Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Na szkle malowane Teatr Telewizji 18.03

  Na szkle malowane Teatr Telewizji 18.03

  18 marca 2024 / redakcja

  18 marca 2024 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl "Na szkle malowane". Będzie to śpiewogra Ernesta Brylla w reżyserii Krystyny Jandy. Spektakl z 1994 roku.

  więcej
 • Premiera Poławiaczy pereł w Operze Śląskiej

  Premiera Poławiaczy pereł w Operze Śląskiej

  12 marca 2024 / redakcja

  Opera Śląska w Bytomiu nie zwalnia tempa. Po entuzjastycznym przyjęciu widowiska baletowego Makbet zaprasza na kolejną premierę! Tym razem będzie to spektakl operowy Poławiacze pereł Georges’a Bizeta. Premiera zaplanowana jest na 16 marca 2024 r. Poławiacze pereł stanowią jedną z najpiękniejszych kompozycji Georges’a Bizeta. Pisząc to dzieło późniejszy autor nieśmiertelnej Carmen nie miał jeszcze 25 lat!

  więcej
 • Lekkomyślna siostra Teatr Telewizji 12.03

  Lekkomyślna siostra Teatr Telewizji 12.03

  12 marca 2024 / redakcja

  12 marca 2024 r zapraszamy do Teatru Telewizji na sztukę pt. "Lekkomyślna siostra" Włodzimierza Perzyńskiego w reżyserii Agnieszki Glińskiej. W rolach głównych m. in. Krzysztof Stelmaszczyk, Ewa Konstancja Bułhak, Paweł Paprocki.

  więcej
 • Barabuum - PREMIERA w reż. Artura Barcisia

  Barabuum - PREMIERA w reż. Artura Barcisia

  11 marca 2024 / redakcja

  11 kwietnia 2024 r. w Małej Warszawie odbędzie się premiera spektaklu komediowego „Barabuum” w reż. Artura Barcisia. Przedpremierowo spektakl będzie można w marcu. Bilety online do kupienia na terazteatr.pl

  więcej
 • Dzieci Saturna ruszają zapisy

  Dzieci Saturna ruszają zapisy

  11 marca 2024 / redakcja

  DZIECI SATURNA to kilkutorowe przedsięwzięcie edukacyjno-artystyczne wg pomysłu Agaty Baumgart i Aleksandry Matlingiewicz. To projekt skierowany do młodzieży, którego premiera odbędzie się 15 marca 2024 roku w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

  więcej
 • Saksofon Teatr Telewizji 11.03.2024

  Saksofon Teatr Telewizji 11.03.2024

  11 marca 2024 / redakcja

  11 marca 2024 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl pt. "Saksofon" czyli dokonaną przez Izabellę Cywińską adaptacja „Traktatu o łuskaniu fasoli” Wiesława Myśliwskiego. W obsadzie zobaczymy Janusza Gajosa i Jerzego Radziwiłowicza.

  więcej
 • Co nowego w Teatrze Telewizji?

  Co nowego w Teatrze Telewizji?

  11 marca 2024 / redakcja

  Cały maj będzie w Teatrze TV premierowy. Naszą ambicją jest to, żeby w każdy poniedziałek w Jedynce odbyła się premiera. Być może uda się także wyemitować jedną premierę w TVP Kultura - mówią PAP dyrektor Teatru TVP Michał Kotański i jego zastępca Wojciech Majcherek. Wywiad Grzegorza Janikowskiego.

  więcej
 • Zapiski z wygnania wkrótce w TV

  Zapiski z wygnania wkrótce w TV

  9 marca 2024 / redakcja

  "Zapiski z wygnania" wzięły się z prywatnej potrzeby. Zależało nam, żeby opowiedzieć coś, co nas dotyka, co jest wykreślone z podręczników - powiedziała PAP Krystyna Janda. Jej nonodram oparty na wspomnieniach emigrantki Marca ’68 Sabiny Baral wciąż grany jest w warszawskim Teatrze Polonia, a niebawem pojawi się w Teatrze TV.

  więcej
 • Konkurs Dramaturgiczny im. Łucjana Kościeleckiego

  Konkurs Dramaturgiczny im. Łucjana Kościeleckiego

  8 marca 2024 / redakcja

  50 tysięcy złotych, wystawienie zwycięskiego dramatu na deskach łódzkiego Jaracza i pamiątkowe wieczne pióro – takie nagrody czekają na zwycięzcę
  Konkursu Dramaturgicznego im. Łucjana Kościeleckiego ogłoszonego
  przez Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi. W kapitule wybitne osobowości ze świata teatru. Zgłoszenia do 30 kwietnia 2024 r.

  więcej
 • Trwa remont Teatru Dramatycznego

  Trwa remont Teatru Dramatycznego

  8 marca 2024 / redakcja

  Teatr Dramatyczny w Białymstoku rozstrzygnął przetargi na dwie usługi związane z realizacją inwestycji. Na budowie pojawił się nowy nadzór inwestorski. Dokumentację opracuje nowa pracownia projektowa.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi