Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Eugeniusz i Tatiana – Zakręt - PREMIERA

  Eugeniusz i Tatiana – Zakręt - PREMIERA

  1 marca 2021 / redakcja

  6 marca 2021 r. o 19.00 Opera na Zamku w Szczecinie zaprezentnuje premierowo spektakl "Eugeniusz i Tatiana – Zakręt" w reżyserii Pii Partum i pod kierownictwem muzycznym Jerzego Wołosiuka na motywach „Eugeniusza Oniegina”, opery Piotra Czajkowskiego. Przed premierą, w piątek 5 marca o 18.00, na kanale Opery na Zamku w serwisie YouTube będzie można zobaczyć rozmowę dyrektora Opery na Zamku Jacka Jekiela z reżyserką Pią Partum w ramach cyklu OPERApress.

  więcej
 • Melduję Tobie Polsko - Teatr Telewizji 1.03

  Melduję Tobie Polsko - Teatr Telewizji 1.03

  1 marca 2021 / redakcja

  1 marca 2021 r. zapraszamy na spektakl Teatru Telewizji pt. "Melduję Tobie Polsko. Rotmistrz Pilecki". Monodram Przemysława Tejkowskiego w reżyserii Sławomira Gaudyna. Realizacja Teatru Telewizji została przygotowana w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

  więcej
 • Wilk i trzy świnki... PREMIERA

  Wilk i trzy świnki... PREMIERA

  25 lutego 2021 / redakcja

  2 marca 2021 r. zapraszamy do Lublina do Teatru im. H. Ch. Andersena na premierę spektaklu lalkowego pt. „Wilk i trzy świnki oraz leśniczy, co strzeże dziczy”, który jest autorską wariacją aktorów naszego teatru na temat dalszych losów trzech świnek i wilka. W błyskotliwy i zabawny sposób tytułowe bohaterki opowiadają własne scenariusze tego, co mogło dziać się z wilkiem po jego tajemniczym zniknięciu, korzystając przy tym z klasycznych Baśni braci Grimm: „Wilk i lis”, „Czerwony Kapturek” oraz „Wilk i siedem koźlątek”.

  więcej
 • Quiz - multimedialny spektakl

  Quiz - multimedialny spektakl

  25 lutego 2021 / redakcja

  25 lutego 2021 r. zapraszamy na premierę multimedialnego spektaklu do Teatru Komedia. „Quiz” – niezwykle zabawna komedia i jednocześnie mocno „zimny prysznic” dla wielbicieli wszelkiego rodzaju telewizyjnych teleturniejów i programów rozrywkowych, z bardzo popularnym na całym świecie – w tym w Polsce – teleturniejem „Milionerzy” na czele.

  więcej
 • Teatr Współczesny otwarty od marca

  Teatr Współczesny otwarty od marca

  24 lutego 2021 / redakcja

  Po przerwie spowodowanej koronawirusem Teatr Współczesny w Warszawie otwiera swoje drzwi!

  więcej
 • Poławiacze pereł - niezwykły spektakl

  Poławiacze pereł - niezwykły spektakl

  24 lutego 2021 / redakcja

  26 i 28 lutego 2021 r. Opera Wrocławska wykona niezwykły spektakl „Poławiacze pereł” - po raz pierwszy przy udziale publiczności, chór zaśpiewa zarówno ze sceny, jak i z balkonów, a część orkiestry znajdzie się w strefie widowni.

  więcej
 • Nabór tekstów do Nagrody AURORA

  Nabór tekstów do Nagrody AURORA

  24 lutego 2021 / redakcja

  AURORA – nowa nagroda dramaturgiczna na teatralnej mapie Polski
  Teatr Polski w Bydgoszczy jako organizator Festiwalu Prapremier powołał międzynarodową nagrodę dramaturgiczną „AURORA. Nagroda Dramaturgiczna Miasta Bydgoszczy”, która będzie przyznawana za wybitny dramat współczesny. Nabór tekstów w języku polskim, rosyjskim bądź angielskim, trwa do 15 kwietnia 2021 r. Po raz pierwszy nagroda zostanie wręczona podczas XX. edycji Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy.

  więcej
 • What do we believe in? - konferencja w Powszechnym

  What do we believe in? - konferencja w Powszechnym

  24 lutego 2021 / redakcja

  Teatr Powszechny w Warszawie zaprasza do udziału w pierwszej konferencji w ramach międzynarodowego projektu Face to Faith. Konferencja pod tytułem: „What do we believe in?” odbędzie się we wtorek, 2 marca 2021 roku, w godzinach 9.30 – 16.30 i będzie prowadzona w języku angielskim. Z powodu epidemii odbędzie się w formule online na platformie Zoom. Aby wziąć udział w konferencji, należy wysłać wiadomość na adres: conference@face-to-faith.eu, podając swoje imię, nazwisko i adres e-mail.

  więcej
 • Ludzie inteligentni - spektakl na VOD

  Ludzie inteligentni - spektakl na VOD

  23 lutego 2021 / redakcja

  Już 8 marca 2021 r. zapraszamy na premierę online spektaklu „Ludzie inteligentni” w reżyserii Olafa Lubaszenki. Produkcja Spektaklove. Występują: Renata Dancewicz, Paulina Holtz, Iza Kuna, Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski, Bartłomiej Topa.

  więcej
 • Les Ballets de Monte-Carlo z Monako

  Les Ballets de Monte-Carlo z Monako

  23 lutego 2021 / redakcja

  23 lutego 2021 r. zapraszamy do TVP Kultura na występy „White Darkness” i „The Lavender Follies” w wykonaniu królewskiej grupy Les Ballets de Monte-Carlo z Monako.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi