Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • „Wizje miłości / Mity” wywiad z Zofią Rudnicką

  „Wizje miłości / Mity” wywiad z Zofią Rudnicką

  11 lutego 2021 / redakcja

  13 lutego o 19.00 w siedzibie Opery na Zamku, zgodnie z decyzją rządu – przy 50-procentowym udziale publiczności i w reżimie sanitarnym odbędzie się premiera spektaklu baletowego według pomysłu ikony polskiej choreografii Zofii Rudnickiej do muzyki Fryderyka Chopina i Karola Szymanowskiego "Wizje miłości / Mity" pamięci Ewy Głowackiej.

  więcej
 • Ćwiczenia z opery dla całej rodziny

  Ćwiczenia z opery dla całej rodziny

  11 lutego 2021 / redakcja

  Równo trzy miesiące po ubiegłorocznej premierze mini-opery Macieja Małeckiego „Operowy zawrót głowy” w wersji online, Opera Nova w Bydgoszczy zaprasza 14 lutego br. o g.17. na premierę tego spektaklu – tym razem już „na żywo” i z publicznością na widowni !

  więcej
 • Krzysztof Warlikowski odbierze Złotgo Lwa w Wenecji

  Krzysztof Warlikowski odbierze Złotgo Lwa w Wenecji

  11 lutego 2021 / redakcja

  Rada Dyrektorów Biennale w Wenecji przyznała Złotego Lwa za całokształt twórczości w dziedzinie teatru reżyserowi teatralnemu i operowemu Krzysztofowi Warlikowskiemu. Uroczystość wręczenia nagrody artyście zaplanowano w lipcu, podczas 49. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego w Wenecji.

  więcej
 • To be or not to be, czyli media bez wyboru

  To be or not to be, czyli media bez wyboru

  10 lutego 2021 / redakcja

  Media bez wyboru to hasło protestu wolnych mediów, które nie zgadzają się na projekt nałożenia na media nowego podatku, nazwanego „składką od przychodów reklamowych”, której wysokość wynosiłaby od kilku do kilkunastu procent.

  więcej
  breaking news
 • Pomoc domowa radzi - drugi sezon!

  Pomoc domowa radzi - drugi sezon!

  9 lutego 2021 / redakcja

  Już jest dostępny 1 odcinek drugiego sezonu serialu teatralnego "Pomoc domowa radzi" produkowany przez Teatr Powszechny w Łodzi.

  więcej
 • Teatr Polonia i Och Teatr wracają!

  Teatr Polonia i Och Teatr wracają!

  9 lutego 2021 / redakcja

  Zgodnie z nowym rozporządzeniem, zakładającym możliwość otwarcia teatrów od 12 lutego 2021 roku, teatry Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury wznawiają swoją działalność w rygorze sanitarnym uwzględniającym zajętość 50 proc. miejsc na widowni, zakrywanie ust i nosa maseczką oraz zakaz konsumpcji.

  więcej
 • Walentynkowe otwarcie w Białymstoku

  Walentynkowe otwarcie w Białymstoku

  9 lutego 2021 / redakcja

  Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, dlatego z myślą o wszystkich zakochanych, Teatr Dramatyczny w Białymstoku zaprasza 14 lutego 2021 r. na przedpremierowy spektakl „Boeing, Boeing” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza.

  więcej
 • Nadchodzące premiery Teatru Miejskiego w Gliwicach

  Nadchodzące premiery Teatru Miejskiego w Gliwicach

  8 lutego 2021 / redakcja

  Mimo (jeszcze) zamknięcia drzwi dla widzów, w Teatrze Miejskim w Gliwicach, już od jakiegoś czasu, trwają prace nad nowymi spektaklami.

  więcej
 • Bitwa o tron - talent show w Syrenie

  Bitwa o tron - talent show w Syrenie

  3 lutego 2021 / redakcja

  19 marca 2021 r Teatr Syrena zaprosi na premierę niezwykłego muzycznego widowiska. W spektaklu "Bitwa o tron. Musicalowy talent show" o uznanie widowni zabiegać będzie ośmiu polskich królów elekcyjnych, każdy z przebojową piosenką. To będzie show, któremu bliżej do konwencji Eurowizji niż edukacyjnego przedstawienia.

  więcej
 • Lalek Herberta - czytanie online

  Lalek Herberta - czytanie online

  26 stycznia 2021 / redakcja

  Od 25 do 29 stycznia 2021 r. można obejrzeć czytanie online - Zbigniewa Herberta „Lalek” w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego, pod opieką artystyczną Katarzyny Skarżanki.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi