Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • O prawo głosu Teatr Telewizji 22.01

  O prawo głosu Teatr Telewizji 22.01

  22 stycznia 2021 / redakcja

  22 stycznia 2021 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl "O prawo głosu". To historia ucieczki Stanisława Mikołajczyka z okupowanej przez Sowietów Polski przedstawiona na tle jego losów w ostatnich trzech latach działalności politycznej – jako premiera rządu polskiego w Londynie, przywódcy PSL-u i wicepremiera powojennego rządu w Polsce. W roli głównej Adam Ferency oraz Marian Opania, Olgierd Łukaszewicz.

  więcej
 • Roma i Julian PREMIERA na VOD

  Roma i Julian PREMIERA na VOD

  22 stycznia 2021 / redakcja

  22 stycznia 2021 r. zapraszamy na premierę VOD spektaklu Teatru Kwadrat pt. "Roma i Julian". W rolach tytułowych Hanna Śleszyńska i Paweł Wawrzecki.

  więcej
 • PREMIERA VOD Beckomberga

  PREMIERA VOD Beckomberga

  22 stycznia 2021 / redakcja

  29 stycznia 2021 r. zapraszamy na premierę VOD Teatru Współczesnego w Szczecinie - będzie to dramat "Beckombergi” Sary Stridsberg w reżyserii Anny Augustynowicz.

  więcej
 • Opera Makbet z Berlina w TV

  Opera Makbet z Berlina w TV

  19 stycznia 2021 / redakcja

  19 stycznia 2021 r. zapraszamy do oglądania telewizyjnej rejestracji na scenie berlińskiej Staatsoper dzieła Giuseppe Verdiego w reżyserii Harry’ego Kupfera pt. „Makbet”. Występują: Plácido Domingo, Anna Netrebko, Kwangchul Youn, Florian Hoffmann.

  więcej
 • Aurora - nowa nagroda dramaturgiczna

  Aurora - nowa nagroda dramaturgiczna

  18 stycznia 2021 / redakcja

  Teatr Polski im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy powołuje międzynarodową nagrodę dramaturgiczną - "AURORA - Nagroda Dramaturgiczna Miasta Bydgoszczy" przyznawaną za wybitny dramat współczesny. Aurora to z jednej strony symbol zorzy polarnej, świtu i odnowy, z drugiej zaś to symbol rewolucji - idee bliskie Teatrowi Polskiemu. Zgłoszenia do 15 kwietnia 2021 r.

  więcej
 • Królowa. Baśń podwórkowa w WTP

  Królowa. Baśń podwórkowa w WTP

  18 stycznia 2021 / redakcja

  Zespół aktorski Wrocławskiego Teatru Pantomimy prowadzi próby do przedstawienia „Królowa. Baśń podwórkowa” w reżyserii Artura Borkowskiego. Spektakl powstaje na motywach „Królowej śniegu” H.Ch. Andersena i jest propozycją familijną. Sceną dla nowej realizacji WTP będzie teatralne podwórko przy al. Dębowej 16 we Wrocławiu.

  więcej
 • Iluzje Teatr Telwizji 18.01

  Iluzje Teatr Telwizji 18.01

  18 stycznia 2021 / redakcja

  18 stycznia 2021 zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl pt. "Iluzje" wg sztuki Iwana Wyrypajewa. Reżyseria Agnieszki Glińskiej. Występują: Dominika Ostałowska, Dorota Landowska, Krzysztof Stroiński, Łukasz Lewandowski.
  Spektakl zagrany na żywo 21 maja 2013 roku.

  więcej
 • Modernizacja Teatru Horzycy na finiszu

  Modernizacja Teatru Horzycy na finiszu

  16 stycznia 2021 / redakcja

  Na swoje setne urodziny Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu odmłodnieje, dzięki trwającej od kilku miesięcy kompleksowej modernizacji. Zmieni się dużo, zwiększy się też liczba miejsc dla publiczności.

  więcej
 • Powszechny z Łodzi nadaje online

  Powszechny z Łodzi nadaje online

  15 stycznia 2021 / redakcja

  Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na kolejne przedstawienia online - „Rodzinę” i „Janka, króla przeprowadzek” na zakończenie ferii zimowych. „W Teatrze Powszechnym w Łodzi nie zwalniamy tempa” – mówi dyrektor Ewa Pilawska.

  więcej
 • Legendy warszawskie w Teatrze Syrena

  Legendy warszawskie w Teatrze Syrena

  15 stycznia 2021 / redakcja

  Pierwszą premierą Syreny w 2021 roku będzie program teatralny "Legendy warszawskie". W ten sposób powracamy do formuły, z której scena przy ul. Litewskiej 3 była znana przez wiele dekad. Premiera online odbędzie się już 30 stycznia 2021 r.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi