Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam Teatr Telewizji PREMIERA 5.03

  Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam Teatr Telewizji PREMIERA 5.03

  5 marca 2019 / redakcja

  5 marca 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na znakomity monodram Ewy Błaszczyk, którego premiera odbyła się w Teatrze Studio w Warszawie, oparty na tekstach Oriany Fallaci, jednej z najwybitniejszych dziennikarek swojej epoki (w 2019 roku obchodziłaby 90. rocznicę urodzin). PREMIERA w Teatrze Telewizji.

  więcej
 • Castingi do HAMLETA Mai Kleczewskiej

  Castingi do HAMLETA Mai Kleczewskiej

  4 marca 2019 / redakcja

  Teatr Polski w Poznaniu zaprasza na castingi do spektaklu „HAMLET” w reż. Mai Kleczewskiej. Poszukiwani są ukraińscy aktorzy i aktorki i odtwórca roli Fortynbrasa.

  więcej
 • Zwycięzcy III edycji TEATROTEKI FEST

  Zwycięzcy III edycji TEATROTEKI FEST

  4 marca 2019 / redakcja

  Arkadiusz Biedrzycki najlepszym reżyserem, Monika Milewska z nagrodą za dramaturgię – poznaliśmy laureatów III edycji festiwalu TEATROTEKA FEST. Najwięcej nagród trafiło do twórców „Słabych” autorstwa Magdaleny Drab w reżyserii Arkadiusza Biedrzyckiego – oprócz reżysera doceniono również autora zdjęć – Filipa Załuskę, muzyki Teoniki Rożynek i pierwszoplanową rolę kobiecą Karoliny Kominek.

  więcej
 • CENA Teatr Telewizji PREMIERA 4.03

  CENA Teatr Telewizji PREMIERA 4.03

  4 marca 2019 / redakcja

  4 marca 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na PREMIERĘ spektaklu pt. "Cena". To adaptacja słynnej powieści Waldemara Łysiaka, która ukazała się po raz pierwszy w 2000 roku. Spektakl w reżyserii Jerzego Zelnika.

  więcej
 • Sosnowiecki Horror Szał

  Sosnowiecki Horror Szał

  27 lutego 2019 / redakcja

  Sosnowiecki „Horror szał” to czarna komedia, która w krzywym zwierciadle pokazuje nasze rodzime, polskie przywary. Jacek Jabrzyk (reżyseria) wraz z Przemysławem Pilarskim (tekst i dramaturgia) stworzyli naprawdę ciekawy i w pewien sposób nietuzinkowy spektakl.

  więcej
  recenzja TerazTeatr
 • Zgłoś się do Piosenki w Meloniku

  Zgłoś się do Piosenki w Meloniku

  26 lutego 2019 / redakcja

  Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wokalistów z całej Polski do udziału w 9. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. Jury w składzie: Robert Janowski, Natasza Urbańska i Olga Boczar oceni wykonawców w trzech kategoriach wiekowych: 13 – 15 lat, 16 – 18 lat oraz 19 i więcej lat, a zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3 000 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 7 marca 2019 roku.

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Zaśpiewają w II etapie Konkursu na 40. PPA

  Zaśpiewają w II etapie Konkursu na 40. PPA

  26 lutego 2019 / redakcja

  Członkowie Rady Artystycznej Przeglądu Piosenki Aktorskiej: Katarzyna Groniec, Konrad Imiela, Mariusz Kiljan, Michał Litwiniec, Krzysztof Mieszkowski, Jerzy Satanowski, Bogusław Sobczuk oraz Cezary Studniak, dyrektor artystyczny PPA, i Paweł Krupski, główny producent PPA, po wysłuchaniu uczestników I etapu Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki zakwalifikowali następujące uczestniczki i uczestników...

  więcej
 • Wiosna w Teatrze Żydowskim

  Wiosna w Teatrze Żydowskim

  26 lutego 2019 / redakcja

  Początek wiosny w Teatrze Żydowskim, to bogaty repertuar, w tym czytanie performatywne oparte na książce Joanny Wiszniewicz „Życie przecięte. Opowieści pokolenia marca”. W repertuarze marcowym znajdą się również „Ida Kamińska”, „Ginczanka. Chodźmy stąd”, „Marienbad”, „George & Ira Gershwin”, „Oberża pod złotym rogiem” oraz spektakl dla dzieci „Ostatni syn”. Międzynarodowy Dzień Teatru zostanie uczczony spektaklem „Jak w przedwojennym kabarecie”. Na scenę Teatru Żydowskiego po dłuższej przerwie wracają też „Aktorzy żydowscy” w reż. Anny Smolar i „Wiera Gran” w reż. Jędzrzeja Piaskowskiego.

  więcej
 • Hamlet Opera w TV

  Hamlet Opera w TV

  26 lutego 2019 / redakcja

  26 lutego 2019 r. zapraszamy do TVP Kultura na operę Franco Faccio w czterech aktach do libretta Arrigo Boito pt. "Hamlet", która była wystawiona podczas Festiwalu w Bregencji w 2016 roku.

  więcej
 • Repertuar MET OPERA na sezon 2019-2020

  Repertuar MET OPERA na sezon 2019-2020

  22 lutego 2019 / redakcja

  14. sezon cyklu „The Metropolitan Opera: Live in HD” rozpocznie się 12 października 2019 roku transmisją jednej z operowych wizytówek Met – „Turandot” Pucciniego w reżyserii Franca Zeffirellego. Spektakl poprowadzi dyrektor muzyczny nowojorskiej sceny Yannick Nézet-Séguin. Podobnie jak w latach ubiegłych będziemy mieli przyjemność zobaczyć i usłyszeć polskich śpiewaków, biorących udział w transmitowanych spektaklach Met. W „Manon” Masseneta wystąpi Artur Ruciński, a w „Marii Stuart” Donizettiego – Andrzej Filończyk. Pełny repertuar transmisji poniżej.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi