Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • O Warsaw Flow Festival 2019 opowiada Paulina Święcańska

  O Warsaw Flow Festival 2019 opowiada Paulina Święcańska

  12 lipca 2019 / redakcja

  Z okazji kolejnej edycji Międzynarodowego Festiwalu Warsaw Flow 2019 zapraszamy do przeczytania wywiadu z dyrektorką artystyczną Pauliną Święcańską.

  więcej
  wywiad TerazTeatr
 • Weekend z Lalką na Scenie

  Weekend z Lalką na Scenie

  9 lipca 2019 / redakcja

  W dniach 12-14 lipca 2019 r. w Warszawie po raz czwarty odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych „Lalka na Scenie”. To coroczne spotkania teatralne dla dzieci i dorosłych z profesjonalnym teatrem ulicznym. Spektakle i dodatkowe aktywności dla publiczności są bezpłatne i odbędą się niezależnie od pogody.

  więcej
 • Hamlet w ramach wakacyjnych powtórek

  Hamlet w ramach wakacyjnych powtórek

  9 lipca 2019 / redakcja

  11 lipca 2019 r. zapraszamy do Multikina na wakacyjny seans z cyklu National Theatre pt. "Hamlet". W niezapomnianej roli tytułowej będzie można zobaczyć Benedicta Cumberbatcha.

  więcej
 • 3 tysiące melomanów w Kołobrzegu i Świnoujściu

  3 tysiące melomanów w Kołobrzegu i Świnoujściu

  8 lipca 2019 / redakcja

  Blisko 3 tysiące widzów przyszło na wydarzenia plenerowe zorganizowane przez Operę na Zamku w Szczecinie w ostatni weekend w Świnoujściu i Kołobrzegu!

  więcej
 • Stawka większa niż życie. W pułapce - Teatr Telewizji 4.07

  Stawka większa niż życie. W pułapce - Teatr Telewizji 4.07

  4 lipca 2019 / redakcja

  4 lipca 2019 r. zapraszamy na kolejne spotkanie z sensacyjnym Hansem Klossem w Teatrze Telewizji pt. "Stawka większa niż życie. W pułapce". Występują: Stanisław Mikulski, Wanda Majerówna, Henryk Bąk.

  więcej
 • 10. edycja Entree, konkursu dla niezależnych twórców

  10. edycja Entree, konkursu dla niezależnych twórców

  2 lipca 2019 / redakcja

  Teatr Rozrywki w Chorzowie zaprasza do udziału w 10. edycji Obserwatorium Artystycznego Entrée – konkursu dla niezależnych twórców – w jubileuszowej odsłonie odbędzie się pod hasłem W drodze do Niepodległej. Zgłoszenia do 31. lipca 2019r.

  więcej
 • Bogusław Schaeffer nie żyje

  Bogusław Schaeffer nie żyje

  1 lipca 2019 / redakcja

  1 lipca 2019 r. w Saltzburgu zmarł Bogusław Schaeffer, wybitny kompozytor, dramatopisarz znanych partytur teatralnych pisanych dla aktorów.

  więcej
 • Teatr Reminiscencyjny

  Teatr Reminiscencyjny

  27 czerwca 2019 / redakcja

  Teatr Reminiscencyjny – inicjatywa społeczno-artystyczna Towarzystwa „ę”, która pomaga odzyskać wspomnienia. Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” udostępniło scenariusz innowacyjnego projektu Teatr Reminiscencyjny łączącego sztuki sceniczne z działaniami terapeutycznymi.

  więcej
 • Festiwal Warsaw Flow 2019 już w lipcu!

  Festiwal Warsaw Flow 2019 już w lipcu!

  26 czerwca 2019 / redakcja

  Od 7 do 14 lipca 2019 potrwa dziesiąta, jubileuszowa edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Kontakt Improwizacji Warsaw Flow, z tej okazji na festiwalu pojawią się zarówno zupełnie nowi nauczyciele, jak i ulubieni pedagodzy z poprzednich lat. Patronat nad imprezą objął TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Znamy zwyciężczynię Konkursu Młody Tancerz Roku 2019

  Znamy zwyciężczynię Konkursu Młody Tancerz Roku 2019

  26 czerwca 2019 / redakcja

  25 czerwca 2019 siedmioro finalistów walczyło o tytuł Młodego Tancerza Roku 2019 w konkursie organizowanym przez Instytut Muzyki i Tańca, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz TVP Kultura: Gabriela Dąbek, Kasper Górczak, Dominika Woszek, Julia Ciesielska, Nikola Dworecka, Łukasz Bałoniak i Ewelina Cieśla. Do ścisłego finału przeszła dwójka – Julia Ciesielska i Kasper Górczak. Po ich ostatecznej tanecznej walce jurorzy wskazali swoich faworytów: Wiesław Dudek – Kaspra Górczaka, a Aleksandra Dziurosz i Jacek Przybyłowicz – Julię Ciesielską. W nagrodę Julia otrzymała 20 tys. zł i udział w polsko-japońskim projekcie Młody Duch Tańca, składającym się z wyjazdu do Japonii i tournée po Polsce, zakończonym występem w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Nagrodzony został także Kasper, który otrzymał 20 tys. zł. Specjalną nagrodę TVP za osobowość sceniczną otrzymała Dominika Woszek. Wyróżniono także Nikolę Dworecką zaproszeniem do programu Scena Klasyczna.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi