Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Joseph_Kids w Teatrze Lalka

  Joseph_Kids w Teatrze Lalka

  15 maja 2019 / redakcja

  2 lipca 2019 r. o godz. 11:00 i 19:00 zapraszamy do Teatru Lalka w Warszawie na spektakl „Joseph_Kids” wg koncepcji i w wykonaniu Alessandro Sciarroni. Spektakl pokazywany w Teatrze Lalka w ramach projektu Performing Europe. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Ciało/Umysł oraz Teatr Lalka.
  Alessandro Sciarroni, włoski tancerz i performer, był już kilkakrotnie gościem Festiwalu Ciało/Umysł, ostatnio w 2017 roku ze spektaklem Aurora nagrodzonym „teatralnym Oskarem”.

  więcej
 • Werdykt Jury KONTRAPUNKT 2019

  Werdykt Jury KONTRAPUNKT 2019

  14 maja 2019 / redakcja

  Znamy tegoroczny werdykt Jury 54. Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT 2019... oto on:

  więcej
 • Tango Teatr Telewizji 14.05

  Tango Teatr Telewizji 14.05

  14 maja 2019 / redakcja

  14 maja 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na wyjątkowy spektakl w reżyserii Jerzego Jarockiego, który okazał się być ostatnim w karierze artysty. Będzie to "Tango" Sławomira Mrożka z mistrzowską obsadą: Ewa Wiśniewska, Jan Frycz, Grzegorz Małecki, Jan Englert.

  więcej
 • Między ustami a brzegiem pucharu - premiera

  Między ustami a brzegiem pucharu - premiera

  14 maja 2019 / redakcja

  17 maja na Sosnowieckiej scenie Teatru Zagłębia odbędzie się premiera spektaklu "Między ustami a brzegiem pucharu" inspirowanego książką i życiem Marii Rodziewiczówny. Spektakl reżyseruje Remigiusz Brzyk i będzie to jego kolejna już sztuka zrealizowana w Sosnowieckim teatrze.

  więcej
 • Miasto we krwi - premiera w Gliwicach

  Miasto we krwi - premiera w Gliwicach

  14 maja 2019 / redakcja

  Już w piątek, 17 maja 2019r., w przestrzeni Ruin Teatru Victoria, będącej sceną Teatru Miejskiego w Gliwicach, odbędzie się spektakularna inscenizacja inspirowana kronikami królewskimi Williama Szekspira - "Miasto we krwi" w reż. Jacka Głomba.

  więcej
 • Festiwal Teatralny Kalejdoskop 2019

  Festiwal Teatralny Kalejdoskop 2019

  14 maja 2019 / redakcja

  24-26 maja 2019 r. zapraszamy do kompleksu pałacowego Ośrodka Praktyk Teatralnych “Gardzienice” na piątą, jubileuszową edycję Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Kalejdoskop”. Patronat nad wydarzeniem objął TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Wernisaż wystawy - Dziura w całym - Bohdana Butenko

  Wernisaż wystawy - Dziura w całym - Bohdana Butenko

  13 maja 2019 / redakcja

  Lapidarna kreska i cięty, błyskotliwy dowcip. Skróty myślowe i surrealistyczne porównania. Komizm nonsensu, a przy tym paradoks dosłowności. Operowanie linią, plamą oraz literą. A od czasu do czasu – dziurą… dziurą w całym! - Tak twórczość mistrza Bohdana Butenki opisuje Monika Chrabąszcz Tarkowska - członek rady programowej Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej oraz kurator niezwykłego projektu wystawienniczego.

  więcej
 • Carmen-suita & Pietruszka z Teatru Bolshoi

  Carmen-suita & Pietruszka z Teatru Bolshoi

  13 maja 2019 / redakcja

  19 maja 2019 r. zapraszamy do sieci Multikino na transmisję na żywo wieczoru baletowego pt. „Carmen-suita & Pietruszka”, prosto Teatru Bolshoi z Moskwy.

  więcej
 • Grand Prix 37. Festiwalu Szkół Teatralnych

  Grand Prix 37. Festiwalu Szkół Teatralnych

  13 maja 2019 / redakcja

  Grand Prix 37. Festiwal Szkół Teatralnych w Łodzi zdobył spektakl dyplomowy studentów IV r. Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, specjalności wokalno-aktorskiej Co gryzie Gilberta Grape'a w reż. Marcina Czarnika!

  więcej
 • Komedia romantyczna Teatr Telewizji 13.05

  Komedia romantyczna Teatr Telewizji 13.05

  13 maja 2019 / redakcja

  13 maja 2019 r. o godz. 21:00 zapraszamy do Teatru Telewizji na sztukę Wojciecha Tomczyka w reżyserii Michała Gazdy pt. "Komedia romantyczna". Występują: Andrzej Zieliński, Urszula Grabowska, Maciej Zakościelny, Jan Englert.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi