Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Cosi fan tutte online z Opery na Zamku

  Cosi fan tutte online z Opery na Zamku

  12 kwietnia 2021 / redakcja

  17 i 18 kwietnia 2021 r. Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza na kolejny spektakl online - na VOD będzie można obejrzeć operę W.A. Mozarta Cosí fan tutte w reżyserii Jacka Papisa, pod kierownictwem muzycznym Jerzego Wołosiuka. Premiera na scenie odbyła się w lutym 2018 roku.

  więcej
 • Inne rozkosze PREMIERA Teatr Telewizji 12.04

  Inne rozkosze PREMIERA Teatr Telewizji 12.04

  12 kwietnia 2021 / redakcja

  12 kwietnia 2021 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierowy spektakl wg powieści Jerzego Pilcha pt. "Inne rozkosze". W rolach głównych występują: Tomasz Schimscheiner, Magdalena Walach, Edward Linde-Lubaszenko.

  więcej
 • Nominowani do Złotych Masek 2021

  Nominowani do Złotych Masek 2021

  11 kwietnia 2021 / redakcja

  Tegoroczna, 53. edycja nagrody teatralnej Złote Maski 2021 jest wyjątkowa, bowiem życie artystyczne z powodu koronawirusa została drastycznie ograniczone. Z powodu lockdownu wciąż nie możemy podziwiać na teatralnych scenach ulubionych aktorów. Komisji konkursowej udało się wyłonić teatralne perły. Oto nominowani!

  więcej
 • Konferencja dla instruktorów teatralnych

  Konferencja dla instruktorów teatralnych

  10 kwietnia 2021 / redakcja

  Od 17-19 kwietnia 2021 r. Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz Teatr MŁYN zapraszają warszawskich nauczycieli i instruktorów teatralnych na konferencję W POSZUKIWANIU KONTAKTU, czyli jak pracować teatralnie z dziećmi i młodzieżą w dobie pandemii. Konferencja odbędzie się w trybie online.

  więcej
 • Klucz do poezji recital online

  Klucz do poezji recital online

  6 kwietnia 2021 / redakcja

  Od 10 - 12 kwietnia 2021 r. Opera na Zamku w Szczecinie udostępni bezpłatnie recital online „Klucz do poezji” sopranistki Ewy Olszewskiej i pianistki Olgi Bilej. Video będzie dostępne od 10 kwietnia od godz. 20.30 do poniedziałku 12 kwietnia za pośrednictwem strony internetowej w zakładce Opera online lub przez kanał opery w serwisie YouTube.

  więcej
 • Przybysz PREMIERA Teatru Telewizji 6.04

  Przybysz PREMIERA Teatru Telewizji 6.04

  6 kwietnia 2021 / redakcja

  6 kwietnia 2021 o godz. 20:00 zapraszamy do Teatru Telewizji na premierę poematu muzycznego Wojciecha Kościelniaka pt. "Przybysz". Spektakl inspirowany jest powieścią graficzną Shauna Tana „The Arrival”.

  więcej
 • Nie żyje Zygmunt Malanowicz

  Nie żyje Zygmunt Malanowicz

  5 kwietnia 2021 / redakcja

  4 kwietnia 2021 r. zmarł Zygmunt Malanowicz, aktor. Miał 83 lata.
  W ostatnich latach grał w najważniejszych przedstawieniach Nowego Teatru w Warszawie. Przygotowywał się do roli Odysa w najnowszej premierze teatru.

  więcej
 • Requiem d-moll Mozarta z Opery Śląskiej w TV

  Requiem d-moll Mozarta z Opery Śląskiej w TV

  2 kwietnia 2021 / redakcja

  W Wielki Piątek, 2 kwietnia 2021 r. o godzinie 18:55 w TVP Kultura i w Wielką Sobotę, 3 kwietnia o 10:00 na kanale TVP 3 Katowice będziemy mogli usłyszeć koncertową wersję "Requiem d-moll” W.A. Mozarta w wykonaniu artystów Opery Śląskiej. Wystąpią: Andrzej Lampert, Anna Borucka, Ewelina Szybilska, Zbigniew Wunsch oraz Chór i Orkiestra pod kierownictwem muzycznym Francka Chastrusse Colombiera.

  więcej
 • Renata Derejczyk wygrała konkurs na dyrektora Teatru Horzycy

  Renata Derejczyk wygrała konkurs na dyrektora Teatru Horzycy

  1 kwietnia 2021 / redakcja

  Komisja konkursowa zarekomendowała Renatę Derejczyk na stanowisko dyrektora toruńskiego teatru. We wtorek zakończyły się rozmowy z sześciorgiem kandydatów na to stanowisko. Renata Derejczyk w konkursie pokonała m.in. dyrektora artystycznego Teatru Horzycy - Pawła Pasztę, który najprawdopodobniej pożegna się z tym stanowiskiem.

  więcej
 • Teatr Jaracza zaprasza na świateczny spektakl

  Teatr Jaracza zaprasza na świateczny spektakl

  1 kwietnia 2021 / redakcja

  3 kwietnia 2021 r. o godz. 18.00 zapraszamy do obejrzenia spektakl na platformie VOD Teatru Jaracza w Łodzi. Po raz pierwszy zaprezentowane zostanie nagranie spektaklu „Boże mój!” Anat Gov w reżyserii Jacka Orłowskiego, dzień później zapraszamy na „Pamięć wody” Shelagh Stephenson w reżyserii Bogdana Toszy, zaś w Poniedziałek Wielkanocny 5.04.21 pokażemy Państwu „Ich czworo” Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi