Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Chłopcy PREMIERA Teatr Telewizji 17.12

  Chłopcy PREMIERA Teatr Telewizji 17.12

  17 grudnia 2018 / redakcja

  17 grudnia 2018 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na dramat Stanisława Grochowiaka w reżyserii Roberta Glińskiego pt. "Chłopcy". Występują: Jerzy Trela, Marian Dziędziel, Edward Linde-Lubaszenko, Andrzej Grabowski, Anna Dymna.

  więcej
 • Prapremiera w Śląskim - Staś i Zła Noga

  Prapremiera w Śląskim - Staś i Zła Noga

  13 grudnia 2018 / redakcja

  Już jutro, 14 grudnia 2018r., na scenie w Malarni Teatru Śląskiego w Katowicach prapremiera spektaklu "Staś i Zła Noga" w reż. Bartłomieja Błaszczyńskiego, który jest adaptacją komiksu Tomasza "Spell" Grządzieli.

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Dorota Segda z nagrodą radiową

  Dorota Segda z nagrodą radiową

  13 grudnia 2018 / redakcja

  Dorota Segda została tegoroczną laureatką Radiowej Nagrody im. Romany Bobrowskiej. To wyróżnienie trafia do najwybitniejszych polskich aktorów, większość z nich spotkała się na antenie Radia Kraków z legendarną „Panią Gosią”, jak mówili o Redaktor Romanie Bobrowskiej bliscy współpracownicy.

  więcej
 • Furiosa – nowy warszawski teatr

  Furiosa – nowy warszawski teatr

  12 grudnia 2018 / redakcja

  Na warszawskiej i ogólnopolskiej mapie teatralnej pojawia się nowy teatr – jednoosobowe przedsięwzięcie Agnieszki Przepiórskiej, aktorki teatralnej i filmowej. Pierwszą premierą teatru będzie już w styczniu „Kocham Bałtyk” na podstawie tekstu Zośki Papużanki, w reżyserii Agnieszki Przepiórskiej.

  więcej
 • Przemówienie Krzysztofa Warlikowskiego w PE

  Przemówienie Krzysztofa Warlikowskiego w PE

  12 grudnia 2018 / redakcja

  Prezentujemy przemówienie wygłoszone przez Krzysztofa Warlikowskiego 5 grudnia w Parlamencie Europejskim z okazji wręczenia Prix du livre européen. Krzysztof Warlikowski przewodniczył jury tegorocznej 12. edycji konkursu.

  więcej
 • Dawid Ogrodnik wschodzącą gwiazdą Europy

  Dawid Ogrodnik wschodzącą gwiazdą Europy

  12 grudnia 2018 / redakcja

  Dawid Ogrodnik znalazł się w pierwszej dziesiątce „Shooting Stars”. Absolwent krakowskiej PWST ma 32 lata i w swoim dorobku wiele znaczących ról.

  więcej
 • Żywa lekcja historii z aktorami Teatru Zagłębia

  Żywa lekcja historii z aktorami Teatru Zagłębia

  11 grudnia 2018 / redakcja

  5 grudnia od godz. 15:00 Teatr Zagłębia zaprasza na żywą lekcję historii teatru oraz spotkanie dotyczące publikacji o aktorach Teatru Zagłębia. Wydarzenie odbędzie się w Mediatece Zagłębiowskiej i jest realizowane w ramach projektu „Aktorstwo. Historia w praktyce”.

  więcej
 • Ja, Feuerbach - PREMIERA Teatr Telewizji 11.12

  Ja, Feuerbach - PREMIERA Teatr Telewizji 11.12

  11 grudnia 2018 / redakcja

  11 grudnia 2018 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierę pt. „Ja, Feuerbach”. W spektaklu występuje Piotr Fronczewski. To telewizyjna rejestracja spektaklu Teatru Ateneum w Warszawie.

  więcej
 • Panel dyskusyjny i spektakl: Wróg – instrukcji obsługi

  Panel dyskusyjny i spektakl: Wróg – instrukcji obsługi

  10 grudnia 2018 / redakcja

  Jutro, 11 grudnia o godz. 17:00 Teatr Zagłębia zaprasza nauczycieli, pedagogów i animatorów kultury na spektakl „Wróg – instrukcja obsługi” w reż. Justyny Sobczyk oraz na panel dyskusyjny "Pedagogika teatru - instrukcja obsługi".

  więcej
 • Sylwester w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

  Sylwester w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

  10 grudnia 2018 / redakcja

  KULTURALNIE NA SYLWESTRA
  Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy zaprasza na wieczór sylwestrowy w wyjątkowym stylu. 31 grudnia na deskach Sceny im. G. Holoubka będzie można obejrzeć niezwykle barwny musical rodem z Broadwayu – KINKY BOOTS. Dla wielbicieli tradycyjnych form scenicznych zagramy komedię Wyrypajewa „Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie” z Katarzyną Herman w roli głównej.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi