Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Furiosa – nowy warszawski teatr

  Furiosa – nowy warszawski teatr

  12 grudnia 2018 / redakcja

  Na warszawskiej i ogólnopolskiej mapie teatralnej pojawia się nowy teatr – jednoosobowe przedsięwzięcie Agnieszki Przepiórskiej, aktorki teatralnej i filmowej. Pierwszą premierą teatru będzie już w styczniu „Kocham Bałtyk” na podstawie tekstu Zośki Papużanki, w reżyserii Agnieszki Przepiórskiej.

  więcej
 • Przemówienie Krzysztofa Warlikowskiego w PE

  Przemówienie Krzysztofa Warlikowskiego w PE

  12 grudnia 2018 / redakcja

  Prezentujemy przemówienie wygłoszone przez Krzysztofa Warlikowskiego 5 grudnia w Parlamencie Europejskim z okazji wręczenia Prix du livre européen. Krzysztof Warlikowski przewodniczył jury tegorocznej 12. edycji konkursu.

  więcej
 • Dawid Ogrodnik wschodzącą gwiazdą Europy

  Dawid Ogrodnik wschodzącą gwiazdą Europy

  12 grudnia 2018 / redakcja

  Dawid Ogrodnik znalazł się w pierwszej dziesiątce „Shooting Stars”. Absolwent krakowskiej PWST ma 32 lata i w swoim dorobku wiele znaczących ról.

  więcej
 • Żywa lekcja historii z aktorami Teatru Zagłębia

  Żywa lekcja historii z aktorami Teatru Zagłębia

  11 grudnia 2018 / redakcja

  5 grudnia od godz. 15:00 Teatr Zagłębia zaprasza na żywą lekcję historii teatru oraz spotkanie dotyczące publikacji o aktorach Teatru Zagłębia. Wydarzenie odbędzie się w Mediatece Zagłębiowskiej i jest realizowane w ramach projektu „Aktorstwo. Historia w praktyce”.

  więcej
 • Ja, Feuerbach - PREMIERA Teatr Telewizji 11.12

  Ja, Feuerbach - PREMIERA Teatr Telewizji 11.12

  11 grudnia 2018 / redakcja

  11 grudnia 2018 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierę pt. „Ja, Feuerbach”. W spektaklu występuje Piotr Fronczewski. To telewizyjna rejestracja spektaklu Teatru Ateneum w Warszawie.

  więcej
 • Panel dyskusyjny i spektakl: Wróg – instrukcji obsługi

  Panel dyskusyjny i spektakl: Wróg – instrukcji obsługi

  10 grudnia 2018 / redakcja

  Jutro, 11 grudnia o godz. 17:00 Teatr Zagłębia zaprasza nauczycieli, pedagogów i animatorów kultury na spektakl „Wróg – instrukcja obsługi” w reż. Justyny Sobczyk oraz na panel dyskusyjny "Pedagogika teatru - instrukcja obsługi".

  więcej
 • Sylwester w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

  Sylwester w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

  10 grudnia 2018 / redakcja

  KULTURALNIE NA SYLWESTRA
  Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy zaprasza na wieczór sylwestrowy w wyjątkowym stylu. 31 grudnia na deskach Sceny im. G. Holoubka będzie można obejrzeć niezwykle barwny musical rodem z Broadwayu – KINKY BOOTS. Dla wielbicieli tradycyjnych form scenicznych zagramy komedię Wyrypajewa „Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie” z Katarzyną Herman w roli głównej.

  więcej
 • Najlepsze teatralne zdjęcia 2017/2018

  Najlepsze teatralne zdjęcia 2017/2018

  10 grudnia 2018 / redakcja

  Autorami najlepszych teatralnych zdjęć sezonu 2017/2018 zostali Malwina Adaszek, Michał Heller i Tobiasz Papuczys – w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego rozstrzygnięto IV edycję Konkursu Fotografii Teatralnej. Jury wybrało najlepsze fotografie spośród 1400 nadesłanych prac.

  więcej
 • Filmowy spektakl czyli Najmrodzki - recenzja

  Filmowy spektakl czyli Najmrodzki - recenzja

  10 grudnia 2018 / redakcja

  Teatr Miejski w Gliwicach w najnowszym spektaklu postanowił sięgnąć do swoich lokalnych legend i przywołał na scenie postać Zdzisława Najmrodzkiego czyli "króla złodziei", "mistrza ucieczek" jak określały go swego czasu media.

  więcej
  recenzja TerazTeatr
 • Generał PREMIERA Teatr Telewizji 10.12

  Generał PREMIERA Teatr Telewizji 10.12

  10 grudnia 2018 / redakcja

  10 grudnia 2018 r. zapraszamy na premierę Teatru Telewizji pt. "Generał". Będzie to telewizyjna wersja słynnego przedstawienia Teatru IMKA w Warszawie. W roli głównej występuje Marek Kalita.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi