Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Testowy tytuł

  Testowy tytuł

  5 maja 2024 / redakcja

  test

  więcej
 •  Aleks Szczepanik zwycięzcą Piosenki w Meloniku

  Aleks Szczepanik zwycięzcą Piosenki w Meloniku

  29 kwietnia 2024 / redakcja

  Rzeszowski Dom Kultury przedstawia wyniki 12. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, który odbył się w dniach 25-26 kwietnia 2024 roku w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Występy tegorocznych finalistów oceniło i nagrodziło Jury w składzie: Robert Janowski, Sławek Uniatowski oraz Ela Węgrzynowska.

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Ballada o Zakaczawiu Teatr Telewizji 29.04

  Ballada o Zakaczawiu Teatr Telewizji 29.04

  29 kwietnia 2024 / redakcja

  29 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl "Ballada o Zakaczawiu". Premiera sztuki odbyła się w październiku 2000 roku w Teatrze im. Modrzejewskiej w Legnicy. Sława „Ballady...” rychło wykroczyła daleko poza Śląsk. Adaptacja telewizyjna inscenizacji była więc tylko kwestią czasu.

  więcej
 • Pustostan - spektakl dyplomowy

  Pustostan - spektakl dyplomowy

  23 kwietnia 2024 / redakcja

  25 kwietnia 2024 r. o godz. 19.00 na Scena w Malarni Teatru Śląskiego odbędzie się premiera spektaklu dyplomowego studentów Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego - „Pustostan” Maliny Prześlugi w reż. Piotra Bułki.

  więcej
 • Wywiad z Arturem Chamskim

  Wywiad z Arturem Chamskim

  23 kwietnia 2024 / redakcja

  Zapraszamy do lektury wywiadu z Arturem Chamskim, dyrektorem artystycznym Teatru Ekologicznego Bohema House. Aktor, piosenkarz, związany ze scena musicalową. Od ponad roku dyrektor artystyczny Teatru Bohema House, pierwszego na świecie teatru ekologicznego. 22 kwietnia w Dzień Ziemi obchodzi urodziny– przypadek?

  więcej
 • Bliadski Circus Queelektyw w Warszawie

  Bliadski Circus Queelektyw w Warszawie

  23 kwietnia 2024 / redakcja

  Bliadski Circus Queelektyw to feministyczno-queerowa, ukraińsko-polska grupa rezydująca w Teatrze Dramatycznym im. Gustawa Holoubka. 25 i 26 kwietnia odbędą się pokazy ich spektaklu „Fucking Truffaut”.

  więcej
 • Feblik w Teatrze Telewizji 23.04

  Feblik w Teatrze Telewizji 23.04

  23 kwietnia 2024 / redakcja

  23 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl pt. FEBLIK wg dramatu Małgorzaty Maciejewskiej w reżyserii Lecha Mackiewicza. Produkcja Teatr Miejski w Gliwicach.

  więcej
 • Program 44. Warszawskich Spotkań Teatralnych

  Program 44. Warszawskich Spotkań Teatralnych

  18 kwietnia 2024 / redakcja

  „Pewnego długiego dnia” w reż. Luka Percevala, „Genialną przyjaciółkę” w reż. Eweliny Marciniak oraz „Nocnego portiera. Doświadczenie" w insc. Seba Majewskiego – m.in. te spektakle będzie można obejrzeć podczas 44. Warszawskich Spotkań Teatralnych (WST), które odbędą się od 18 maja do 1 czerwca 2024 r.

  więcej
 • Gombrowicz – geniusz?

  Gombrowicz – geniusz?

  18 kwietnia 2024 / redakcja

  W 2024 roku, Roku Witolda Gombrowicza, Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na cykl spotkań z literaturą jednego z najwybitniejszych polskich pisarzy. W sobotę 20 kwietnia 2024 o 16:00 podczas trzeciego spotkania fragmenty „Opętanych” (powieści Gombrowicza, do której autorstwa przyznał się dopiero w latach 60.) przeczytają Jan Wojciech Poradowski i Ewa Sonnenburg. Teatr w ramach spotkań zaprasza na pyszną kawę, herbatę i ciasto.

  więcej
 • Wystawa Teatru Polskiego w Podziemiu

  Wystawa Teatru Polskiego w Podziemiu

  18 kwietnia 2024 / redakcja

  TEATR POLSKI W PODZIEMIU to wystawa, którą Centrum Kultury Agora we Wrocławiu przygotowało w ramach 23. Festiwalu ewidentnych Talentów Aktorskich we współpracy z Instytutem im. Jerzego Grotowskiego oraz Teatrem Polskim w Podziemiu.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi