Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Weekend z reportażem w Ateneum

  Weekend z reportażem w Ateneum

  11 marca 2019 / redakcja

  23-24 marca 2019 r. zapraszamy na Weekend z reportażem do Teatru Ateneum w Warszawie. Premiera „Cesarza” Ryszarda Kapuścińskiego w adaptacji i reżyserii Mikołaja Grabowskiego jest doskonałym pretekstem do przyjrzenia się zjawisku jakim jest reportaż.

  więcej
 • Dziady polsko-japońskie we Wrocławiu

  Dziady polsko-japońskie we Wrocławiu

  11 marca 2019 / redakcja

  8 kwietnia 2019 roku w Instytucie Grotowskiego (Studio Na Grobli) odbędzie się spektakl „Dziady polsko-japońskie/Soreisai/祖霊際” w reżyserii Jadwigi Rodowicz-Czechowskiej. Wybitna japonistka spróbowała zrealizować utopijny projekt Grotowskiego i użyć „Dziadów” do stworzenia wspólnoty. Za oprawę muzyczną spektaklu odpowiada Zespół Lorenc Trio w składzie: Maniucha Bikont, Maciej Filipczuk, Jacek Hałas, Marcin Lorenc.

  więcej
 • Światowy Dzień Lalkarstwa

  Światowy Dzień Lalkarstwa

  11 marca 2019 / redakcja

  Za okazji Światowego Dnia Lalkarstwa publikujemy orędzie Janusza Ryl-Krystianowskiego.

  więcej
 • Victoria Teatr Telewizji 11.03

  Victoria Teatr Telewizji 11.03

  11 marca 2019 / redakcja

  11 marca 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl pt. "Victoria". To sztuka Joanny Murray-Smith w reżyserii Ewy Pytki. W rolach głównych występują: Maria Pakulnis, Jan Frycz, Olga Bołądź.

  więcej
 • Wieczór kawalerski - premiera w Gliwicach

  Wieczór kawalerski - premiera w Gliwicach

  8 marca 2019 / redakcja

  Już dzisiaj, 8 marca 2019r., w Teatrze Miejskim w Gliwicach premiera farsy Robina Hawdona "Wieczór kawalerski" w reż. Giovanny Castellanosa.

  więcej
 • Śpiąca królewna z Bolshoi Ballet

  Śpiąca królewna z Bolshoi Ballet

  7 marca 2019 / redakcja

  10 marca 2019 roku w wybranych kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć retransmisję z Teatru Bolshoi w Moskwie baletu „Śpiącej królewny” w choreografii Jurija Grigorowicza.

  więcej
 • 44. Opolskie Konfrontacje Teatralne „Klasyka Żywa”

  44. Opolskie Konfrontacje Teatralne „Klasyka Żywa”

  7 marca 2019 / redakcja

  Od 9 do 14 kwietnia 2019 r. w Teatrze im. J. Kochanowskiego w Opolu po raz kolejny spotkają się najciekawsze inscenizacje klasycznej literatury polskiej na 44. Opolskie Konfrontacje Teatralne „Klasyka Żywa”. To największe wydarzenie tego typu w kraju. Sprzedaż biletów ruszy 8 marca 2019 r. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • NT: Król Lear

  NT: Król Lear

  5 marca 2019 / redakcja

  7 marca 2019 r. zapraszamy do sieci Multikino na spektakl "Król Lear" z Ianem McKellenem produkcji National Theatre. W roli głównej jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce brytyjskich aktorów.

  więcej
 • Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam Teatr Telewizji PREMIERA 5.03

  Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam Teatr Telewizji PREMIERA 5.03

  5 marca 2019 / redakcja

  5 marca 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na znakomity monodram Ewy Błaszczyk, którego premiera odbyła się w Teatrze Studio w Warszawie, oparty na tekstach Oriany Fallaci, jednej z najwybitniejszych dziennikarek swojej epoki (w 2019 roku obchodziłaby 90. rocznicę urodzin). PREMIERA w Teatrze Telewizji.

  więcej
 • Castingi do HAMLETA Mai Kleczewskiej

  Castingi do HAMLETA Mai Kleczewskiej

  4 marca 2019 / redakcja

  Teatr Polski w Poznaniu zaprasza na castingi do spektaklu „HAMLET” w reż. Mai Kleczewskiej. Poszukiwani są ukraińscy aktorzy i aktorki i odtwórca roli Fortynbrasa.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi