Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Szaleństwo nocy letniej - premiera w Bielsku

  Szaleństwo nocy letniej - premiera w Bielsku

  25 października 2018 / redakcja

  Już jutro, w piątek 26 października, pierwsza premiera w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej w ramach projektu „Off- Road”. Na Małej Scenie zobaczyć będzie można "Szaleństwo nocy letniej" w reż. Witolda Mazurkiewicza.

  więcej
 • MET: Dziewczyna z Dzikiego Zachodu

  MET: Dziewczyna z Dzikiego Zachodu

  24 października 2018 / redakcja

  27 października 2018 r. o godz. 18:55 w wybranych kinach sieci Multikino zapraszamy na transmisję z The Metropolitan Opera dzieła Giacomo Pucciniego „Dziewczyna z Dzikiego Zachodu”. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
 • Drach - Katowicka premiera

  Drach - Katowicka premiera

  24 października 2018 / redakcja

  Już w najbliższą sobotę (27 października) Katowicka premiera teatralnej adaptacji powieści Szczepana Twardocha "Drach". Spektakl ten jest kooprodukcją Teatru Śląskiego z Katowic oraz Teatru Ziemi Rybnickiej pod mecenatem miasta Rybnika. Premiera Rybnicka miała miejsce w zeszłą niedzielę.

  więcej
 • Szklana menażeria Teatr Telewizji 23.10

  Szklana menażeria Teatr Telewizji 23.10

  23 października 2018 / redakcja

  23 październik 2018 r. zapraszamy na spektakl "Szklana menażeria" Teatru Telewizji, słynna sztuka Tennessee Williamsa w reżyserii Jerzego Antczaka. Spektakl zaliczony do Złotej Setki Teatru Telewizji.

  więcej
 • Dźwiękoszczelna premiera płyty

  Dźwiękoszczelna premiera płyty

  22 października 2018 / redakcja

  24 października 2018 r odbędzie się premiera płyty „Dźwiękoszczelna” NosnegoSuperSamu. Cztery lata po wydaniu debiutanckiej płyty kwartet wraca z nowym albumem. Jest to powrót świeży, odważny i dojrzały.

  więcej
 • Nagrodę Scenograficzną 2018 otrzymała...

  Nagrodę Scenograficzną 2018 otrzymała...

  22 października 2018 / redakcja

  Laureatów konkursu o Nagrodę Scenograficzną im. Jerzego Moskala poznaliśmy podczas gali, która odbyła się 18 października w Muzeum Śląskim w Katowicach. Zwyciężczynią tegorocznej edycji została Katarzyna Łęczycka, która przygotowała projekt koncepcyjny scenografii teatralnej opowiadania „Ze wspomnień Ijona Tichego” Stanisława Lema.

  więcej
 • Słowo honoru Teatr Telewizji 21.10

  Słowo honoru Teatr Telewizji 21.10

  22 października 2018 / redakcja

  22 październik 2018 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na sztukę "Słowo honoru" - to przedstawienie Krzysztofa Zaleskiego i Pawła Wieczorkiewicza w reżyserii Krzysztofa Zaleskiego. Spektakl Sceny Faktu z 2007 roku.

  więcej
 • II Opolski Maraton Teatralny

  II Opolski Maraton Teatralny

  19 października 2018 / redakcja

  Od 23 do 25 listopada 2018 r.w Opolu odbędzie się II Opolski Maraton Teatralny - to wyjątkowa szansa, by w zaledwie trzy dni zobaczyć aż pięć najnowszych spektakli Teatru Kochanowskiego w Opolu oraz wziąć udział w dyskusjach z udziałem artystów, aktorów i znawców polskiego teatru. W programie również wydarzenia towarzyszące: koncert Zespołu Dziewczyny oraz prapremierowe czytanie sztuki w ramach projektu Dramatoczytanie. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Teatr Magii Macieja Pola

  Teatr Magii Macieja Pola

  19 października 2018 / redakcja

  25 listopada 2018 r. zapraszamy na Teatr Magii Macieja Pola, magiczne widowisko największego polskiego iluzjonisty w Teatrze Lalka w Warszawa. Bilety do nabycia na TerazTeatr.pl

  więcej
 • Rejwach w Żydowskim

  Rejwach w Żydowskim

  19 października 2018 / redakcja

  „Rejwach” głośna książka Mikołaja Grynberga, nominowana do tegorocznej nagrody Nike, została zaadaptowana na potrzeby teatru. 27 października w Teatrze Żydowskim odbędzie się prapremiera spektaklu o tym samym tytule. Autorem adaptacji książki na potrzeby teatru oraz reżyserem jest Andrzej Krakowski, autor książek "Pollywood", scenarzysta, reżyser, producent filmowy mieszkający na stałe w Nowym Jorku. Muzykę, specjalnie do spektaklu, stworzył zespół KROKE.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi