Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Kurka wodna z serca płynąca

  Kurka wodna z serca płynąca

  24 marca 2017 / redakcja

  25 marca 2017 r. zapraszamy do teatru na akcję charytatywną "Kurka wodna z serca płynąca" to spektakl, warsztaty i pomoc charytatywna. Wydarzenie odbywa się w ramach Światowego Dnia Wody. Do udziału w projekcie zapraszają: Opolski Teatr Lalki i Aktora, Wodociągi i Kanalizacja w Opolu SP. Z O.O. oraz Fundacja „Dr Clown”.

  więcej
 • Burza Szekspira w Multikinie

  Burza Szekspira w Multikinie

  24 marca 2017 / redakcja

  30 marca 2017 r. zapraszamy na spektakl "Burza" Wiliama Shakespeare'a z Royal Shakespeare Company. Retransmisja spektaklu w reżyserii Gregoriego Dorana odbędzie się w wybranych Multikinach w całej Polsce. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Łomatko PREMIERA konkurs

  Łomatko PREMIERA konkurs

  23 marca 2017 / redakcja

  24 marca 2017 r. zapraszamy do Teatru Studio na premierę w ramach Festiwalu Nowe Epifanie / Gorzkie Żale - spektakl „Łomatko!” w reż. Mikołaja Mikołajczyka z udziałem seniorów z Grupy Spektaklowej GS Zakrzewo. Dla czytelników mamy podwójne zaproszenie do wygrania w konkursie.

  więcej
  konkurs
 • O Józku, który grał bigbit PREMIERA

  O Józku, który grał bigbit PREMIERA

  23 marca 2017 / redakcja

  31 marca 2017 r. zapraszamy na kolejną premierą Teatru Miejskiego w Gliwicach - "O Józku, który grał bigbit" o wyprawa w lata 60. I wspomnienie złotej ery polskiego bigbitu. Kolejne prezentacje 1, 2, 4, 5, 22 i 23 kwietnia serdecznie zapraszamy. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Ziemia niczyja w Multikinie

  Ziemia niczyja w Multikinie

  23 marca 2017 / redakcja

  28 marca 2017 r. zapraszamy na kolejny spektakl National Theatre do Multikina. Będzie to „Ziemia niczyja” Harolda Pintera z genialną rolą Iana McKellena oraz Patricka Stewarta.

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Miłość w 3 aktach w SPATiFie

  Miłość w 3 aktach w SPATiFie

  23 marca 2017 / redakcja

  1127 marca 2017 r. zapraszamy do Klubu SPATiF w Warszawie na wieczór premierowy "Wszystko jak chcesz - miłość w trzech aktach. Jarosław Iwaszkiewicz do Jerzego Błeszyńskiego" - fragmenty tekstów zinterpretują: Bartosz Gelner, Jacek Poniedziałek i Mariusz Bonaszewski. Wstęp wolny.

  więcej
 • Portrety choreograficzne

  Portrety choreograficzne

  22 marca 2017 / redakcja

  23 marca 2017 r. zapraszamy do Mazowieckiego Instytutu Kultury na dwa spektakle: MEANT TO BE i GAME OF LOVE Portrety choreograficzne – Kamy Giergoń.

  więcej
 • Dotknij Teatru Zagłębia

  Dotknij Teatru Zagłębia

  22 marca 2017 / redakcja

  W piątek, 31 marca Teatr Zagłębia w Sosnowcu zaprasza na spektakl i warsztaty w ramach ogólnopolskiej akcji Dotknij Teatru, organizowanej co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.

  więcej
 • MET: Idomeneusz, król Krety

  MET: Idomeneusz, król Krety

  22 marca 2017 / redakcja

  25 marca 2017 r. zapraszamy do wybranych kin Multikino na operę „Idomeneusz, król Krety” w reżyserii Jean-Pierre Ponnella z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • KONKURS w Studium Teatralnym

  KONKURS w Studium Teatralnym

  22 marca 2017 / redakcja

  25 i 26 marca 2017 r. w Studium Teatralnym odbędą się pokazy przedstawienia „Jak Umierają Zające” i „Prywatna Inwentaryzacja” w wykonaniu TukaWach, duetu, który w kwietniu wystąpi w ramach Polskiej Platformy Tańca 2017. Dla czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia na każdy dzień.

  więcej
  konkurs
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi