Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • II Konkurs Teatru Więziennego

  II Konkurs Teatru Więziennego

  9 kwietnia 2015 / redakcja

  Prezentacje konkursowe odbędą się w Teatrze Ósmego Dnia, Teatrze Polskim w Poznaniu, Teatrze Nowym, Centrum Kultury Zamek.

  więcej
 • Ruska Śmierć konkurs

  Ruska Śmierć konkurs

  9 kwietnia 2015 / redakcja

  11 i 12 kwietnia 2015 r. zapraszamy do wrocławskiego Teatru To Tu na spektakl pt. "Ruska śmierć". Dla czytelników mamy podwójne zaproszenie na spektakl do wygrania w konkursie.

  więcej
  konkurs
 • Teatr Chorwacki w Polsce

  Teatr Chorwacki w Polsce

  9 kwietnia 2015 / redakcja

  Od 12-17 kwietnia 2015 r. Ambasada Republiki Chorwacji w Warszawie w ramach obchodów 25 rocznicy pierwszych demokratycznych wyborów parlamentarnych w Republice Chorwacji zaprasza na spektaklu teatralne do Krakowa, Chorzowa, Katowic, Poznania i Warszawy.

  więcej
 • Europa w Śląskim -

  Europa w Śląskim - "Glembajowie"

  9 kwietnia 2015 / redakcja

  W przyszły wtorek tj. 14.04.2015r. na Scenie Kameralnej Teatru Śląskiego w Katowicach będzie można zobaczyć kolejny spektakl z cyklu Europa w Śląkim - chorwacki dramat "Glembajowie".

  więcej
 • Globe On Screen: Burza

  Globe On Screen: Burza

  9 kwietnia 2015 / redakcja

  16 kwietnia 2015 r. zapraszamy do sieci kin Multikino na spektakl „Burza” Williama Szekspira z londyńskiego The Globe. Retransmisja spektaklu odbędzie się w 17 kinach sieci w całej Polsce. Cykl pod patronatem TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Teatr Czarnego Tła poszukuje

  Teatr Czarnego Tła poszukuje

  9 kwietnia 2015 / redakcja

  29 kwietnia 2015 r. odbędzie się spotkanie organizacyjne do zespołu Teatru Czarnego Tła w Chorzowie. Sprawdź czy masz szansę!

  więcej
  casting
 • Casting do Miniatury

  Casting do Miniatury

  8 kwietnia 2015 / redakcja

  Miejski Teatr Miniatura w Gdańsku poszukuje aktorów do najnowszego spektaklu pt. „Zostań przyjacielem” według tekstu i w reżyserii Tomasza Mana. Premiera spektaklu odbędzie się 7 czerwca 2015. Zgłoszenia do 10 kwietnia 2015 r.

  więcej
  casting
 • Gwarancje Kultury 2015

  Gwarancje Kultury 2015

  8 kwietnia 2015 / redakcja

  Znamy już nominacje oraz laureatów tegorocznych Supergwarancji. W tej ostatniej kategorii nagrodzeni zostali: Peter Gelb - dyrektor Metropolitan Opera w Nowym Jorku oraz reżyser teatralny Krystian Lupa. Pośród nominowanych są m.in. Danuta Stenka, Komuna Warszawa, Olga Tokarczuk, Jan Komasa. Laureatów z tego grona poznamy 25 kwietnia.

  więcej
 • Casting w Tarnowie

  Casting w Tarnowie

  8 kwietnia 2015 / redakcja

  Do 14 kwietnia 2015 roku możecie przesyłać swoje zgłoszenia do nowego spektaklu Teatru Ludwika Solskiego w Tarnowie pt. "Grażyna" w reżyserii Radosława Rychcika.

  więcej
  casting
 • Młody Stalin konkurs

  Młody Stalin konkurs

  8 kwietnia 2015 / redakcja

  10 i 11 kwietnia 2015 r. zapraszamy do Teatru Dramatycznego na wznowienie sztuki pt. "Młody Stalin" Tadeusza Słobodzianka. W rolach głównych: Marcin Sztabiński, Agnieszka Warchulska, Małgorzata Rożniatowska. Dla czytelników TerazTeatr.pl mamy 3 podwójne zaproszenia na każdy spektakl.

  więcej
  konkurs
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi