Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Powitanie – Sosnowiecka premiera spektaklu dla najnajów

  Powitanie – Sosnowiecka premiera spektaklu dla najnajów

  28 maja 2019 / redakcja

  Już niedługo w Teatrze Zagłębia z Sosnowca zobaczyć będzie można rzecz, która została przygotowana wraz z Teatrem Miejskim w Gliwicach. Jest to przedstawienie “Powitanie” dla najmłodszych widzów, dla dzieci w wieku 0,5 roku do 3 lat oraz ich opiekunów.

  więcej
 • Cricoterie - wirtualna rzeczywistość w Warszawie

  Cricoterie - wirtualna rzeczywistość w Warszawie

  23 maja 2019 / redakcja

  Do 7 czerwca 2019 r. zapraszamy do Galerii Foksal w Warszawie na "„Cricoterie” - symulację VR(wirtualnej rzeczywistości) inspirowaną teatrem Tadeusza Kantora.

  więcej
 • Książka - Współczesna dramaturgia ukraińska. Od A do JA

  Książka - Współczesna dramaturgia ukraińska. Od A do JA

  22 maja 2019 / redakcja

  „Współczesna dramaturgia ukraińska. Od A do JA” oraz spotkanie z pisarzem Dimą Łewickim i tłumaczką odbędzie się na stoisku „Salon Książki Ukraińskiej” (Stoisko 143/D13 (Promenada) w ramach Warszawskich Targów Książki. Wezmą w nim udział: Elżbieta Manthey (wydawca), Dima Łewycki (dramaturg), Zuza Barc (reżyserka), Anna Korzeniowska-Bihun (tłumaczka). Prowadzenie: Tomasz Miłkowski.

  więcej
 • Pavarotti premiera dokumentu

  Pavarotti premiera dokumentu

  22 maja 2019 / redakcja

  5 lipca 2019 r. odbędzie się premiera dokumentu w reżyserii Rona Howarda pt. "Pavarotti". To będzie prawdziwa gwiazda rocka w operowym wydaniu, nieziemski głos, wspaniały człowiek, legenda. Tylko Luciano Pavarotti mógł nakłonić Lady Dianę do tego, by słuchała go moknąc w deszczu, tylko on jeździł po świecie z własnym jedzeniem, tylko on mógł elitarną formę sztuki uczynić rozrywką dla wszystkich.

  więcej
 • Nowy teatr białoruski - przegląd w Warszawie

  Nowy teatr białoruski - przegląd w Warszawie

  20 maja 2019 / redakcja

  Od 26 do 31 maja 2019 na spotkanie z współczesnym białoruskim teatrem. Przegląd „Nowy teatr białoruski. Nie ma dymu tylko świeczki na torcie” to nie tylko spektakle, prezentacje z pogranicza performansu i instalacji teatralnej, ale także debaty i rozmowy z zaproszonymi artystami z Białorusi i z Polski oraz wydarzenia towarzyszące.
  Spotkanie z teatrem białoruskim to kontynuacja zapoczątkowanego w 2017 roku w Instytucie Teatralnym pomysłu przybliżania polskim widzom twórczości „artystów pogranicza” i krajów sąsiadujących. W poprzednim sezonie Instytut gościł twórców z Ukrainy w ramach przeglądu „Desant UA”. Była to pierwsza tak rozbudowana kuratorsko okazja poznania najgłośniejszych, niezależnych realizacji scenicznych zza ukraińskiej granicy.

  więcej
 • Dołęga-Mostowicz. Kiedy zamykam oczy - PREMIERA Teatr TV 20.05

  Dołęga-Mostowicz. Kiedy zamykam oczy - PREMIERA Teatr TV 20.05

  20 maja 2019 / redakcja

  20 maja 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierę spektaklu pt. "Dołęga-Mostowicz. Kiedy zamykam oczy". Występują: Wojciech Mecwaldowski, Piotr Rogucki, Marian Opania, Julia Wieniawa.

  więcej
 • .coHanki - spektakl dyplomowy SATŚ

  .coHanki - spektakl dyplomowy SATŚ

  16 maja 2019 / redakcja

  W piątek 24 maja 2019r. na scenie w Galerii położonej w Galerii Katowickiej zobaczyć będzie można prapremierę spektaklu dyplomowego Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego „.coHanki” w reż. Anny Piotrowskiej.

  więcej
 • Joseph_Kids w Teatrze Lalka

  Joseph_Kids w Teatrze Lalka

  15 maja 2019 / redakcja

  2 lipca 2019 r. o godz. 11:00 i 19:00 zapraszamy do Teatru Lalka w Warszawie na spektakl „Joseph_Kids” wg koncepcji i w wykonaniu Alessandro Sciarroni. Spektakl pokazywany w Teatrze Lalka w ramach projektu Performing Europe. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Ciało/Umysł oraz Teatr Lalka.
  Alessandro Sciarroni, włoski tancerz i performer, był już kilkakrotnie gościem Festiwalu Ciało/Umysł, ostatnio w 2017 roku ze spektaklem Aurora nagrodzonym „teatralnym Oskarem”.

  więcej
 • Werdykt Jury KONTRAPUNKT 2019

  Werdykt Jury KONTRAPUNKT 2019

  14 maja 2019 / redakcja

  Znamy tegoroczny werdykt Jury 54. Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT 2019... oto on:

  więcej
 • Tango Teatr Telewizji 14.05

  Tango Teatr Telewizji 14.05

  14 maja 2019 / redakcja

  14 maja 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na wyjątkowy spektakl w reżyserii Jerzego Jarockiego, który okazał się być ostatnim w karierze artysty. Będzie to "Tango" Sławomira Mrożka z mistrzowską obsadą: Ewa Wiśniewska, Jan Frycz, Grzegorz Małecki, Jan Englert.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi