Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Premiera „Trzech sióstr” w Narodowym

  Premiera „Trzech sióstr” w Narodowym

  18 lutego 2021 / redakcja

  27 lutego 2021 r. na scenie Teatru Narodowego w Warszawie odbędzie się premiera „Trzech sióstr” Antona Czechowa w reżyserii Jana Englerta.

  więcej
 • Dramatyczny w Białymstoku będzie remontowny!

  Dramatyczny w Białymstoku będzie remontowny!

  18 lutego 2021 / redakcja

  Artur Kosicki – Marszałek Województwa Podlaskiego oraz Piotr Półtorak – Dyrektor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku podpisali umowę dotyczącą modernizacji instytucji. Właśnie został ogłoszony pierwszy przetarg.

  więcej
 • Pomoc domowa radzi - 2 sezon

  Pomoc domowa radzi - 2 sezon

  18 lutego 2021 / redakcja

  Od lutego 2021 r. Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na drugi sezon internetowego serialu „Pomoc domowa radzi”. 18 lutego o 18:00 na YouTubie Teatru obejrzeć będzie można premierę drugiego odcinka.

  więcej
 • Powrót PREMIERA w Gliwicach

  Powrót PREMIERA w Gliwicach

  18 lutego 2021 / redakcja

  27 lutego 2021 r. Teatr Miejski w Gliwicach wystawi pierwszą od pół roku sztukę na swojej scenie. Będzie to spektakl przygotowany na Festiwal Nowe Epifanie pt. "Powrót".

  więcej
 • Piosenka jest dobra na wszystko BILETY

  Piosenka jest dobra na wszystko BILETY

  18 lutego 2021 / redakcja

  19 lutego 2021 r. zapraszamy na pierwsze pokazy przedpremierowe spektaklu muzycznego pt. "Piosenka jest dobra na wszystko" do Teatru Muzycznego w Łodzi. Spektakl składa się ze słynnych utworów z Kabaretu Starszych Panów. Bilety do nabycia online przez TerazTeatr.pl

  więcej
 • Anna Dymna zdobywa Nagrodę im. Kazimierza Kutza

  Anna Dymna zdobywa Nagrodę im. Kazimierza Kutza

  17 lutego 2021 / redakcja

  Aktorka, prezeska działającej na rzecz dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie Fundacji "Mimo Wszystko" Anna Dymna została 16 lutego 2021 r. pierwszą laureatką Nagrody im. Kazimierza Kutza. Odebrała ją podczas gali w Teatrze Śląskim im. St. Wyspiańskiego w Katowicach.

  więcej
 • Face to Faith - nabór spektakli

  Face to Faith - nabór spektakli

  17 lutego 2021 / redakcja

  Teatr Powszechny w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych artystów z różnych środowisk do zgłaszania nowych koncepcji projektów związanych z tematem wiary. Open Call organizowany jest w ramach międzynarodowego projektu Face to Faith, dlatego wymagana jest znajomość języka angielskiego i przesyłanie zgłoszeń w tym języku. Projekt Face to Faith zakłada wyprodukowanie 7 nowych spektakli, przy czym za każdy z nich będzie odpowiedzialna jedna z siedmiu partnerskich instytucji (teatrów i festiwali z Czech, Finlandii, Niemiec, Włoch, Izraela, Polski i Ukrainy). Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 marca 2021 roku.

  więcej
 • Ópera Pánica Jodorowsky’ego ONLINE

  Ópera Pánica Jodorowsky’ego ONLINE

  17 lutego 2021 / redakcja

  17 lutego 2021 r. zapraszamy na niezwykłe czytanie performatywne "Ópera Pánica" - transmisja na youtube i Facebooku Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach.

  więcej
 • Aleja Zasłużonych PREMIERA w Polonii

  Aleja Zasłużonych PREMIERA w Polonii

  17 lutego 2021 / redakcja

  26 lutego 2021 r. Teatr Polonia zaprasza na spektakl ALEJA ZASŁUŻONYCH Jarosława Mikołajewskiego w reżyserii Krystyny Jandy. W przedstawieniu udział biorą: Emilia Krakowska, Dorota Landowska, Krystyna Janda, Olgierd Łukaszewicz oraz Grzegorz Warchoł.

  więcej
 • Opera Wrocławska daje oddech

  Opera Wrocławska daje oddech

  17 lutego 2021 / redakcja

  Opera Wrocławska rozpoczyna się cykl bezpłatnych warsztatów artystyczno-terapeutycznych pn. „Opera daje oddech”. Praca z oddechem, zajęcia ruchowe, ćwiczenia mięśni twarzy w celu poprawy dykcji, a wszystko przy akompaniamencie fortepianu w zjawiskowych wnętrzach Opery – w taki sposób artyści chcą pomóc osobom po COVID-19, które do dziś borykają się z problemami oddechowymi.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi