Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Tantiemy z Internetu dla polskich filmowców PETYCJA

  Tantiemy z Internetu dla polskich filmowców PETYCJA

  26 lutego 2024 / redakcja

  Od 21 lutego 2024 r. w Polsce trwają protesty filmowców zapoczątkowane przez Koło Młodych Stowarzyszenia Filmowców Polskich, czyli najmłodszych twórców, często debiutantów, którzy szczególnie czują się poszkodowani ostatnimi działaniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Obecnie do protestów dołączają filmowcy z całego środowiska – starsi i młodsi, bo kwestia tantiem z Internetu jest ważna dla wielu z nas. To nasze BYĆ ALBO NIE BYĆ.

  więcej
 • The Metropolitan Opera ogłasza sezon 2024-25

  The Metropolitan Opera ogłasza sezon 2024-25

  26 lutego 2024 / redakcja

  The Metropolitan Opera w Nowym Jorku ogłasza sezon The Met: Live in HD 2024–25, obejmujący osiem spektakli transmitowanych na żywo do kin, teatrów, oper i filharmonii w całej Polsce.

  więcej
 • Hipnoza Teatr Telewizji 26.02

  Hipnoza Teatr Telewizji 26.02

  26 lutego 2024 / redakcja

  26 lutego 2024 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl pt. "Hipnoza" wg sztuki Antoniego Cwojdzińskiego w reżyserii Anny Minkiewicz. Spektakl miał premierę w 1987 roku. Występują: Joanna Żółkowska i Piotr Fronczewski.

  więcej
 • Sosnowiecka opowieść o wybaczaniu - Persona. Ciało Bożeny

  Sosnowiecka opowieść o wybaczaniu - Persona. Ciało Bożeny

  23 lutego 2024 / redakcja

  Najnowsza propozycja Teatru Zagłębia czyli "Persona. Ciało Bożeny" w reż. Jędrzeja Piaskowskiego opiera się o koncept wybaczania, ale nie takiego zwykłego. Ale opiera sie o tzw. teorię radykalnego wybaczania Colina C. Tippinga.

  więcej
  recenzja TerazTeatr
 • Ksiądz Marek PREMIERA

  Ksiądz Marek PREMIERA

  22 lutego 2024 / redakcja

  23 marca 2024 r. odbędzie się premiera „Księdza Marka” w reżyserii Jacka Raginisa w Audytorium Muzeum Historii Polski w Warszawie. Występują: Jarosław Gajewski, Julia Łukowiak, Sebastian Fabijański, Leszek Zduń i inni.

  więcej
 • Kasta la Vista PREMIERA w Łodzi

  Kasta la Vista PREMIERA w Łodzi

  22 lutego 2024 / redakcja

  24 lutego 2024 r. w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi odbędzie się premiera „Kasta la vista" Sébastiena Thiéry'ego. Reżyseruje Jacek Bończyk.

  więcej
 • Rekrutacja do Szkoły Pisania Sztuk

  Rekrutacja do Szkoły Pisania Sztuk

  22 lutego 2024 / redakcja

  Już 2 i 3 marca 2024 r. na Scenie Kameralnej odbędzie się Finał 6. edycji Szkoły Pisania Sztuk, który od tego roku realizujemy jako część projektu WyspianKiss.

  więcej
 • Łóżko pełne cudzoziemców PREMIERa komedii

  Łóżko pełne cudzoziemców PREMIERa komedii

  19 lutego 2024 / redakcja

  22 i 26 lutego 2024 r. Teatr Capitol w Warszawie zaprezentuje premierowo najnowszą komedię pt. „Łóżko pełne cudzoziemców”. Będzie to przezabawny międzynarodowy zawrót głowy z Darią Widawską, Anną Guzik, Aleksandrą Szwed, Radosławem Pazurą, Kacprem Kuszewskim i innymi gwiazdami. Bilety do kupienia online na terazteatr.pl

  więcej
 • Premiera NAPISU w Ateneum

  Premiera NAPISU w Ateneum

  19 lutego 2024 / redakcja

  24 lutego 2024 r. w Teatrze Ateneum w Warszawie odbędzie się premiera spektaklu "Napis" Géralda Sibleyrasa, autora uwielbianego przez publiczność i docenianego przez krytykę.

  więcej
 • Oscar dla Emily Teatr Telewizji 19.02

  Oscar dla Emily Teatr Telewizji 19.02

  19 lutego 2024 / redakcja

  19 lutego 2024 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl pt. "Oscar dla Emily". Będzie to brawurowa komedia o niemłodym i niespełnionym zawodowo małżeństwie aktorów z Hollywood. Emily i Henry całe życie marzyli o statusie gwiazd filmowych, pięknej posiadłości w Beverly Hills i bywaniu na oscarowych galach.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi