Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Szkoła lokalnych opowieści - Teatr Śląski

  Szkoła lokalnych opowieści - Teatr Śląski

  11 marca 2015 / redakcja

  Teatr Śląski w Katowicach zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach kreatywnego pisania.

  więcej
 • Warsztaty w Ateneum

  Warsztaty w Ateneum

  11 marca 2015 / redakcja

  27 i 28 marca 2015 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, Ateneum zaprasza na bezpłatne warsztaty aktorskie dla studentów! Zajęcia poprowadzą aktorzy Teatru - Paulina Gałązka oraz Bartłomiej Nowosielski!

  więcej
 • Marzec w TPB video blog

  Marzec w TPB video blog

  11 marca 2015 / redakcja

  Zapraszamy na kolejny odcinek videobloga Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Marcowy odcinek opowiada o tym co będzie się działo w teatrze.

  więcej
 • MET Opera: Pani Jeziora

  MET Opera: Pani Jeziora

  11 marca 2015 / redakcja

  14 marca 2015 r. zapraszamy na premierową transmisję LIVE do Kina Praha. Tym razem będzie to transmisja z Metropolitan Opera w Nowym Jorku opery Gioachino Rossiniego "Pani Jeziora". Dla czytelników TerazTeatr.pl mamy jedno podwójne zaproszenie.

  więcej
  konkurs
 • Uciekła mi przepióreczka wykład

  Uciekła mi przepióreczka wykład

  11 marca 2015 / redakcja

  14 marca 2015 r. o godz. 15:00 zapraszamy do Teatru Narodowego na wykład Andrzeja Mencwela pt. „Uciekła mi przepióreczka” Żeromskiego. Wstęp wolny. Wykład z cyklu "Linia czasu. Teatr Narodowy wobec epok i wyzwań".

  więcej
 • Teatr zajechał w Gdyni

  Teatr zajechał w Gdyni

  11 marca 2015 / redakcja

  W dniach 18-26 2015 r. marca Teatr Zajechał po raz piąty wyrusza w trasę. Tym razem odwiedzi zupełnie nowe miejsca – tereny, w których teatralna energia projektu jeszcze nie zagościła. Po raz pierwszy zagramy w Orłowie oraz w chylońskiej „Aptece”. My opuszczamy teatralne mury – Wy porzućcie domowe pielesze i wyjdzie na spotkanie z bohaterami spektakli! Wstęp wolny!

  więcej
 • Nagroda Cypriana Kamila Norwida

  Nagroda Cypriana Kamila Norwida

  11 marca 2015 / redakcja

  Do 17 kwietnia 2015 r. można składać kandydatury do do XIV edycji Nagrody im. Cypriana Kamila Norwida w kategoriach: literatura, muzyka, sztuki plastyczne, teatr oraz za działo życia.

  więcej
 • Teatr Mazowiecki SIEĆ

  Teatr Mazowiecki SIEĆ

  10 marca 2015 / redakcja

  TEATR MAZOWIECKI SIEĆ zakłada stworzenie silnej, rozpoznawalnej grupy partnerskich ośrodków kultury i zarazem grupy scen, która będzie identyfikowana poprzez działania teatralne i promocyjne oparte na jednolitej i wspólnej strategii komunikacji.

  więcej
 • Apokalipsa homara - recenzja

  Apokalipsa homara - recenzja

  10 marca 2015 / redakcja

  Oto przed Państwem kolacja, na której najpewniej nie chcielibyście się znaleźć w charakterze gościa. Można za to ją obejrzeć w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej na dużej scenie.

  więcej
  recenzja TerazTeatr
 • II Festiwal Literatury dla Dzieci

  II Festiwal Literatury dla Dzieci

  10 marca 2015 / redakcja

  10 maja 2015 roku ruszy II edycja unikatowego w skali kraju i Europy Festiwalu Literatury dla Dzieci. Podczas kilkunastu dni dzieci i młodzież oraz ich rodzice będą mogli bezpłatnie wziąć udział w kilkuset wydarzeniach organizowanych w czterech miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. Najważniejszą ideą i celem wszystkich warsztatów jest rozwój młodych czytelników poprzez aktywny kontakt z wartościową literaturą dziecięcą.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi