Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Białystok, main shtetele - video

  Białystok, main shtetele - video

  29 grudnia 2020 / redakcja

  „Białystok, main shtetele” to piosenka, którą napisali urodzeni w Białymstoku artyści: Abraham Szewach i Jeremias Ciganeri. Martyna Zaniewska postanowiła na nowo nagrać ten utwór i stworzyć do niego filmowy obraz. Słowa polskie do piosenki “Białystok, miasteczko me” napisał Adam Biernacki.

  więcej
 • Romeo i Julia z Teatru Szekspirowskiego

  Romeo i Julia z Teatru Szekspirowskiego

  28 grudnia 2020 / redakcja

  Od 27 grudnia 2020 r. można oglądać online spektakl Teatru Szekspirowskiego pt. "Romeo i Julia". Polscy artyści pod kierunkiem reżysera Macieja Konopińskiego wystawili tragedię „Romeo i Julia”. Za dramaturgię odpowiada Sandra Szwarc, za scenografię – Piotr Wyrzykowski. W roli Julii występuje Anna Przybysz, a Romea gra Igor Teodorowicz. Spektakl został zrealizowany w przestrzeniach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

  więcej
 • Don Pasquale premiera online VOD

  Don Pasquale premiera online VOD

  28 grudnia 2020 / redakcja

  Do 31. stycznia 2021 r. będzie można obejrzeć premierę Teatru Wielkiego w Łodzi pt. "Don Pasquale". Spektakl w reżyserii Michała Znanieckiego pod mistrzowską batutą Maestro Tadeusza Kozłowskiego i z udziałem solistów znanych również z międzynarodowych scen. Bilety już w sprzedaży!
  „Don Pasquale” to trzyaktowa opera buffa Gaetano Donizettiego – jedno z najświetniejszych dzieł tego kompozytora, pełne wdzięku, humoru, włoskich melodii i wartkiej akcji.

  więcej
 • Taniec Albatrosa Teatru Współczesnego online

  Taniec Albatrosa Teatru Współczesnego online

  28 grudnia 2020 / redakcja

  28, 29 i 30 grudnia punktualnie o godz. 19:00 zapraszamy na bezpłatny spektakl (z napisami) pt. Taniec albatrosa z Teatru Współczesnego w Warszawie. Dostępny będzie pod linkiem www.wspolczesny.pl/teatr-online

  więcej
 • Wesołych świąt - Teatr Telewizji 28.12

  Wesołych świąt - Teatr Telewizji 28.12

  28 grudnia 2020 / redakcja

  28 grudnia 2020 r. zapraszamy na spektakl Teatru Telewizji pt. "Wesołych świąt". Czarna komedia wybitnego angielskiego dramatopisarza i reżysera, która na polskie sceny trafiła w 1984 roku. Dla Teatru Telewizji spektakl reżyserował w 2002 roku Gustaw Holoubek.

  więcej
 • Kolęda Hemara z życzeniami od redakcji

  Kolęda Hemara z życzeniami od redakcji

  24 grudnia 2020 / redakcja

  Z okazji Wigilii innej niż wszystkie oraz Świąt Bożego Narodzenia redakcja TerazTeatr.pl składa skromne życzenia Spokojnych i Zdrowych Świat, abyśmy doczekali się otwartych teatrów. Do życzeń dołączamy "Kolędę" Mariana Hemara.

  więcej
 • Zmierzch Świtem premiera online!

  Zmierzch Świtem premiera online!

  18 grudnia 2020 / redakcja

  29 i 30 grudnia 2020 r. zapraszamy na premierę online Teatru Polskiego we Wrocławiu pt. „Zmierzch – świtem...”. To najnowsze przedstawienie Jana Szurmieja oparte jest na twórczości Izaaka Babla.

  więcej
 • Odyseja kosmiczna 2021 online!

  Odyseja kosmiczna 2021 online!

  18 grudnia 2020 / redakcja

  18, 19 i 20 grudnia 2020 r. o godz. 19.00 na platformie VOD Teatru Powszechnego w Warszawie będzie można obejrzeć popremierowe pokazy online spektaklu „Odyseja kosmiczna 2021” w reżyserii Alicji Borkowskiej.

  więcej
 • Premierowe spektakle w radiowej Jedynce

  Premierowe spektakle w radiowej Jedynce

  18 grudnia 2020 / redakcja

  W najbliższy weekend Jedynka zaprezentuje dwie najnowsze produkcje Teatru Polskiego Radia – w sobotę 19 grudnia 2020 premiera słuchowiska „Wtedy dogoniła nas śmierć” Wacława Holewińskiego w reżyserii Aleksandry Głogowskiej, a w niedzielę 20 grudnia będzie można usłyszeć „Skarb” Olgi Tokarczuk w reżyserii Julii Mark. W obsadzie spektakli m.in. Anna Seniuk, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Wiesław Komasa i Andrzej Mastalerz.

  więcej
 • Teatralne kolędowanie z Dramatycznym

  Teatralne kolędowanie z Dramatycznym

  18 grudnia 2020 / redakcja

  Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza widzów do wspólnego świętowania. W wigilijny wieczór, 24 grudnia 2020 r. odbędzie się koncert zatytułowany „Teatralne kolędowanie”.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi