Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Miłość jako jednostka chorobowa PREMIERA

  Miłość jako jednostka chorobowa PREMIERA

  16 lutego 2021 / redakcja

  25 lutego 2021 r. Teatr Rampa zaprasza na premierę spektaklu pt. Miłość jako jednostka chorobowa". Miłość niejedno ma imię, a z pewnością wiele twarzy. Podobno atakuje przez oczy, mąci umysł, rani serce i nierzadko wychodzi bokiem. Brzmi jak choroba, dlatego też często potrzebuje lekarza i przestrzeni, aby zostać uleczoną, odnowioną a czasami,... aby zostać z niej wyleczonym.

  więcej
 • Ruszają Nowe Epifanie 2021 online

  Ruszają Nowe Epifanie 2021 online

  16 lutego 2021 / redakcja

  17 lutego 2021 r. rozpocznie się 12 edycja interdyscyplinarnego Festiwalu Nowe Epifanie organizowanego przez Centrum Myśli Jana Pawła II, instytucję kultury m.st. Warszawy. Tegoroczna edycja ma formułę online i główne hasło: „Któż zdoła się ostać?”. Festiwal rozpocznie się 17 lutego i potrwa do 28 marca. W programie: dziewięć premier teatralnych, cykl koncertów muzyki dawnej, warsztaty i wydarzenie kulinarne.

  więcej
 • Wymazywanie cz. 2 - Teatr Telewizji

  Wymazywanie cz. 2 - Teatr Telewizji

  16 lutego 2021 / redakcja

  16 lutego 2021 r. zapraszamy na kolejną część spektaklu Krytiana Lupy pt. "Wymazywanie" - to ostatnia, artystycznie najdojrzalsza i najbardziej zaciekła w krytykowaniu Austrii powieść Thomasa Bernharda.

  więcej
 • Królowa. Baśń podwórkowa - czyli premiera plenerowa WTP

  Królowa. Baśń podwórkowa - czyli premiera plenerowa WTP

  15 lutego 2021 / redakcja

  25 lutego 2021 r. o 18:00 na teatralnym podwórku Wrocławskiego Teatru Pantomimy odbędzie się premiera spektaklu „Królowa. Baśń podwórkowa”. Przedstawienie, wyreżyserowane przez Artura Borkowskiego, powstało na motywach „Królowej Śniegu” H.Ch. Andersena i jest propozycją familijną.

  więcej
 • Kruk z Tower PREMIERA w Dramatycznym

  Kruk z Tower PREMIERA w Dramatycznym

  15 lutego 2021 / redakcja

  19 lutego o godz. 18.30 zapraszamy do Teatru Dramatycznego w Warszawie na premierę sztuki „Kruk z Tower” Andrieja Iwanowa w reżyserii Aldony Figury. Będzie to zarazem wznowienie działalności historycznej Sali im. Haliny Mikołajskiej znajdującej się na I piętrze w Pałacu Kultury i Nauki (przy foyer Sceny im. G. Holoubka) oraz pierwsza premiera na scenie, która przyjęła nazwę Sceny im. Haliny Mikołajskiej. W „Kruku z Tower” w roli matki, która próbuje nawiązać relację z synem zobaczymy Katarzynę Herman, a jako Kostię – Konrada Szymańskiego.

  więcej
 • Modelatornia 2021 - nabór projektów

  Modelatornia 2021 - nabór projektów

  15 lutego 2021 / redakcja

  Teatr im. J. Kochanowskiego wraca po roku przerwy do konkursu na wystawienie eksperymentalnego projektu teatralnego na scenie Modelatornia.
  W tym roku proponuje twórcom zajęcie się tematem Katharsis — antycznej koncepcji oczyszczenia przeżywanego w teatrze, którego brak w pandemicznym 2020 roku był szczególnie dotkliwy. Patronat nad konkursem objął TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Tamta twarz PREMIERA Teatr Telewizji 15.02

  Tamta twarz PREMIERA Teatr Telewizji 15.02

  15 lutego 2021 / redakcja

  15 lutego 2021 r zapraszamy na premierę spektaklu Teatru Telewizji pt. "Tamta twarz". To sztuka angielskiej dramatopisarki Polly Stenham w reżyserii Agnieszki Lipiec-Wróblewskiej. Występują: Roma Gąsiorowska, Jan Wieczorkowski i in.

  więcej
 • Gracz Teatr Telewizji 12.02

  Gracz Teatr Telewizji 12.02

  12 lutego 2021 / redakcja

  12 lutego 2021 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl pt. "Gracz" - to historia o skazanym w PRL za szpiegostwo na 25 lat więzienia wielkim szermierzu Jerzym Pawłowskim. Spektakl w reżyserii Agnieszki Lipiec-Wróblewskiej. Występują: Zbigniew Zamachowski, Dominika Ostałowska, Daniel Olbrychski, Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra, Krzysztof Kolberger, Mariusz Benoit, Jerzy Trela.

  więcej
 • XII Dni Komedii dell’Arte 2021

  XII Dni Komedii dell’Arte 2021

  12 lutego 2021 / redakcja

  W dniach 25 – 27 lutego 2021 r. zapraszamy na XII Dni Komedii dell’Arte, które odbywają się w Krakowie. Będzie można je w tym roku objrzeć bezpłatnie na platformie playkrakow.com od 25 lutego 2021r.

  więcej
 • M.G. czyli premiera o Magdzie Gessler

  M.G. czyli premiera o Magdzie Gessler

  11 lutego 2021 / redakcja

  19 lutego 2020 r. Teatr Polski w Warszawie zaprasza na premierę spektaklu Pawła Demirskiego „M.G.” w reżyserii Moniki Strzępki. W charakterystycznym dla swoich przedstawień groteskowym stylu, Strzępka i Demirski fantazjują co by było gdyby telewizyjna gwiazda, która na co dzień naprawia podupadające restauracje i pomaga ich właścicielom wyjść z problemów, przyjrzała się Polsce.


  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi