Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Pół żartem, pół sercem - premiera w Bielsku-Białej

  Pół żartem, pół sercem - premiera w Bielsku-Białej

  6 marca 2021 / redakcja

  Premiera "Pół żartem, pół sercem" miała mieć miejsce w styczniu, jednakże ze względu na obostrzenia związane z epidemią premiera została odłożona w czasie. Ale już dzisiaj na Dużej Scenie zobaczyć będzie można premierowo spektakl wyreżyserowany przez Witolda Mazurkiewicza!

  więcej
 • Śnieg - PREMIERA w Narodowym

  Śnieg - PREMIERA w Narodowym

  4 marca 2021 / redakcja

  12 marca 2021 r. w Teatrze Narodowym w Warszawie odbędzie się premiera spektaklu wg sztuki Stanisława Przybyszewskiego pt. "Śnieg". Występują: Dominika Kluźniak, Patrycja Soliman, Marta Wągrocka, Henryk Simon i Oskar Hamerski.

  więcej
 • Teatr Dramatyczny w Białymostoku gra dalej

  Teatr Dramatyczny w Białymostoku gra dalej

  4 marca 2021 / redakcja

  Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku kontynuując dobrą passę ponownego otwarcia, przygotował ciekawy program na najbliższy miesiąc. W marcowym repertuarze będzie można znaleźć m.in. „Pensjonat Pana Bielańskiego” czy „Zapiski oficera Armii Czerwonej”.

  więcej
 • Lewiatan - PREMIERA Teatr Telewizji 8.03

  Lewiatan - PREMIERA Teatr Telewizji 8.03

  4 marca 2021 / redakcja

  8 marca 2021 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierę spektaklu wg powieści kryminalnej Borisa Akunina pt. "Lewiatan". Występują m. in.: Piotr Żurawski, Piotr Głowacki, Karolina Gruszka.

  więcej
 • Premierowe czytania online w Dramatycznym

  Premierowe czytania online w Dramatycznym

  3 marca 2021 / redakcja

  W marcu Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy w ramach Laboratorium Dramatu zaprasza na premierowe czytania online sztuk nagrodzonych w konkursie „Pod pretekstem” organizowanym przez ZAiKS. Po każdym czytaniu odbędą się rozmowy z autorami, reżyserami oraz gośćmi specjalnymi, które poprowadzi Wojciech Majcherek – kierownik literacki Teatru Dramatycznego.

  więcej
 • Nie żyje prof. Jerzy Limon

  Nie żyje prof. Jerzy Limon

  3 marca 2021 / redakcja

  3 marca 2021 r. wieku 70 lat w jednym z gdańskich szpitali zmarł profesor Jerzy Limon, anglista, pisarz, tłumacz, twórca i dyrektor Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego – poinformowała PAP rzecznik prasowy GTS Magdalena Hajdysz.

  więcej
 • Plany premierowe Teatru Polskiego w Bydgoszczy

  Plany premierowe Teatru Polskiego w Bydgoszczy

  3 marca 2021 / redakcja

  Teatr Polski w Bydgoszczy ogłosił plany repertuarowe na rok 2021 i najbliższe lata. Artyści podejmują w tym sezonie temat solidarności. Hasłem przewodnim przyświecającym budowaniu czteroletniego programu artystycznego będą wspomniane już wyżej NOWE WSPÓLNOTY. To od nich wywodzić się będą kolejne tropy/hasła programowe jak: „Dobre życie”, „Tożsamości graniczne”, „Uwodzenie” czy „Uzdrowienie”. Są to hasła wywiedzione ze współczesnej humanistyki, debat społecznych i dyskursów filozoficznych.

  więcej
 • Freda i Zuza On-Line - PREMIERA spektaklu

  Freda i Zuza On-Line - PREMIERA spektaklu

  3 marca 2021 / redakcja

  7 marca 2021 r. zapraszamy do PROMu Kultury Saska Kępa w Warszawie na premierę spektaklu Teatru Kępa pt. „Freda i Zuza On-Line”. Przedstawienie będzie można obejrzeć na scenie oraz online. Występują: Lucyna Malec, Magdalena Wołłejko, a także online: Tomasz Stockinger, Paweł Wawrzecki, Jolanta Wołłejko, Elżbieta Zającówna, Marek Siudym, Lesław Żurek.

  więcej
 • Waitress - PREMIERA musicalu

  Waitress - PREMIERA musicalu

  2 marca 2021 / redakcja

  17 kwietnia 2021 r. planowana jest premiera musicalu "Waitress" w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Patronat TereazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Dziady. Noc pierwsza - Teatr Telewizji 2.03

  Dziady. Noc pierwsza - Teatr Telewizji 2.03

  2 marca 2021 / redakcja

  2 marca 2021 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na dwuczęściowe widowisko Teatru Wierszalin w reżyserii Piotra Tomaszuka - "Dziady. Noc pierwsza" i "Dziady. Noc druga.".

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi