Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Brave Festival 2015

  Brave Festival 2015

  17 kwietnia 2015 / redakcja

  10 lipca 2015 roku wystartuje 11. edycja Brave Festivalu. Tegoroczna edycja będzie pod hasłem ”Griot”. W kulturach Afryki Zachodniej grioci zajmują się przekazywaniem tradycji ustnych
  i muzycznych – Są znakomitym przykładem dla zagrożonych kultur. Przenikają do światowej kultury muzycznej, jednocześnie zachowując esencję swojej tradycji
  – mówi Grzegorz Bral, dyrektor artystyczny festiwalu.

  więcej
 • WFTM 2015 już dziś!

  WFTM 2015 już dziś!

  17 kwietnia 2015 / redakcja

  Warszawski Festiwal Teatralny Młodych w Starej Prochowni rozpoczyna się już dzisiaj! 17 i 18 kwietnia na scenie wystąpi 14 młodych zespołów teatralnych, które powalczą o nagrodę główną przyznawaną przez Jury WFTM.

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Teatralna Majówka w Gdyni

  Teatralna Majówka w Gdyni

  17 kwietnia 2015 / redakcja

  1-3 maja 2015 r Teatr Gdynia Główna zaprasza na Teatralną Majówkę, czyli maraton spektakl dla dzieci i dorosłych. Każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie – najmłodszych zapraszamy w samo południe na spotkanie z bohaterami Stacji Bajek, a dorosłych na podwójne wieczorne spektakle.

  więcej
 • Kocham Pana, Panie Sułku

  Kocham Pana, Panie Sułku

  17 kwietnia 2015 / redakcja

  20 kwietnia 2015 r. zapraszamy do Teatru Dramatycznego w Białymstoku na spektakl „Kocham Pana, Panie Sułku” w reżyserii Jana Janczarskiego. Na dużej scenie wystąpią Marta Lipińska, Krzysztof Kowalewski oraz Adam Ferency.

  więcej
 • teatr / kontrapunkt/ festiwal

  teatr / kontrapunkt/ festiwal

  16 kwietnia 2015 / redakcja

  Jubileuszowy 50. festiwal KONTRAPUNKT rozpocznie się w Szczecinie już 17 kwietnia i potrwa 10 dni. Widzowie zobaczą ponad 50 spektakli teatralnych z Polski, Niemiec czy Belgii.

  więcej
 • Walizka PREMIERA w Teatrze Telewizji

  Walizka PREMIERA w Teatrze Telewizji

  16 kwietnia 2015 / redakcja

  26 kwietnia 2015 r. w Teatralnym Studio Dwójki odbędzie się premiera spektaklu "Walizka" autorstwa Małgorzaty Sikorskiej-Miszczuk. W rolach głównych wystąpią Adam Ferency, Krzysztof Globisz, Halina Łabonarska.

  więcej
 • 250 gr za bilet już w maju!

  250 gr za bilet już w maju!

  16 kwietnia 2015 / redakcja

  Już maju będzie można kupić bilety do Teatrów w całej Polsce w promocyjnej cenie 250 groszy! Taka okazja obowiązywać będzie na wybrane spektakle w dniu 23 maja 2015 r. - podaje e-teatr.pl

  więcej
 • Iwan Groźny Bolshoi konkurs

  Iwan Groźny Bolshoi konkurs

  16 kwietnia 2015 / redakcja

  19 kwietnia 2015 r. zapraszamy na ostatnią w tym sezonie transmisję z Teatru Bolshoi w Kinie Praha. Będzie to transmisja LIVE baletu Prokofiewa pt. "Iwan Groźny". Dla czytelników TerazTeatr.pl mamy 2 podwójne zaproszenia na seans.

  więcej
  konkurs
 • Sedziowie Grzegorzewskiego wideo

  Sedziowie Grzegorzewskiego wideo

  16 kwietnia 2015 / redakcja

  Do 19 kwietnia 2015 r. macie okazję obejrzeć zarejestrowany przez TVP spektakl Jerzego Grzegorzewskiego pt. "Sędziowie". Wideo do obejrzenia za darmo w Ninatece.

  więcej
 • Śląskie Laboratorium Pedagogiki Teatru rusza!

  Śląskie Laboratorium Pedagogiki Teatru rusza!

  16 kwietnia 2015 / redakcja

  Śląskie Laboratorium Pedagogiki Teatru (ŚLPT) to nowy projekt, który ma za zadanie integrować środowisko teatralne regionu. W ramach działalności odbywać się będą warsztaty mistrzowskie i objazdowe, panele dyskusyjne oraz kursy mistrzowskiej. TerazTeatr.pl został patronem medialnym przedsięwzięcia.

  więcej
  patronat TerazTeraz
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi