Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Dyplomowy spektakl o Lechu Janerce

  Dyplomowy spektakl o Lechu Janerce

  22 czerwca 2021 / redakcja

  25 i 26 czerwca 2021 r. w Teatrze Studyjnym w Łodzi odbędzie się premiera spektaklu "Historia Podwodna", najnowszego dyplomu studentów Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Spektakl w reżyserii Wojciecha Kościelniaka nawiązuje do pierwszego solowego, autorskiego albumu Lecha Janerki, nagranego po jego odejściu z grupy Klaus Mitffoch w 1986 roku, który oddaje nastroje antycypujące kres Polski Ludowej. Scenariusz zbudowany jest na nutach wieloletniej twórczości ikony polskiej sceny muzycznej.

  więcej
 • Jacek Jekiel ponownie wiceprezesem SDT

  Jacek Jekiel ponownie wiceprezesem SDT

  22 czerwca 2021 / redakcja

  Walne Zebranie Stowarzyszenia Dyrektorów Teatrów ponownie powierzyło dyrektorowi Opery na Zamku w Szczecinie Jackowi Jekielowi stanowisko wiceprezesa Zarządu. Prezesem na kolejną kadencję ponownie wybrany został Paweł Wiktor Szkotak.

  więcej
 • Amadeusz w Teatrze Miejskim w Gliwicach - PREMIERA

  Amadeusz w Teatrze Miejskim w Gliwicach - PREMIERA

  16 czerwca 2021 / redakcja

  Jutro, 17 czerwca 2021r. na Dużej Scenie Teatru Miejskiego w Gliwicach, premierowo zobaczyć będzie można spektakl "Amadeusz" w reż. Norberta Rakowskiego.

  więcej
 • Premiera

  Premiera "Pokory" Szczepana Twardocha w Teatrze Śląskim

  11 czerwca 2021 / redakcja

  Już dzisiaj, 11 czerwca o godzinie 19.00 na Dużej Scenie Teatru Śląskiego zobaczyć będzie można prapremierę "Pokory" w reż. Roberta Talarczyka, na podstawie powieści Szczepana Twardocha.

  więcej
 • Premiera „Komedii. Wujaszka Wanii” w Teatrze Zagłębia

  Premiera „Komedii. Wujaszka Wanii” w Teatrze Zagłębia

  11 czerwca 2021 / redakcja

  Już dzisiaj, 11 czerwca o godz. 19:00 w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu odbędzie się premiera spektaklu „Komedia. Wujaszek Wania” Jędrzeja Piaskowskiego i Huberta Sulimy na podstawie A. Czechowa.

  więcej
 • Ławeczka w słońcu w PROMie Kultury

  Ławeczka w słońcu w PROMie Kultury

  31 maja 2021 / redakcja

  2 czerwca 2021 r. zapraszamy na premierę spektaklu „Ławeczka w słońcu” do PROMU Kultury na Saskiej Kępie w Warszawie. W obsadzie: Grażyna Barszczewska, Sylwester Maciejewski, Wojciech Wysocki. Wydarzenie można obejrzeć "na żywo" oraz online.

  więcej
 • Adam Ferency spotkanie online

  Adam Ferency spotkanie online

  31 maja 2021 / redakcja

  31 maja 2021 r. o godz. 19.00 w ramach projektu „Mój Dramatyczny” zapraszamy na rozmowę z Adamem Ferencym, która będzie dostępna online na kanale youtube Teatr Dramatycznego w Warszawie.

  więcej
 • Legendy warszawskich premiera w Syrenie

  Legendy warszawskich premiera w Syrenie

  31 maja 2021 / redakcja

  4 czerwca 2021 r. w Teatrze Syrena odbędzie się premiera "Legend warszawskich”. Spektakl w reż. Joanny Drozdy opowiada o Warszawie za pomocą piosenek, monologów, scen, numerów i skeczy.

  więcej
 • Orka PREMIERA Teatru Telewizji 31.05

  Orka PREMIERA Teatru Telewizji 31.05

  31 maja 2021 / redakcja

  31 maja 2021 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierę spektaklu "Orka". Sztuka austriackiego pisarza, reżyseria i aktora Volkera Schmidta w reżyserii Joanny Zdrady. Występują: Marcin Przybylski, Ola Błasik.

  więcej
 • WAITRESS - najbardziej apetyczna premiera

  WAITRESS - najbardziej apetyczna premiera

  30 maja 2021 / redakcja

  Teatr Muzyczny Roma po raz kolejny idzie z duchem czasu, tym razem dyrektor Wojciech Kępczyński wziął na warsztat całkiem współczesny musical pt. WAITRESS, który znakomicie wpisuje się w ruch WOMEN POWER. Śmiało można powiedzieć, że to najbardziej apetyczny musical sezonu. Są w nim słodko-pieprzne babeczki, pikantne frykasy oraz cała masa przepisów kulinarnych. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  recenzja TerazTeatr
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi