Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Art premierowo w 6 piętrze

  Art premierowo w 6 piętrze

  11 lutego 2020 / redakcja

  15 lutego 2020 r. odbędzie się premiera sztuki "Art" Yasminy Rezy, będzie to wydarzenie uświetniające jubileusz 10-lecia Teatru 6 piętro. W rolach głównych występują: Michał Żebrowski, Borys Szyc, Janusz Chabior. Bilety do nabycia na TerazTeatr.pl

  więcej
 • Związek Otwarty Teatr Telewizji 11.02

  Związek Otwarty Teatr Telewizji 11.02

  11 lutego 2020 / redakcja

  11 lutego 2020 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl pt. "Związek otwarty" w reżyserii Krystyny Jandy. Spektakl z 2000 r. Występują: Krystyna Janda, Marek Kondrat.

  więcej
 • Srebrna Gloria Artis dla Ewy Pilawskiej

  Srebrna Gloria Artis dla Ewy Pilawskiej

  10 lutego 2020 / redakcja


  Ewa Pilawska została wyróżniona Srebrnym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis w dziedzinie Teatr. Odznaczenie przyznane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego decyzją z dnia 9 września 2019 roku zostało wręczone przez Wojewodę Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego 8 lutego 2020 roku po sztuce Marka Modzelewskiego „Wstyd” w reżyserii Wojciecha Malajkata, które zainaugurowało XXVI Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych.

  więcej
 • Song of Home - Theatre Lumina w Łodzi

  Song of Home - Theatre Lumina w Łodzi

  10 lutego 2020 / redakcja

  28 lutego 2020 r. zapraszamy do Łodzi na wyjątkowe wydarzenie „Song of Home” – gościnny spektakl ze Stanów Zjednoczonych. Theatre Lumine podczas tournée po Europie zatrzyma się w Łodzi tylko na scenie w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych. Artyści z amerykańskiej kampanii twórczej zagoszczą w Łodzi kilka dni. Pokażą teatralną medytację na temat przemieszczenia się imigracji osób, i narodów.

  więcej
 • Hotelowe romanse czyli Bielski Hotel Westminster

  Hotelowe romanse czyli Bielski Hotel Westminster

  8 lutego 2020 / redakcja

  Na pierwszą premierę 2020r. Teatr Polski w Bielsku-Białej przygotował doskonałą farsę Raya Cooney'a "Hotel Westminster" w reż. Witolda Mazurkiewicza.

  więcej
 • Negocjator PREMIERA Teatr Telewizji 10.02

  Negocjator PREMIERA Teatr Telewizji 10.02

  7 lutego 2020 / redakcja

  10 lutego 2020 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierę spektaklu pt. "Negocjator". To Fascynująca opowieść o nietuzinkowej postaci jaką był ojciec Józef Maria Bocheński – filozof, logik, dominikanin, sowietolog, żołnierz, pilot.

  więcej
 • Serial OSIECKA wkrótce w TV

  Serial OSIECKA wkrótce w TV

  7 lutego 2020 / redakcja

  Od 6 marca 2020 r. TVP1 rozpocznie emisję nowego serialu pt. „Osiecka”. W serialu wystąpią m.in. Magdalena Popławska, Eliza Rycembel, Jan Frycz i Mikołaj Roznerski.

  więcej
 • The Best OFF werdykt 3. etapu

  The Best OFF werdykt 3. etapu

  6 lutego 2020 / redakcja

  Znamy werdykt pierwszego etapu 3. Konkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego „The Best OFF”.

  więcej
 • Leszek Bzdyl dyrektorem artystycznym WTP

  Leszek Bzdyl dyrektorem artystycznym WTP

  6 lutego 2020 / redakcja

  Od 1 marca 2020 r. choreograf, tancerz i reżyser Leszek Bzdyl ma objąć funkcję dyrektora artystycznego Wrocławskiego Teatru Pantomimy - poinformowała w środę nowa dyrektor tej placówki Olga Nowakowska.

  więcej
 • Zgłoszenia do Teatr Polska 2020

  Zgłoszenia do Teatr Polska 2020

  4 lutego 2020 / redakcja

  Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ogłasza 12. edycję programu "Teatr Polska", organizowanego w celu ułatwiania kontaktu ze sztuką teatralną publiczności w miejscowościach, w których nie działa teatr instytucjonalny.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi