Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Ferie z olsztyńskim Teatrem Jaracza

  Ferie z olsztyńskim Teatrem Jaracza

  15 stycznia 2021 / redakcja

  Zimowa pogoda dopisała ❄️ Cieszymy się z zimowej aury, puchowych kurtek i kolorowych kombinezonów zakładanych przed wyjściem na sanki i mroźne spacery ☃️ Niestraszne zmarznięte policzki i trzeszczący pod stopami śnieg idealny do lepienia bałwanów i robienia aniołków w śniegu. To zima marzenie dla wielu z nas! Ale w tegoroczne ferie zimowe nie tylko pogoda ma miłą niespodziankę.
  Małych i dużych, młodszych i tych trochę starszych, dzieci, i dorosłych, zapraszamy do spędzenia ostatnich dni ferii zimowych z Teatrem Jaracza!
  Przygotowaliśmy dla Was rejestrację młodzieżowego spektaklu „Jeremi się ogarnia. LOL”, film o naszym Teatrze i o Studium Reportażu oraz cztery audiobooki i dwa słuchowiska!

  więcej
 • Wielki Skarpetkowy Konkurs!

  Wielki Skarpetkowy Konkurs!

  15 stycznia 2021 / redakcja

  Zapraszamy na Wielki Skarpetkowy Konkurs – „Skarpetki w akcji” organizowany przez Teatr Groteska. Widzów małych i dużych zachęcamy do stworzenia własnych scenariuszy i historii w których bohaterkami będą skarpetki!

  więcej
  konkurs
 • Spektakle online Instytutu Grotowskiego

  Spektakle online Instytutu Grotowskiego

  15 stycznia 2021 / redakcja

  Studium relacji damsko-męskich, Ofelia opowiedziana głosami współczesnych młodych kobiet oraz muzyczny hołd złożony Juliuszowi Słowackiemu to 3 spektakle, które kolejno od 19, 26 stycznia oraz 2 lutego 2021 będzie można przez 7 dni oglądać w wolnym dostępie na Facebooku i YouTubie Instytutu Grotowskiego.

  więcej
 • Bieguni Tokarczuk PREMIERA online

  Bieguni Tokarczuk PREMIERA online

  13 stycznia 2021 / redakcja

  Już 30 stycznia 2021 roku w Teatrze Powszechnym w Warszawie odbędzie się premiera spektaklu „Bieguni” w reżyserii Michała Zadary, na podstawie powieści Olgi Tokarczuk. Premiera będzie transmitowana online na platformie VOD Teatru Powszechnego. Miesiąc temu, 5 grudnia, odbył się pokaz work in progress spektaklu w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia.

  więcej
 • Schaeffer elektronicznie Koncert w radio Jazz

  Schaeffer elektronicznie Koncert w radio Jazz

  13 stycznia 2021 / redakcja

  19 stycznia 2021 r. o godz. 14.00 na antenie RadioJAZZ.FM zostanie nadany koncert „Schaeffer elektronicznie”. Będzie go można wysłuchać w ramach pasma JazzPRESSjonizm, które prowadzi Piotr Wickowski, redaktor naczelny pisma JazzPRESS. Muzycy Mateusz Adamczyk i Piotr Zaufal wykonają: 8 utworów na fortepian cz. II, Monosonata, Streichquartett, 4H/1P, Equivalenze Sonore, Course Jazz, Collage and Form z repertuaru profesora Schaeffera.

  więcej
 • Styczeń w Nowym Teatrze online

  Styczeń w Nowym Teatrze online

  13 stycznia 2021 / redakcja

  W styczniu 2021 r. Nowy Teatr zaprasza na pokazy online spektakli "Pinokio" w reż. Anny Smolar, "Apokalipsa" w reż. Michała Borczucha, "Juliusz Cezar. Części rozproszone" w reż. Romea Castellucciego w ramach festiwalu Nowa Europa. Zbliżenia i premierę "Salvage" wg konceptu Kasi Wolińskiej.

  więcej
 • Błękitny Pies spektakl online dla młodych widzów

  Błękitny Pies spektakl online dla młodych widzów

  12 stycznia 2021 / redakcja

  Teatr Polski we Wrocławiu przygotował dla Młodych Widzów na czas ferii, familijny spektakl muzyczny online pt. "Błękitny Pies". Emisja spektaklu już w najbliższy czwartek i piątek 14 i 15 stycznia 2020 r.

  więcej
 • Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza dzieci online

  Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza dzieci online

  12 stycznia 2021 / redakcja

  Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza dzieci i młodzież na spektakl „Kopciuszek” z udziałem Katarzyny Figury. W styczniowym repertuarze także pokazy spektaklu „Ptak”. Zespół TPB szykuje się już też do kolejnego słuchowiska, w którym usłyszymy m.in. nową aktorkę bydgoskiej sceny - Sarę Celler-Jezierską.

  więcej
 • Dwaj Panowie B Teatr Telewizji 12.01

  Dwaj Panowie B Teatr Telewizji 12.01

  12 stycznia 2021 / redakcja

  12 stycznia 2021 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl "Dwaj Panowie B. czyli jej pierwszy kochanek". To zrealizowana w 1989 roku przez Janusza Majewskiego telewizyjna adaptacja komedii Mariana Hemara, której prapremiera miała miejsce w 1929 roku w Warszawie w Teatrze Polskim

  więcej
 • Teatralne humoreski Opery na Zamku

  Teatralne humoreski Opery na Zamku

  12 stycznia 2021 / redakcja

  Opera na Zamku rozpoczyna cykl teatralnych humoresek pt. „Ups, zdarzyło się! Teatralne humoreski Opery na Zamku w Szczecinie”. Podzielimy się z Państwem anegdotkami, facecjami i pełnymi dowcipu wspomnieniami artystów związanych ze szczecińskim teatrem muzycznym. Dziś część pierwsza – zabawne sytuacje na scenie i te za kulisami wspomina Monika Myszkowska, solistka w latach 1970-1989.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi