Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Zbrodnia i kara Teatr Telewizji 4.02

  Zbrodnia i kara Teatr Telewizji 4.02

  4 lutego 2020 / redakcja

  4 lutego 2020 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl "Zbrodnia i kara" czyli wierne duchowi prozy Fiodora Dostojewskiego, przedstawienie Andrzeja Wajdy podobnie jak powieść stawia pytanie, czy wielka idea może usprawiedliwiać zbrodnię. Spektakl zaliczony do Złotej Setki Teatru Telewizji. Występują: Jerzy Stuhr, Jerzy Radziwiłowicz, Krzysztof Globisz.

  więcej
 • Descensus Christi ad inferos we Wrocławiu

  Descensus Christi ad inferos we Wrocławiu

  4 lutego 2020 / redakcja

  Co robił Jezus w Wielką Sobotę? Według credo „wstąpił do piekieł...”. Temu właśnie epizodowi liturgii wielkosobotniej, przedstawianej za apokryficznym zapisem tzw. Ewangelii Nikodema, poświęcone jest oratorium „Descensus Christi ad inferos” Rafała Augustyna. Wykonanie sceniczne, przygotowane wspólnie z Jarosławem Fretem, chórem Narodowego Forum Muzyki, Chórem im. Stanisława Krukowskiego, Scholą Gregoriana Silesiensis i Arciconfraternita del. SS Sacramento alla Madrice z Mussomeli, będzie można zobaczyć 26 i 28 lutego 2020 r. w Piekarni, Instytucie Grotowskiego we Wrocławiu.

  więcej
 • Nowa dyrektor WTP

  Nowa dyrektor WTP

  4 lutego 2020 / redakcja

  Od 1 lutego 2020 r. dyrektorem naczelnym Wrocławskiego Teatru Pantomimy jest Olga Nowakowska. Kadencja przewidziana jest na okres pięciu lat, tj. do końca sierpnia 2025 roku. Szczegółowy program artystyczny zostanie przedstawiony wkrótce.

  więcej
 • Repertuar teatralny w Mutikinie

  Repertuar teatralny w Mutikinie

  3 lutego 2020 / redakcja

  Multikino ogłosiło repertuar teatralny na najbliższe miesiące. Tradycyjnie już w wybranych kinach sieci – w ramach projektu MultiCulture Britain – będzie można zobaczyć najlepsze brytyjskie spektakle z cyklu National Theatre Live. Pierwszy spektakl obejrzymy już 6 lutego 2020 r, następne 5 marca i 16 maja.

  więcej
 • Listy z tamtego świata Teatr Telewizji 3.02

  Listy z tamtego świata Teatr Telewizji 3.02

  3 lutego 2020 / redakcja

  3 lutego 2020 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz, zrealizowany na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego pt. "Listy z tamtego świata". Występują m. in.: Wojciech Wysocki, Krzysztof Dracz, Henryk Niebudek.

  więcej
 • Nina i Paul - premiera w Gliwicach

  Nina i Paul - premiera w Gliwicach

  1 lutego 2020 / redakcja

  Od dziś na Małej Scenie Teatru Miejskiego w Gliwicach wystawiany jest spektakl skierowany do nastolatków – „Nina i Paul” w reż. Roxany Miner.

  więcej
 • Hotel Westminster - premiera w Bielsku-Białej

  Hotel Westminster - premiera w Bielsku-Białej

  24 stycznia 2020 / redakcja

  Teatr Polski w Bielsku-Białej, na pierwszą premierę w nowym roku przygotował farsę "Hotel Westminster" w reż. Witolda Mazurkiewicza

  więcej
 • Inkarno PREMIERA Teatr Telewizji 27.01

  Inkarno PREMIERA Teatr Telewizji 27.01

  24 stycznia 2020 / redakcja

  27 stycznia 2020 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierę sztuki Kazimierza Brandysa pt. "Inkarno". Występują: Krzysztof Zarzecki, Jan Englert, Jan Frycz.

  więcej
 • Giselle z Bolshoi LIVE!

  Giselle z Bolshoi LIVE!

  23 stycznia 2020 / redakcja

  26 stycznia 2020 r. zapraszamy do sieci Multikino na transmisję na żywo baletu "Giselle" z Teatru Bolshoi w Moskwie. To uznawany za jeden z najpiękniejszych baletów XIX wieku w wykonaniu najsłynniejszego zespołu baletowego świata. Polecamy!

  więcej
 • Wywiad z Michałem Znanieckim

  Wywiad z Michałem Znanieckim

  22 stycznia 2020 / redakcja

  W Operze na Zamku rozpoczęły się próby do premiery „Romeo i Julia” Ch. Gounoda w reżyserii Michała Znanieckiego, która odbędzie się 14 lutego 2020 r. Z tej okazji zapraszamy do lektury wywiadu z reżyserem Michałem Znanieckim rozmawia Magdalena Jagiełło-Kmieciak.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi