Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Grand Prix 37. Festiwalu Szkół Teatralnych

  Grand Prix 37. Festiwalu Szkół Teatralnych

  13 maja 2019 / redakcja

  Grand Prix 37. Festiwal Szkół Teatralnych w Łodzi zdobył spektakl dyplomowy studentów IV r. Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, specjalności wokalno-aktorskiej Co gryzie Gilberta Grape'a w reż. Marcina Czarnika!

  więcej
 • Komedia romantyczna Teatr Telewizji 13.05

  Komedia romantyczna Teatr Telewizji 13.05

  13 maja 2019 / redakcja

  13 maja 2019 r. o godz. 21:00 zapraszamy do Teatru Telewizji na sztukę Wojciecha Tomczyka w reżyserii Michała Gazdy pt. "Komedia romantyczna". Występują: Andrzej Zieliński, Urszula Grabowska, Maciej Zakościelny, Jan Englert.

  więcej
 • Jestem miłością I w Instytucie Grotowskiego

  Jestem miłością I w Instytucie Grotowskiego

  10 maja 2019 / redakcja

  20–21 maja 2019 w Instytucie Grotowskiego we Wrocławiu, będzie można obejrzeć spektakl „Jestem miłością I” - to połączenie teatru tańca, performansu i działań parateatralnych. To spotkanie dwóch kobiet, Barbary Bujakowskiej i Darii Kubisiak, którego konsekwencją jest wspólne penetrowanie przestrzeni społeczno-religijno-kulturowych.

  więcej
 • Ateneum z nową sceną teatralną!

  Ateneum z nową sceną teatralną!

  9 maja 2019 / redakcja

  W sercu warszawskiego Powiśla, przy Wybrzeżu Kościuszkowskim, w budynku Związku Nauczycielstwa Polskiego, zaraz obok nadwiślańskich bulwarów powstanie zupełnie nowa scena teatralna. Czwarta scena Ateneum zostanie uroczyście otwarta na przełomie 2019 i 2020 roku. Będzie wyposażona w najnowszej generacji sprzęt techniczny i blisko 230 miejsc na widowni.

  więcej
 • Wywiad z Robertem Bondarą

  Wywiad z Robertem Bondarą

  8 maja 2019 / redakcja

  18 maja 2019 r. w Operze na Zamku w Szczecinie odbędzie się premiera „Wieczoru baletów polskich”. To balety polskie odkrywane na nowo – „Na kwaterunku” Stanisława Moniuszki w błyskotliwej interpretacji Roberta Bondary oraz „Pieśń o ziemi” Palestra w choreografii włoskiego twórcy Paola Mangioli. Z tej okazji zapraszamy do przeczytania wywiadu z Robertem Bondarą.

  więcej
 • Antoniusz i Kleopatra z National Theatre

  Antoniusz i Kleopatra z National Theatre

  7 maja 2019 / redakcja

  14 maja 2019 r. zapraszamy na zachwycającą inscenizację sztuki Szekspira w mistrzowskiej obsadzie - „Antoniusz i Kleopatra” z Ralphem Fiennesem i Sophie Okonedo w sieci Multikino.

  więcej
 • Finałowe spektakle w 25. OKWPSW

  Finałowe spektakle w 25. OKWPSW

  7 maja 2019 / redakcja

  Komisja Artystyczna po obejrzeniu 130 realizacji polskiego dramatu współczesnego wybrała dwanaście przedstawień, które w finale powalczą o nagrodę główną i nagrody indywidualne oraz ponad 50, które otrzymają prawo do refundacji kosztów produkcji.

  więcej
 • Ziemia uderzyła o piłkę PREMIERA Teatr Telewizji 7.05

  Ziemia uderzyła o piłkę PREMIERA Teatr Telewizji 7.05

  7 maja 2019 / redakcja

  7 maja 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierowy monodram w wykonaniu Redbada Klynstry-Komarnickiego pt. "Ziemia uderzyła o piłkę".

  więcej
 • MET Opera: Dialogi Karmelitanek

  MET Opera: Dialogi Karmelitanek

  6 maja 2019 / redakcja

  11 maja 2019 r. zapraszamy na transmisję opery, wstrząsającego arcydzieła Francisa Poulenca „Dialogi karmelitanek” – prosto The Metropolitan Opera z Nowego Jorku w wybranych Multikinach w całej Polsce.

  więcej
 • Czapa, czyli śmierć na raty PREMIERA Teatr Telewizji 6.05

  Czapa, czyli śmierć na raty PREMIERA Teatr Telewizji 6.05

  6 maja 2019 / redakcja

  6 maja 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierę spektaklu pt. "Czapa, czyli śmierć na raty". Występują: Cezary Pazura, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski, Michał Lesień.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi