. Ostatecznie na deskach Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej zobaczymy 11 przedstawień konkursowych. W dniach 17-19 listopada Konkurs Teatrów Amatorskich odbędzie się po raz czternasty. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • MET Opera: Anioł Zagłady

  MET Opera: Anioł Zagłady

  15 listopada 2017 / redakcja

  18 listopada 2017 r. zapraszamy do Multikina na transmisję The Met Live in HD: „Anioły zagłady”. Przedstawienie operowe pod patronatem TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • dzień:noc:DZIEŃ czyli MŁYNoFF

  dzień:noc:DZIEŃ czyli MŁYNoFF

  15 listopada 2017 / redakcja

  25 listopada 2017 r. Teatr MŁYN zaprasza na spektakl pt. „dzień:noc:DZIEŃ” teatru STUDIO CZYCZKOWY zrealizowanego przez Towarzystwo Kultury Czynnej. Pokaz spektaklu jest zarazem inauguracją cyklu MŁYNoFF – okazjonalnych prezentacji ważnych spektakli spoza stolicy w wykonaniu teatrów alternatywnych.

  więcej
 • Brat naszego Boga PREMIERA Teatr Telewizji 27.11

  Brat naszego Boga PREMIERA Teatr Telewizji 27.11

  15 listopada 2017 / redakcja

  27 listopada 2017 r. zapraszamy na PREMIERĘ w Teatrze Telewizji pt. „Brat naszego Boga”. To spektakl Pawła Woldana zrealizowany na podstawie dramatu Karola Wojtyły. Występują: Borys Szyc, Piotr Głowacki, Katarzyna Maciąg.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi