Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Pan Jowialski Teatr Telewizji 4.01

  Pan Jowialski Teatr Telewizji 4.01

  4 stycznia 2021 / redakcja

  4 stycznia 2021 r zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl w znakomitej obsadzie! Będzie to jedna z najczęściej wystawianych sztuk Aleksandra Fredry pt. "Pan Jowialski". Występują: Adam Ferency, Anna Dymna, Tomasz Kot, Danuta Stenka, Krzysztof Globisz.

  więcej
 • Teatr Dramatyczny w Białymstoku w filmie!

  Teatr Dramatyczny w Białymstoku w filmie!

  2 stycznia 2021 / redakcja

  Kilkadziesiąt osób na planie, w tym trzech reżyserów, aktorzy, tancerze, pracownicy - Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza do obejrzenia najnowszego spotu promocyjnego. Film powstał we współpracy z reżyserami: Pawłem Aignerem, Krzysztofem Kiziewiczem i Radovanem Lee.

  więcej
 • Umarły zbiera oklaski Teatr Telewizji 2.01

  Umarły zbiera oklaski Teatr Telewizji 2.01

  2 stycznia 2021 / redakcja

  2 stycznia 2021 zapraszamy do Teatru Telewizji na archiwalny spektakl pt. "Umarły zbiera oklaski" - sztuka Joe Alexa (Macieja Słomczyńskiego) z cyklu Teatru Sensacji Kobra z 1972 r.

  więcej
 • Domówka z radiową Dwójką

  Domówka z radiową Dwójką

  1 stycznia 2021 / redakcja

  2 stycznia 2020 r. „Domówka z Dwójką” nabierze podwójnego znaczenia. Na antenie zagości duet pianistów Lutosławski Piano Duo. Zagramy utwory bardzo zimowe – zapowiadają Emilia Sitarz i Bartłomiej Wąsik. Transmisja wydarzenia o godz. 19.00 – na antenie Programu 2 Polskiego Radia, stronie internetowej, Facebooku stacji oraz na kanale YouTube Polskiego Radia.

  więcej
 • Co oglądać w teatralnego sylwestra?

  Co oglądać w teatralnego sylwestra?

  31 grudnia 2020 / redakcja

  "Między nami dobrze jest" Doroty Masłowskiej z TR Warszawa i "Dobrobyt" z Teatru Powszechnego, "Powrót Tamary" STUDIO teatrgalerii oraz spektakle dla dzieci - oto kilka propozycji noworocznych spektakli stołecznych scen, które będzie można obejrzeć online.

  więcej
 • Noworoczny koncert w Wiednia 2021

  Noworoczny koncert w Wiednia 2021

  31 grudnia 2020 / redakcja

  1 stycznia 2021 r. jak co roku odbędzie się najsłynniejszy Noworoczny Koncert Filharmoników Wiedeńskich, z racji pandemii będzie bez udziału publiczności. Orkiestrą będzie dyrygował Riccardo Muti, który po raz 6 dostąpi tego zaszczytu. Poprzednio przewodził orkiestrze w 1993, 1997, 2000, 2004 i 2018 r. Co usłyszymy w programie?

  więcej
 • Jeńczyna PREMIERA - Sylwester w Starym

  Jeńczyna PREMIERA - Sylwester w Starym

  31 grudnia 2020 / redakcja

  31 grudnia 2020 r. o godz. 18:00 zapraszamy na transmisję na żywo premiery spektaklu „Jeńczyna” w reżyserii Moniki Strzępki z Narodowego Starego Teatru w Krakowie. Transmisja dostępna będzie na vod.stary.pl - cena dostępu 20 zł.

  więcej
 • Sylwestrowy Koncert w Dwójce i Nowy Rok z Wiednia

  Sylwestrowy Koncert w Dwójce i Nowy Rok z Wiednia

  31 grudnia 2020 / redakcja

  31 grudnia 2020 r. o godz. 20:00 zapraszamy do radiowej Dwójki na sylwestrowy wieczór do Filharmonii Narodowej, której Orkiestra wraz z Maestro Andrzejem Boreyką pożegnają rok przy dźwiękach popularnych polek, walców, uwertur i polonezów. Po koncercie dziennikarze Dwójki poprowadzą Wieczór i Noc sylwestrową z jazzem i lżejszą muzyką w tle. Nowy Rok w Programie 2 upłynie przy utworach wykonywanych przez Wiedeńskich Filhamoników oraz Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia.

  więcej
 • Rycerz Gwiazdy Wigilijnej online

  Rycerz Gwiazdy Wigilijnej online

  31 grudnia 2020 / redakcja

  Od 1 stycznia 2021 r o godz. 12:00 do 6 stycznia do 23:59 na portalu e-wejsciowki.pl i na stronie internetowej Teatru Lalka będzie można wykupić dostęp online do spektaklu „Rycerz gwiazdy wigilijnej”. Jest to spektakl w reżyserii Jarosława Kiliana, z muzyką Grzegorza Turnaua. Autorem scenografii i lalek jest znany ilustrator Józef Wilkoń.

  więcej
 • Jestem rodzicem - teledysk Teatru Młyn

  Jestem rodzicem - teledysk Teatru Młyn

  29 grudnia 2020 / redakcja

  Tuż po świętach Teatr MŁYN wypuszcił teledysk do piosenki „JESTEM RODZICEM” ze spektaklu „SEKS, ROSÓŁ I PIELUCHY”. To efekt akcji, w którą – przesyłając swoje zdjęcia – zaangażowali się także widzowie teatru, odnajdujący się w najważniejszych życiowych rolach: matek i ojców.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi