Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Nie żyje Jerzy Trela

  Nie żyje Jerzy Trela

  16 maja 2022 / redakcja

  15 maja 2022 r. zmarł wybitny aktor i profesor Jerzy Trela. Miał 80 lat Informację o śmierci podał syn aktora, Piotr. Składamy kondolencje rodzinie i bliskim.

  więcej
 • Krakowski Variete z repertuarem do końca sezonu

  Krakowski Variete z repertuarem do końca sezonu

  13 maja 2022 / redakcja

  W maju, czerwcu oraz lipcu 2022 r. W Krakowskim Teatrze VARIETE widzowie będą mogli zobaczyć jeden z najbardziej kultowych musicali wszechczasów – „Chicago” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, brytyjską farsę ze skandalem obyczajowym w tle, czyli „Bez seksu proszę”, w reżyserii Janusza Szydłowskiego, musicalową odsłonę uwielbianej na całym świecie komedii romantycznej – „Pretty Woman – The Musical” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, a także najnowszy tytuł Krakowskiego Teatru VARIETE, według scenariusza Krzysztofa Tyszko oraz Eweliny Adamskiej-Porczyk – „VARIETE’s Great Revue”!

  więcej
 • Noc Muzeów w Warszawskiej Operze Kameralnej

  Noc Muzeów w Warszawskiej Operze Kameralnej

  13 maja 2022 / redakcja

  14 maja 2022 r. odbędzie się po raz kolejny niezwykle popularna Noc Muzeów, z tej okazji Warszawska Opera Kameralna zaprasza do Magicznego Ogrodu Mozarta, a o 22:00 na Silent Disco z Mozartem oraz Ogród świateł.

  więcej
 • Zamek z Modestem Rucińskim

  Zamek z Modestem Rucińskim

  13 maja 2022 / redakcja

  20 maja 2022 r. w Teatrze Dramatycznym m.st. Warszawy odbędzie się premiera spektaklu "Zamek". Inscenizacja powieści Franza Kafki w reżyserii Franciszka Szumińskiego, a w roli głównej zobaczymy Modesta Rucińskiego.

  więcej
 • Matka Gorkiego czytanie w Śląskim

  Matka Gorkiego czytanie w Śląskim

  12 maja 2022 / redakcja

  18 maja 2022 r o godz. 19.00, na Scenie Kameralnej Teatru Śląskiego odbędzie się czytanie sztuki Leny Laguszonkowej pt. "Matka Gorkiego".

  więcej
 • Boeing Boeing premierowo w Komedii

  Boeing Boeing premierowo w Komedii

  12 maja 2022 / redakcja

  16 maja 2022 r. w Teatrze Komedia odbędzie się premiera „Boeing Boeing” - to komediowy hit teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, który od lat przyciąga tysiące widzów. Występują: Mikołaj Roznerski, Karolina Chapko, Michał Meyer i inni.

  więcej
 • Pictures of Poland Opery Śląskiej

  Pictures of Poland Opery Śląskiej

  12 maja 2022 / redakcja

  4 czerwca 2022 r. na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu Opera Śląska premierowo zaprezentuje wyjątkowy spektakl baletowy „Pictures of Poland”, będący choreograficzno-plastyczną opowieścią o dziejach Polski i Polaków do muzyki elektronicznej wykonywanej przez niemiecki zespół rockowy Tangerine Dream.

  więcej
 • Cyrano de Bergerac z NT Live

  Cyrano de Bergerac z NT Live

  11 maja 2022 / redakcja

  17 maja 2022 r. zapraszamy do Multikina w całej Polsce na pokaz prosto z londyńskiego West Endu, a będzie to klasyk „Cyrano de Bergerac” z Jamesem McAvoyem w roli głównej. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Rok Moliera czyli 6 sztuk Comédie-Française w kinach

  Rok Moliera czyli 6 sztuk Comédie-Française w kinach

  11 maja 2022 / redakcja

  Aby uczcić 400-lecie urodzin Moliera, w całej Polsce odbędzie się ponad 60 pokazów sztuk Moliera z polskimi napisami nagranych przez Pathé na scenie Comedié-Française. Będzie to okazja do odkrycia lub powrotu do 6 najważniejszych dzieł Moliera: „Skąpca”, „Mieszczanina szlachcicem”, „Świętoszka”, „Chorego z urojenia”, „Mizantropa” i „Szelmostw Skapena”. Pokazy będzie można obejrzeć do 28 lipca 2022 r.

  więcej
 • To wiem na pewno - premiera w Ateneum

  To wiem na pewno - premiera w Ateneum

  11 maja 2022 / redakcja

  21 maja 2022 r. Teatr Ateneum zaprezentuje premierę dramatu australijskiego autora Andrew Bovella pt. „To wiem na pewno” w reżyserii Iwony Kempy. Występują: Agata Kulesza, Przemysław Bluszcz, Paulina Gałązka i inni.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi