Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Folwark zwierzęcy - Katowicka premiera

  Folwark zwierzęcy - Katowicka premiera

  18 kwietnia 2024 / redakcja

  Już w najbliższy piątek 19 kwietnia 2024r. na Dużej Scenie Teatru Śląskiego w Katowicach zobaczyć będzie można pierwszą realizację dla Katowickiego Teatru Jana Klaty - "Folwark zwierzęcy" Georga Orwella.

  więcej
 • Śpiąca Królewna transmisja w kinach

  Śpiąca Królewna transmisja w kinach

  17 kwietnia 2024 / redakcja

  28 i 29 kwietnia 2024 z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zapraszamy na nową inscenizację „Śpiącej Królewny” Czajkowskiego. Autorem choreografii jest Christian Spuck, a spektakl przygotował zespół Ballett Zürich.

  więcej
 • Wieczór nowej choreografi - wywiad z Grzegorzem Brożkiem

  Wieczór nowej choreografi - wywiad z Grzegorzem Brożkiem

  17 kwietnia 2024 / redakcja

  27 i 28 kwietnia 2024 r. Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza na „Tożsamości. Wieczór nowej choreografii". Podczas jednego wieczoru zaprezentowanych zostanie 10 autorskich, różnorodnych miniatur. Podczas wieczoru obok układów stworzonych przez tancerzy zaprezentowana zostanie miniatura baletowa „Twisted relations” autorstwa Grzegorza Brożka, kierownika baletu Opery na Zamku.

  więcej
 • Kwiecień w Operze Śląskiej

  Kwiecień w Operze Śląskiej

  17 kwietnia 2024 / redakcja

  Najbliższe dni w Operze Śląskiej zapowiadają się niezwykle intensywnie. Od czasu otwarcia po wielkim remoncie instytucja nie zwalnia tempa i regularnie zaskakuje swoich Melomanów nowymi propozycjami repertuarowymi. Aleksandra Kurzak, Rozmowy o balecie, Nabucco i Dzień Tańca.

  więcej
 • List otwarty Teatr Powszechnego

  List otwarty Teatr Powszechnego

  16 kwietnia 2024 / redakcja

  Publikujemy List otwarty zespołu Teatru Powszechnego w Warszawie oraz działających w nim 3 komisji związków zawodowych do Prezydenta m.st. Warszawy Pana Rafała Trzaskowskiego, który dotyczy realizacji inwestycji budowlanej w bezpośrednim sąsiedztwie i na terenie Teatru.

  więcej
 • Zemsta w Komedii - gansterska wersja

  Zemsta w Komedii - gansterska wersja

  16 kwietnia 2024 / redakcja

  Już 19 kwietnia 2024 r. na deskach Teatru Komedia premiera Zemsty, w której nikt nie spiera się o mur graniczny i nie opowiada o wojnie polsko-polskiej. W spektaklu reżyserowanym przez Michała Zadarę mówimy za to o władzy, miłości, pieniądzach i marzeniach. To Zemsta współcześnie, ale taka, jakiej chciałby Fredro.

  więcej
 • Anna Polony i Jerzy Radziwiłowicz nagrodzeni

  Anna Polony i Jerzy Radziwiłowicz nagrodzeni

  16 kwietnia 2024 / redakcja

  Anna Polony została laureatką Nagrody im. Ireny Solskiej, a Jerzy Radziwiłowicz został uhonorowany Nagrodą im Tadeusza Boya-Żeleńskiego – poinformowano na stronie polskiej sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Teatralnych (AICT)

  więcej
 • Nasza klasa Teatr Telewizji 16.04

  Nasza klasa Teatr Telewizji 16.04

  16 kwietnia 2024 / redakcja

  16 kwietnia 2024 r. o godz. 20:00 zapraszamy do TVP Kultura na spektakl Teatru Telewizji pt. "Nasza klasa" Tadeusza Słobodzianka w reżyserii Ondreja Spišaka. Transmisja spektaklu z Teatru Dramatycznego (Scena na Woli) w Warszawie.

  więcej
 • Tajemnica 16 piętra PREMIERA

  Tajemnica 16 piętra PREMIERA

  15 kwietnia 2024 / redakcja

  17 kwietnia 2024 r. o godz. 19.00 w Scenie Relax w Warszawie odbędzie się premiera spektaklu „Tajemnica 16. piętra” wg scenariusza i w reżyserii Jarosława Grzelki. Występują m. in. Michał Żurawski, Michał Sitarski, Tomasz Borkowski, Piotr Ligienza, Piotr Miazga.

  więcej
 • Maria Monodram Zofii Kucówny

  Maria Monodram Zofii Kucówny

  15 kwietnia 2024 / redakcja

  15 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na monodram w wykonaniu Zofii pt. "Maria" reżyseria Adam Hanuszkiewicz. Spektakl z 1979 r.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi