Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • SIERPNIOWE PRZEŁOMY - koncert Opery na Zamku w Szczecinie

  SIERPNIOWE PRZEŁOMY - koncert Opery na Zamku w Szczecinie

  27 sierpnia 2019 / redakcja

  W najbliższą sobotę, 31 sierpnia o 20.00 na placu Solidarności w Szczecinie (na dachu Centrum Dialogu "Przełomy"), odbędzie się koncert „Sierpniowe przełomy”. Wstęp wolny.

  więcej
 • Premiera Teatru74: Hamlet. Lepsze jutro było wczoraj.

  Premiera Teatru74: Hamlet. Lepsze jutro było wczoraj.

  27 sierpnia 2019 / redakcja

  Już w 7 września o godzinie 19:00 w Centrum Kultury Niezależnej Warsztat (Kraków, Zabłocie 9a/b) premiera spektaklu Teatru74 pt. "Hamlet. Lepsze jutro było wczoraj" w reż. Błażeja Tokarskiego.

  więcej
 • Oklaskiwani w The Globe, teraz wystąpią w Gdańsku. Teatr Pieśni Kozła

  Oklaskiwani w The Globe, teraz wystąpią w Gdańsku. Teatr Pieśni Kozła

  8 sierpnia 2019 / redakcja

  „Pieśni Leara” Teatru Pieśń Kozła właśnie podbiły londyńską scenę The Globe. Ten legendarny już spektakl oraz „Hamlet-komentarz” dwukrotnie zobaczymy w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim pod koniec sierpnia.

  więcej
 • "Boże mój!" Spektakl Teatru Polonia

  7 sierpnia 2019 / redakcja

  Anat Gov, izraelska dramatopisarka, najbardziej znana jest ze swoich komedii rodzinnych, jednakże najbardziej poruszającym dziełem jest chyba jej ostatni utwór, "Happy ending" w którym opisuje swoje ostatnie chwile życia. Jest to jej świadectwo, pożegnanie ze światem, który odbierała jej choroba nowotworowa. "Boże Mój!" to jej najbardziej znany utwór. Ta tragikomedia była wystawiana na deskach teatrów kilku kontynentów. W Polsce również miała już kilka odsłon. Spektakl Teatru Polonia wyprodukowany w kooperacji z krakowskim Teatrem STU wyreżyserował wybitny aktor i dyrektor teatru Polskiego w Warszawie, Andrzej Seweryn.

  więcej
 • Stawka większa niż życie. Tajemnica zamku Edelsberg - Teatr Telewizji 1.08

  Stawka większa niż życie. Tajemnica zamku Edelsberg - Teatr Telewizji 1.08

  1 sierpnia 2019 / redakcja

  1 sierpnia 2019 r. zapraszamy na seans Teatru Telewizji pt. "Stawka większa niż życie. Tajemnica zamku Edelsberg".

  więcej
 • Jidisze Mame - książka o Gołdzie Tencer

  Jidisze Mame - książka o Gołdzie Tencer

  1 sierpnia 2019 / redakcja

  4 wrześnie 2019 r. swoją premierę będzie miała książka "Jidisze mame" autobiografia wielkiej żydowskiej artystki Gołdy Tencer. Kobiety, która za życia stała się legendą. Bezkompromisowa, pasjonująca i chwytająca za serce. Nade wszystko jednak z każdej strony tchnąca żarliwym pragnieniem ocalenia kultury swego narodu.

  więcej
 • XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep

  XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep

  24 lipca 2019 / redakcja

  Świat wędrownego teatru, bajeczny i kolorowy już po raz 11. zawita na podlaskie bezdroża. W ostatni weekend lipca i pierwszy weekend sierpnia tradycyjnie już przedstawienia teatralne, koncerty, performanse zawładną polsko-białoruskim pograniczem – odbędzie się XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny WERTEP.

  więcej
 • Cyganeria z MET OPERA

  Cyganeria z MET OPERA

  13 lipca 2019 / redakcja

  16 lipca 2019 r. w Multikinie będzie można zobaczyć „Cyganerię” Pucciniego w inscenizacji Franco Zeffirelliego – legendy włoskiej kultury: aktora, scenografa, reżysera nie tylko operowego, ale również filmowego (m. in. „Poskromienie złośnicy”, „Romeo i Julia”, „Wieczna Callas”). Historia miłości ubogiej hafciarki i równie niezamożnego poety, rozgrywająca się w XIX-wiecznym Paryżu nieodmiennie wzrusza serca widzów na całym świecie.

  więcej
 • Anna Gornostaj ze swoją Gwiazdą w Międzyzdrojach

  Anna Gornostaj ze swoją Gwiazdą w Międzyzdrojach

  12 lipca 2019 / redakcja

  Aktorka i Dyrektor warszawskiego Teatru Capitol Anna Gornostaj odcisnęła swoją dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach. Podczas Festiwalu Gwiazd świętowała 35-lecie swojej pracy artystycznej.

  więcej
 • Pavarotti filmowa biografia

  Pavarotti filmowa biografia

  12 lipca 2019 / redakcja

  2 sierpnia 2019 r. do kin wejdzie filmowa biografia wybitnego tenora Luciano Pavarottiego. Film „Pavarotti” w reżyserii Rona Howarda jest wyjątkowy ze względu na ekskluzywne materiałów archiwalnych. Scenariusz filmu Howard napisał z Markiem Monroe, nominowanym do nagrody Emmy za film The Beatles: Eight Days a Week – The Touring Years, scenarzystą nagrodzonych Oscarami dokumentów The Cove i Icarus.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi