Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Boża krówka - premiera online

  Boża krówka - premiera online

  12 marca 2021 / redakcja

  13 marca 2021 r. zapraszamy na kolejną premierę na platformie VOD Teatru Dramatycznego w Warszawie – gdzie będzie można obejrzeć „Bożą krówkę” Ewy Mikuły i Sławomira Narlocha.

  więcej
 • Zakład przegrany, zdrada odkryta… Cosí fan tutte - PREMIERA

  Zakład przegrany, zdrada odkryta… Cosí fan tutte - PREMIERA

  11 marca 2021 / redakcja

  Jedna opera, dwie odsłony – tradycyjna, klasyczna i zupełnie nieoczywista. Wystawiona podczas premiery wersja to wynik losowania na oczach publiczności. W tle miłość, wierność, zdrada i honor oraz pytanie o ich miejsce we współczesnych związkach. Zbliża się pierwsza w tym sezonie premiera Opery Wrocławskiej "Cosí fan tutte" Mozarta.

  więcej
 • Premiery Teatru TV na wiosnę

  Premiery Teatru TV na wiosnę

  11 marca 2021 / redakcja

  Wiosną widzowie TVP1 będą mogli zobaczyć w Jedynce kolejne premiery Teatru Telewizji. Będzie to m.in. „Lewiatan”, „Ravensbrück. Miasto Kobiet”,” Inne rozkosze” i „Rosyjski kontrakt”.

  więcej
 • Powrót - recenzja

  Powrót - recenzja

  11 marca 2021 / redakcja

  "Powrót" w reż. Michała Zdunika, który można obecnie oglądać w Teatrze Miejskim w Gliwicach to kameralna opowieść o emocjach, niewypowiedzianych uczuciach i nie przegadanych sprawach.

  więcej
 • Testosteron - PREMIERA w Katowicach i Opolu

  Testosteron - PREMIERA w Katowicach i Opolu

  11 marca 2021 / redakcja

  Już 19 marca, na Dużej Scenie Teatru Śląskiego w Katowicach, a 26 marca na Dużej Scenie Teatru im. J. Kochanowskiego w Opolu premierowo zobaczyć będzie można kultową komedię Andrzeja Saramonowicza - "Testosteron" w reż. Roberta Talarczyka.

  więcej
 • Słuchowisko Niespokojni online

  Słuchowisko Niespokojni online

  9 marca 2021 / redakcja

  13 marca 2021 r. o godz. 19.00 na www.vod.teatrpolski.pl odbędzie się premiera słuchowiska „Niespokojni” w reżyserii Mai Kleczewskiej. Słuchowisko, które jest zapowiedzią spektaklu „Twarzą w twarz”, udostępnione zostanie publiczności na 24 godziny.

  więcej
 • Waitress PREMIERA - bilety online!

  Waitress PREMIERA - bilety online!

  9 marca 2021 / redakcja

  Od dziś możecie kupić bilety na najnowszą premierę Teatru Muzycznego Roma w Warszawie. WAITRESS już od 17 kwietnia 2021 na Dużej Scenie. Patronat TerazTeatr.pl - bilety online dostępne w naszym repertuarze.

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Pół żartem, pół sercem - recenzja

  Pół żartem, pół sercem - recenzja

  9 marca 2021 / redakcja

  Pierwotnie premiera spektaklu “Pół żartem, pół sercem” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza planowana była na styczeń, niestety ze względu na obostrzenia związane z pandemią i zamknięcie teatrów dla widzów premiera została przełożona. I w końcu, początkiem marca, na Dużej Scenie Teatru Polskiego można było zobaczyć premierowo tę uroczą komedię.

  więcej
 • Wariacje Tischnerowskie Teatr Telewizji 9.03

  Wariacje Tischnerowskie Teatr Telewizji 9.03

  9 marca 2021 / redakcja

  9 marca 2021 r. o godz. 20:00 zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl z teatru Scena Stu w Krakowie pt. "Wariacje Tischnerowskie. Kabaret filozoficzny". Występują: Jerzy Trela, Piotr Cyrwus, Beata Schimscheiner.

  więcej
 • I zimniutki kamień będzie mym kochankiem

  I zimniutki kamień będzie mym kochankiem

  6 marca 2021 / redakcja

  Szkoła Aktorska Teatru Śląskiego wraz z Akademią Muzyczną w Łodzi zapraszają na koncert "I zimniutki kamień będzie mym kochankiem", który odbędzie się na Scenie w Malarni Teatru Śląskiego w Katowicach, w dniu 13 marca o godzinie 19.00.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi