Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • JURI wesprzyj spektakl!

  JURI wesprzyj spektakl!

  15 kwietnia 2015 / redakcja

  Zostań współtwórcą spektaklu w Teatrze Gdynia Główna! JURI to spektakl lalkowy dla dzieci, którego produkcja wspierana jest poprzez platformę wspolnyprojekt.pl. Akcja zbiórki funduszy trwa do 10 maja 2015 r.

  więcej
 • Koncert Grażyny Brodzińskiej

  Koncert Grażyny Brodzińskiej

  15 kwietnia 2015 / redakcja

  23 maja 2015 r. zapraszamy na unikatowy koncert Grażyny Brodzińskiej w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Bilety już w sprzedaży.

  więcej
 • Swing Motion w Toruniu

  Swing Motion w Toruniu

  15 kwietnia 2015 / redakcja

  18 kwietnia 2015 roku zapraszamy do Teatru Muzycznego w Toruniu na koncert zespołu Swing Motion. Swing Night zespołu Swing Motion to koncert nawiązujący do „Złotej Ery Swingu”, którą zapoczątkowały w USA lata 30-te XX wieku.

  więcej
 • Obsesja cd. tournee Remusa

  Obsesja cd. tournee Remusa

  15 kwietnia 2015 / redakcja

  Teatr Remus ze spektaklem „Obsesja” odwiedził już wiele miast w Polsce – m. in. Białystok, Łomżę, Opole, Wrocław, Łódź. W nowym sezonie kontynuuje „tournee”. W kwietniu, maju i czerwcu odbędą się spektakle nie tylko w nowej siedzibie w Warszawie, ale także Kielcach, Bielsku-Białej, Krakowie, Rzeszowie, Goleniowie i Poznaniu. Wstęp wolny za uprzednią rezerwacją miejsc.

  więcej
 • Antygona z Charkowa do IMKI

  Antygona z Charkowa do IMKI

  14 kwietnia 2015 / redakcja

  17 i 18 kwietnia 2015 r. zapraszamy do Teatru IMKA – w ramach PKO FESTIWAL. POLSKA W IMCE – pokaże „Antygonę w Nowym Jorku”. Spektakl na podstawie sztuki Janusza Głowackiego wyreżyserował Andrzej Szczytko. Premiera spektaklu odbyła się w grudniu 2014 roku w Narodowym Teatrze im. Szewczenki w Charkowie.

  więcej
 • VIII Up to Stage

  VIII Up to Stage

  14 kwietnia 2015 / redakcja

  21 kwietnia 2015 r. zapraszamy do Teatru Imka na VIII edycję etiud tanecznych Up to Stage. wydarzeniu wezmą udział młodzi tancerze Egurrola Dance Studio, którzy zaprezentują swoje umiejętności w tańcu jazzowym, modern, contemporary i współczesnym. To prawdziwa uczta dla miłośników tych stylów.

  więcej
 • Burza w Multikinie

  Burza w Multikinie

  14 kwietnia 2015 / redakcja

  16 kwietnia 2015 r. zapraszamy do sieci kin Multikino na spektakl „Burza” Williama Szekspira z londyńskiego The Globe. Retransmisja spektaklu odbędzie się w 17 kinach sieci w całej Polsce. Cykl pod patronatem TerazTeatr.pl. Do wygrania mamy 2 podwójne zaproszenia do kina Złote Tarasy i Multikino Ursynów.

  więcej
  konkurs
 • Happy Now i co dalej?

  Happy Now i co dalej?

  14 kwietnia 2015 / redakcja

  16 kwietnia 2015 r. swoją premierę w Teatrze Polonie będzie miało przedstawienie pt. "Happy Now?" w reż. Adama Sajnuka. W obsadzie same znane twarze: Maria Seweryn, Katarzyna Kwiatkowska, Bartosz Opania, Bartłomiej Topa i Rafał Mohr.

  więcej
 • Prapremiera Czarnego Ogrodu oraz najbliższe plany Śląskiego

  Prapremiera Czarnego Ogrodu oraz najbliższe plany Śląskiego

  14 kwietnia 2015 / redakcja

  Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej został uchylony rąbek tajemnicy odnośnie najbliższych premier szykowanych w Teatrze Śląskim w Katowicach oraz co nieco o nadchodzącej prapremierze spektaklu "Czarny Ogród".

  więcej
 • Koń, kobieta i kanarek Teatr Telewizji 14.04

  Koń, kobieta i kanarek Teatr Telewizji 14.04

  14 kwietnia 2015 / redakcja

  14 kwietnia 2015 r. w Teatrze Telewizji w TVP Kultura transmitowany będzie z Sosnowca spektakl „Koń, kobieta i kanarek” Teatru Zagłębia w ramach Telewizyjnego Festiwalu Teatrów Polski.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi