Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Opera Wrocławska zawita do domów

  Opera Wrocławska zawita do domów

  11 stycznia 2021 / redakcja

  Wrocławski teatr operowy rozwija platformę VOD i już w styczniu zaprosi widzów na kolejne spektakle online. Wśród tytułów pojawią się Opowieści Hoffmanna oraz balet Giselle. Dotychczasowe realizacje wydarzeń online spotkały się z dużym zainteresowaniem widzów. Ostatni spektakl sylwestrowo-noworoczny zgromadził niemal 12 tysięczną publiczność.

  więcej
 • Udręka życia Teatr Telewizji 11.01

  Udręka życia Teatr Telewizji 11.01

  11 stycznia 2021 / redakcja

  11 stycznia 2021 r. zapraszamy na telewizyjną wersję wybitnego spektaklu Teatru Narodowego w reżyserii Jana Englerta z mistrzowskimi kreacjami aktorskimi Anny Seniuk i Janusza Gajosa.

  więcej
 • Recital liryki rosyjskiej online

  Recital liryki rosyjskiej online

  11 stycznia 2021 / redakcja

  11 stycznia 2021 r. o 20.00 Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza na pełen uczuć recital rosyjskiej liryki. Motywem przewodnim będzie miłość i tak dobrze nam wszystkim znane różne jej oblicza. Całość – 13 utworów – w dźwiękach najlepszych kompozytorów – pianistów rosyjskich: Rachmaninowa, Czajkowskiego i Rimskiego-Korsakowa oraz utwór-niespodzianka na koniec spotkania.

  więcej
 • Alicja prowadzi śledztwo Teatr Telewizji 9.01

  Alicja prowadzi śledztwo Teatr Telewizji 9.01

  8 stycznia 2021 / redakcja

  9 stycznia 2021 r. zapraszamy do Teatru Sensacji Kobra na jeden z najzabawniejszych spektakli z cyklu pt. "Alicja prowadzi śledztwo". Występują: Irena Kwiatkowska, Edward Dziewoński i inni. Sztuka z 1970 r.

  więcej
 • Gra online Uratuj teatr

  Gra online Uratuj teatr

  8 stycznia 2021 / redakcja

  Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi zaprasza na projekt edukacyjny online, czyli GRĘ URATUJ TEATR.

  więcej
 • Dorota Ignatjew dyrektorem Teatru Nowego w Łodzi

  Dorota Ignatjew dyrektorem Teatru Nowego w Łodzi

  8 stycznia 2021 / redakcja

  Komisja konkursowa UMŁ na dyrektora Teatru Nowego w Łodzi rekomendowała Dorotę Ignatjew, która wcześniej była dyrektorką Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Dorota Ignatjew mówi, że w Łodzi pojawiła się na zaproszenie aktorów Teatru Nowego.

  więcej
 • Zostaw Głomba - Apel dyrektorów teatrów

  Zostaw Głomba - Apel dyrektorów teatrów

  8 stycznia 2021 / redakcja

  Publikujemy apel dyrektorów polskich teatrów do Zarządu Województwa Dolnośląskiego ws. Teatru im. Modrzejewskiej. Oto pełna jego treść:

  więcej
 • Zgłoś się do rezydencji 2021 w Komunie

  Zgłoś się do rezydencji 2021 w Komunie

  5 stycznia 2021 / redakcja

  Do 10 stycznia 2021 r. można zgłosić się do rezydencji w Komunie Warszawa. Nowe produkcje performatywne i rezydencje w Komunie Warszawa w roku 2021 skupiać się będą wokół hasła zaproponowanego przez tegorocznego kuratora cyklu, szwedzkiego artystę Markusa Öhrna: „Hello darkness my old friend”.

  więcej
 • Wizyta starszej pani Teatr Telewizji 5.01

  Wizyta starszej pani Teatr Telewizji 5.01

  5 stycznia 2021 / redakcja

  5 stycznia 2021 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na archiwalny spektakl pt. „Wizyta starszej pani”. Występuje Barbara Kraftówna w pamiętnej roli Klary Zachanassian. Sztuka Friedricha Dürrenmatta w reżyserii Jerzego Gruzy została zaliczona do elitarnej Złotej Setki Teatru Telewizji.

  więcej
 • Teatr w Gliwicach chce grać!

  Teatr w Gliwicach chce grać!

  4 stycznia 2021 / redakcja

  Czas zamienić domową kanapę na teatralny fotel. Już dziś zarezerwujcie swoją wizytę w Teatrze. Wraz z nowym rokiem Teatr Miejski w Gliwicach uruchomił rezerwacje miejsc na swoje spektakle. Na razie dotyczy to dwóch tytułów repertuarowych, które będą dostępne w Teatrze już w drugiej połowie stycznia.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi