Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Dwie wdowy Teatr Telewizji 5.12

  Dwie wdowy Teatr Telewizji 5.12

  5 grudnia 2020 / redakcja

  5 grudnia 2020 r. zapraszamy na archiwalny spektakl Teatru Telewizji we wspaniałej obsadzie pt. "Dwie wdowy". Występują: Ewa Wiśniewska, Teresa Lipowska, Jan Machulski, Krzysztof Kowalewski, Edward Dziewoński

  więcej
 • Niebo i ja - koncert Barbary Melzer online

  Niebo i ja - koncert Barbary Melzer online

  4 grudnia 2020 / redakcja

  „Niebo i ja” – taki tytuł ma wyjątkowy premierowy mini-koncert musicalowy Barbary Melzer, na który zaprasza Teatr Syrena od 4 grudnia do 13 grudnia 2020 r. - będzie dostępny na kanale YouTube Teatru Syrena.

  więcej
 • Jubileuszowy koncert Beethoven i Chopin

  Jubileuszowy koncert Beethoven i Chopin

  4 grudnia 2020 / redakcja

  Z okazji 250. rocznicy urodzin Ludwiga van Beethovena w Centrum Arvo Pärta w Estonii wystąpią Marcin Masecki z Lutosławski Quartet. Artyści zagrają także podczas bożonarodzeniowego festiwalu jazzowego Jõulujazz. Instytut Adama Mickiewicza jest inicjatorem i partnerem tych koncertów.

  więcej
 • Sąd nad Brzozowskim Teatr Telewizji 4.12

  Sąd nad Brzozowskim Teatr Telewizji 4.12

  4 grudnia 2020 / redakcja

  4 grudnia 2020 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl pt. "Sąd nad Brzozowskim". Autorski spektakl Grzegorza Królikiewicza z 1992 roku.

  więcej
 • Białoruś obrażona - premiera internetowa

  Białoruś obrażona - premiera internetowa

  4 grudnia 2020 / redakcja

  10 grudnia 2020r. Teatr Miejski w Gliwicach, w ramach solidarności z białoruską sceną teatralną, premierowo zaprezentuje sztukę Andrieja Kureichika "Białoruś obrażona". Będzie to premiera online, z bezpłatnym dostępem i bez konieczności logowania.

  więcej
 • Gala Teatru Polskiego Radia 2020

  Gala Teatru Polskiego Radia 2020

  3 grudnia 2020 / redakcja

  Teatr Polskiego Radia wręczy swoje najważniejsze wyróżnienia, Splendory, czyli nagrody dla wybitnych twórców teatru radiowego. Podczas oficjalnej gali, która odbędzie się tradycyjnie w pierwszy poniedziałek grudnia, uhonorowani zostaną również debiutujący na radiowej scenie artyści. Początek uroczystości 7 grudnia o godz. 12.00 w Studiu S3 Polskiego Radia. Streaming wydarzenia na stronie i w mediach społecznościowych Polskiego Radia.

  więcej
 • Gabinet premiera online!

  Gabinet premiera online!

  3 grudnia 2020 / redakcja

  Teatr MŁYN ma przyjemność zaprosić na premierę online „GABINETU” w reż. Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej z Pauliną Holtz i Rafałem Koseckim. Spektakl zostanie pokazany 4 grudnia o godz. 21:00 na Facebooku oraz kanale YouTube Teatru MŁYN, a od 7 grudnia dostępny będzie na platformie MŁYNOTEKA. „GABINET” obchodzi w ten sposób zacny jubileusz – filmowo-teatralna reinterpretacja spektaklu została przygotowana dokładnie 10 lat po premierze spektaklu na deskach teatralnych.

  więcej
 • Warsztaty świąteczne w Grotesce

  Warsztaty świąteczne w Grotesce

  3 grudnia 2020 / redakcja

  5 grudnia 2020 r. tj w najbliższą sobotę zapraszamy na pierwsze warsztaty świąteczne Groteski. To propozycja dla całych rodzin, aby wspólnie z aktorami i pracownikami pracowni plastycznej przygotować świąteczne ozdoby. Będzie to doskonały materiał dla małych i dużych widzów Groteski. A do przygotowania świątecznych dekoracji wystarczy to co mamy w domu – przybory plastyczne, gazety i inne znaleziska i skarby, które zalegają w szufladach i szkatułkach z guzikami!

  więcej
 • Bieguni Tokarczuk - pokaz work in progress

  Bieguni Tokarczuk - pokaz work in progress

  2 grudnia 2020 / redakcja

  W Teatrze Powszechnym w Warszawie trwają próby do spektaklu „Bieguni”. 5 grudnia 2020 r. o godz. 20.30 odbędzie się pokaz work in progress spektaklu Michała Zadary na podstawie powieści Olgi Tokarczuk w ramach Festiwalu Teatralnego Boska Komedia. Z powodu pandemicznego zamknięcia teatrów dla widzów, pokaz festiwalowy ze sceny Teatru Powszechnego odbędzie się w formie streamingu na platformie PLAY Kraków. Premiera spektaklu w Teatrze Powszechnym w Warszawie zaplanowana jest na 30 stycznia 2021 roku.

  więcej
 • Jesień poddanych - online na żywo

  Jesień poddanych - online na żywo

  2 grudnia 2020 / redakcja

  Teatr Horzycy proponuje nową formę kontaktu z widzami: wideo spektakl na żywo doświadczany podczas wspólnej sesji na platformie do spotkań online Zoom. Aktorki występujące w spektaklu będą nadawać bezpośrednio do widzów wprost z podziemi Teatru Horzycy. Pierwsze wydarzenie odbędzie się na żywo 4. grudnia 2020 r. o godz. 19:00

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi