Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Deus Ex Running Machina, Studium Teatralne

  Deus Ex Running Machina, Studium Teatralne

  9 grudnia 2018 / redakcja

  Deus ex running machina to autorski performance Magdy Tuki. Słowo kluczowe do tego utworu zawiera się w jego tytule. Artystka znajduje się w stałym biegu, w ruchu.

  więcej
 • National Theatre: Dziwny przypadek psa nocną porą

  National Theatre: Dziwny przypadek psa nocną porą

  5 grudnia 2018 / redakcja

  11 grudnia 2018 r. zapraszamy na spektakl „Dziwny przypadek psa nocną porą”. którego retransmisję będzie można obejrzeć w wybranych kinach sieci Multikino. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Laureaci IV edycji Konkursu Fotografii Teatralnej

  Laureaci IV edycji Konkursu Fotografii Teatralnej

  5 grudnia 2018 / redakcja

  7 grudnia o 19.00 poznamy zwycięzców IV edycji Konkursu Fotografii Teatralnej, na który w tym roku przysłano ponad 1400 prac. Uroczysty finał Konkursu, połączony z wernisażem wystawy finalistów oraz spotkaniem z fotografem Wojciechem Plewińskim, odbędzie się – jak co roku – w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego.

  więcej
 • Nominacje do Paszportów Polityki 2018

  Nominacje do Paszportów Polityki 2018

  4 grudnia 2018 / redakcja

  4 grudnia 2018 r. poznaliśmy nominacje do jednej z ważniejszych nagród kulturalnych, czyli Paszportów Polityki. W tym roku nominowane w kategorii TEATR zostały...

  więcej
 • Przesada Teatr Telewizji 4.12

  Przesada Teatr Telewizji 4.12

  4 grudnia 2018 / redakcja

  4 grudnia 2018 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na czarną komedię Agnieszki Osieckiej pt. "Przesada". Reżyseria Konrad Swinarski, występują Barbara Krafftówna, Wiesław Michnikowski, Jan Kobuszewski, Alina Janowska. Spektakl z 1961 r.

  więcej
 • Rozmowy z katem Teatr Telewizji 3.12

  Rozmowy z katem Teatr Telewizji 3.12

  3 grudnia 2018 / redakcja

  3 grudnia 2018 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl "Rozmowy z katem". To adaptacja telewizyjna słynnej książki Kazimierza Moczarskiego pod tym samym tytułem. Występują: Andrzej Zieliński jako Kazimierz Moczarski i Piotr Fronczewski jako Jürgen Stroop.

  więcej
 • Nowa scena DAS w Powszechnym

  Nowa scena DAS w Powszechnym

  3 grudnia 2018 / redakcja

  8 grudnia 2018 r. w czasie Forum Przyszłości Kultury 2018 odbędzie się otwarcie nowej Sceny DAS w Teatrze Powszechnym w Warszawie (przestrzeń dawnego klubu Mózg Powszechny).

  więcej
 • Wyniki I etapu konkursu na debiut reżyserski w pantomimie

  Wyniki I etapu konkursu na debiut reżyserski w pantomimie

  30 listopada 2018 / redakcja

  Zgodnie z regulaminem KONKURSU NA DEBIUT REŻYSERSKI W PANTOMIMIE w dniu 28. listopada 2018 w siedzibie Wrocławskiego Teatru Pantomimy odbyło się posiedzenie Komisji Artystycznej, która po zapoznaniu się ze złożonymi przez Uczestników egzemplarzami reżyserskimi, dokonała selekcji i podjęła decyzję o zakwalifikowaniu do II Etapu Konkursu wybranych propozycji inscenizacyjnych.

  więcej
 • Deus ex running machina PREMIERA

  Deus ex running machina PREMIERA

  30 listopada 2018 / redakcja

  7 grudnia 2018 r. zapraszamy do Studium Teatralnego w Warszawie na premierowy performans Magdy Tutki pt. „Deus ex running machina”.

  więcej
 • Spektakle bez barier - sezon 2018

  Spektakle bez barier - sezon 2018

  30 listopada 2018 / redakcja

  Od 2013 roku Teatr Polski w Bielsku-Białej regularnie prezentuje swoje najciekawsze spektakle repertuarowe z zastosowaniem audiodeskrypcji oraz tłumaczenia na język migowy.

  więcej
partnerzy TerazTeatr



^
Twoje sugestie i uwagi