Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Teściowe wieczne żywe w Kamienicy

  Teściowe wieczne żywe w Kamienicy

  11 kwietnia 2024 / redakcja

  11 kwietnia 2024 r. w Teatrze Kamienica w Warszawie odbędzie się premiera spektaklu „Teściowe wiecznie żywe”. Sztuka została przygotowywana specjalnie na 15-lecie Teatru Kamienica, którą wybrał jeszcze za życia założyciel i dyrektor Teatru Kamienica – śp. Emilian Kamiński.

  więcej
 • Konkurs Nowego Teatru na sztukę

  Konkurs Nowego Teatru na sztukę

  10 kwietnia 2024 / redakcja

  Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku ogłasza Konkurs na sztukę teatralną inspirowaną postacią Triny Papisten - ostatniej spalonej na Pomorzu kobiety podejrzanej o czary. Na podstawie zwycięskiej sztuki zostanie wyprodukowany spektakl, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Termin nadsyłania prac 20 maja 2024.

  więcej
 • Folwark zwierzęcy Jana Klaty

  Folwark zwierzęcy Jana Klaty

  10 kwietnia 2024 / redakcja

  19 kwietnia 2024 r. na Dużej Scenie Teatru Śląskiego w Katowicach odbędzie się premiera „Folwarku zwierzęcego" George'a Orwella w reżyserii Jana Klaty.

  więcej
 • Vanitas PREMIERA we Współczenym

  Vanitas PREMIERA we Współczenym

  10 kwietnia 2024 / redakcja

  20 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Teatru Współczesnego w Warszawie na polską prapremierę „Vanitas” Valérie Fayolle w reż. Macieja Englerta.

  więcej
 • Prime Time premiera monodramu

  Prime Time premiera monodramu

  9 kwietnia 2024 / redakcja

  13 kwietnia 2024 r. w Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się premiera spektaklu „Prime Time” w reż. Anny Sroki-Hryń i w wykonaniu Sławomira Grzymkowskiego.

  więcej
 • Antygona w Molenbeek w Dramatycznym

  Antygona w Molenbeek w Dramatycznym

  9 kwietnia 2024 / redakcja

  18 kwietnia 2024 w Teatrze Dramatycznym odbędzie się premiera „Antygony w Molenbeek” na podstawie dramatu Stefana Hertmansa w reż. Anny Smolar.

  więcej
 • Powidoki Teatr Telewizji 09.04

  Powidoki Teatr Telewizji 09.04

  9 kwietnia 2024 / redakcja

  9 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl "Powidoki" w reżyserii Macieja Wojtyszki i napisaną wraz z synem Adamem. Spektakl z 2009 r. Występują: Nina CZerkies, Mariusz Wojciechowski, Wojciech Kalarus, Andrzej Mastalerz, Krzysztof Dracz, Sławomir Pacek i inni.

  więcej
 • Piosenka w Meloniku 2024

  Piosenka w Meloniku 2024

  8 kwietnia 2024 / redakcja

  W dniach 25 – 26 kwietnia 2024 roku w Rzeszowie odbędzie się 12. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, którego organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury. Trwa sprzedaż biletów na uroczysty Koncert Galowy, podczas którego wystąpią wszyscy nagrodzeni laureaci oraz muzyczna gwiazda wieczoru – Sławek Uniatowski. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Wirujący seks w Warszawie

  Wirujący seks w Warszawie

  8 kwietnia 2024 / redakcja

  20 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Teatru Rampa w Warszawie na „Wirujący seks. Polskie love story” to autorski spektakl muzyczny w reżyserii Tadeusza Kabicza, z oryginalną muzyką Grzegorza Rdzaka, inspirowany kultowym filmem „Dirty Dancing”.

  więcej
 • Matka - Witkacego w Ateneum

  Matka - Witkacego w Ateneum

  8 kwietnia 2024 / redakcja

  12 kwietnia 2024 r. w Teatrze Ateneum w Warszawie odbędzie się premiera sztuki "Matka" Witkacego. W roli głównej Agata Kulesza, reżyseruje Anna Augustynowicz.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi