Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Wariatowi zawsze wydaje się, że wariatami są inni.

  Wariatowi zawsze wydaje się, że wariatami są inni.

  30 grudnia 2019 / redakcja

  Na ostatnią premierę w 2019r. Teatr Polski w Bielsku-Białej przygotował komedię „Pensjonat Pana Bielańskiego” w reż. Marka Gierszała.

  więcej
  recenzja TerazTeatr
 • Pan Jowialski Teatr Telewizji 30.12

  Pan Jowialski Teatr Telewizji 30.12

  29 grudnia 2019 / redakcja

  30 grudnia 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl w znakomitej obsadzie! Będzie to jedna z najczęściej wystawianych sztuk Aleksandra Fredry pt. "Pan Jowialski". Występują: Adam Ferency, Anna Dymna, Tomasz Kot, Danuta Stenka, Krzysztof Globisz.

  więcej
 • Racjonalizm kontra stereotypy - Gliwickie Dwunastu gniewnych ludzi

  Racjonalizm kontra stereotypy - Gliwickie Dwunastu gniewnych ludzi

  27 grudnia 2019 / redakcja

  „Dwunastu gniewnych ludzi” to dramat sądowy napisany na potrzeby telewizji. Najbardziej znana jest ekranizacja tego dramatu z 1957r. która dzisiaj uważana jest za perłę kinematografii. Teraz Gliwicki Teatr Miejski postanowił zmierzyć się z legendą tej historii i z pomocą reżysera Adama Sajnuka pokazać tę sztukę na swojej Dużej Scenie.

  więcej
  recenzja TerazTeatr
 • Wesołych Świąt

  Wesołych Świąt

  24 grudnia 2019 / redakcja

  Wszystkim czytelnikom, sympatykom teatru oraz aktorom i artystom tworzącym teatr życzymy wesołych, pogodnych i sympatycznych Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji przytaczamy wiersz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pt. "Powrót".

  więcej
 • Szekspir Forever! Teatr Telewizji 26.12

  Szekspir Forever! Teatr Telewizji 26.12

  24 grudnia 2019 / redakcja

  26 grudnia 2019 r. zapraszamy na seans Teatru Telewizji pt. "Szekspir Forever!" - to telewizyjną wersja monodramu Andrzeja Seweryna. Przedstawienie miało premierę na scenie Teatru Polskiego w Warszawie w 2011 roku.

  więcej
 • Pensjonat Pana Bielańskiego - premiera w Bielsku-Białej

  Pensjonat Pana Bielańskiego - premiera w Bielsku-Białej

  20 grudnia 2019 / redakcja

  Co roku w Sylwestra Teatr Polski w Bielsku-Białej prezentuje swoim widzom nową sztukę dzięki czemu widzowie mogą wejść w Nowy Rok przepełnieni teatralnymi emocjami. Tak będzie i tym razem, „Pensjonat Pana Bielańskiego” w reż. Marka Gierszała premierowo zobaczyć będzie można na Dużej Scenie jeszcze przed samym Sylwestrem, bo w sobotę 21 grudnia 2019r.

  więcej
 • Niestety, to nie Ty - premiera w Romie

  Niestety, to nie Ty - premiera w Romie

  18 grudnia 2019 / redakcja

  25 stycznia 2020 r. godz. 19:30 zapraszamy na premierę kameralnego spektaklu pt. „Niestety, to nie Ty” - to recital Ewy Konstancji Bułhak, aktorki Teatru Narodowego w Warszawie. Na Novej Scenie TM ROMA artystka zaprasza nas do świata Ejmi, głównej bohaterki przedstawienia – dziewczyny, kobiety, matki i córki zarazem.

  więcej
 • Obłoczni, czyli sen Chopina u Dejmka

  Obłoczni, czyli sen Chopina u Dejmka

  18 grudnia 2019 / redakcja

  18 grudnia 2019 r. zapraszamy do Teatru Nowego im. K. Dejmka na gościnny spektakl Grzegorza Walczaka "Obłoczni, czyli sen Chopina" w reżyserii i wykonaniu Grzegorza Walczaka, Olgierda Łukaszewicza i Henryka Talara.

  więcej
 • Wigilia dla bezdomnych w Kamienicy

  Wigilia dla bezdomnych w Kamienicy

  18 grudnia 2019 / redakcja

  Warszawski Teatr Kamienica jak co roku organizuje charytatywną Wigilię
  W najbliższy piątek, 20 grudnia 2019 r. Kamienica przyjmie pod swój dach blisko 200 bezdomnych. Oprócz ciepłego posiłku, tradycyjnego dzielenia opłatkiem, potrzebujący będą mogli posłuchać kolęd w wykonaniu Emiliana Kamińskiego i Justyny Sieńczyłło.

  więcej
 • Szczęśliwe dni Teatr Telewizji 17.12

  Szczęśliwe dni Teatr Telewizji 17.12

  17 grudnia 2019 / redakcja

  17 grudnia 2019 r. zapraszamy na kolejną sztukę w Teatrze Telewizji z udziałem Mai Komorowskiej i Adama Ferencego. Będzie to dramat Samuela Becketta pt. "Szczęśliwe dni" w reżyserii Antoniego Libery. Spektakl z 2009 roku.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi