Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Zdrowy obiad ciotki Margaret cz. 1

  Zdrowy obiad ciotki Margaret cz. 1

  29 marca 2015 / redakcja

  29 marca 2015 o godz.19.25 zapraszamy dzieci i rodziców na pierwsze z dziesięciu słuchowisk Marcina Pałasza poświęcone sprawom ekologii. Część pierwsza: "Zdrowy obiad ciotki Margaret". Reżyseria Janusza Kukuły. Premiera w Teatrze PR.

  więcej
 • Taneczne zderzenia w Łodzi

  Taneczne zderzenia w Łodzi

  28 marca 2015 / redakcja

  Z okazji przypadającego 29 kwietnia Międzynarodowego Dnia Tańca, w ramach drugiej edycji festiwalu Taneczne Zderzenia, na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi zaprezentują się łódzkie szkoły tańca i amatorskie zespoły taneczne. Ideą festiwalu jest konfrontacja wielu nurtów i stylów współczesnego tańca, prezentacja dorobku łódzkich tancerzy i choreografów oraz jednoczenie łódzkiego środowiska artystycznego.

  więcej
 • Scherzo alla polacca PREMIERA

  Scherzo alla polacca PREMIERA

  28 marca 2015 / redakcja

  28 marca 2015 r. o godz. 17:10 zapraszamy na premierę słuchowiska "Scherzo alla polacca". Reżyseruje Jan Warenycia, również autor scenariusza. Występują Ignacy Gogolewski, Henryk Talar.

  więcej
 • Mateusz Pospieszalski nagrodzony

  Mateusz Pospieszalski nagrodzony

  27 marca 2015 / redakcja

  Decyzją Kapituły im. Aleksandra Bardiniego tegoroczna nagroda: Tukan Kapituły i Dyplom Mistrzowski trafia w ręce MATEUSZA POSPIESZALSKIEGO.

  więcej
 • Łojdyrydy konkurs

  Łojdyrydy konkurs

  27 marca 2015 / redakcja

  29 marca 2015 r. o godz. 18:00 zapraszamy do SKWERu na widowisko z muzyka ludową na żywo pt. „ŁOJDYRYDY” w wykonaniu Teatru Pijana Sypialnia. Dla czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia na spektakl.

  więcej
  konkurs
 • Świętuj z Wodewilem

  Świętuj z Wodewilem

  27 marca 2015 / redakcja

  27 marca 2015 r. o godz. 19:00 zapraszamy do Oręckiej Sali Widowiskowej na spektakl Teatru Pijana Sypialnia pt. "Wodewil Warszawski". Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru wstęp wolny!

  więcej
 • Nagrody dyrektorów z Gdyni

  Nagrody dyrektorów z Gdyni

  27 marca 2015 / redakcja

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, dyrektorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza, Wojciech Zieliński i Krzysztof Babicki oraz dyrektor Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej, Igor Michalski, przyznali nagrody aktorom i pracownikom.

  więcej
 • Wywodzę się z teatru

  Wywodzę się z teatru

  27 marca 2015 / redakcja

  Wywodzę się z teatru – wywiad z Katarzyną Pakosińską przeprowadziła Marta Gaik redaktor naczelna portalu TerazTeatr.pl

  więcej
  wywiad TerazTeatr
 • Orędzie Krzysztofa Warlikowskiego

  Orędzie Krzysztofa Warlikowskiego

  27 marca 2015 / redakcja

  27 marca 2015 roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru, z tej okazji co roku znakomita postać przygotowuje orędzie dla całego świata. W tym roku mowę przewodnią przygotował Krzysztof Warlikowski. A co ma Wam do przekazania?

  więcej
 • Capitol dla Skolimowa

  Capitol dla Skolimowa

  26 marca 2015 / redakcja

  11 kwietnia 2015 r. odbędzie się spektakl „Gwiazda i ja” w Teatrze Capitol, w którym grają Magdalena Zawadzka i Anna Gornostaj. Każde 5 zł z biletu na spektaklu zostanie przekazane na wsparcie Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Na to wydarzenie aproszeni zostali podopieczni DAW, jego ambasadorzy oraz Pan Olgierd Łukaszewicz, Prezes Związku Artystów Scen Polskich.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi