Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Monodram

  Monodram "Stryjeńska. Let's dance, Zofia!"

  4 lutego 2019 / redakcja

  9 i 10 lutego 2019 r. zapraszamy do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie monodram w wykonaniu Doroty Landowskiej pt. "STRYJEŃSKA. Let's dance, Zofia!", w którym Zofia Stryjeńska opowiada o swoim życiu. Koproducentami spektaklu są Stowarzyszenie Artystów Bliski Wschód, Centrum Spotkania Kultur oraz Teatr Muzyczny w Lublinie.

  więcej
 • Ekspedycja PREMIERA Teatr Telewizji 4.02

  Ekspedycja PREMIERA Teatr Telewizji 4.02

  4 lutego 2019 / redakcja

  4 lutego 2019 r. o godz. 21:00 zapraszamy na premierę spektaklu pt. "Ekspedycja" - reżyseruje Wojciech Adamczyk, na podstawie twórczości rosyjskiego dziennikarza i satyryka Wiktora Szenderowicza. Występują: Cezary Żak, Marta Lipińska, Krzysztof Dracz.

  więcej
 • Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych z dotacją

  Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych z dotacją

  1 lutego 2019 / redakcja

  400 000 złotych z Ministerstwa Kultury dla XXV Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych! Patronat nad Festiwalem objął TerazTeatr.pl

  więcej
 • Remigiusz Grzela nowym kierownikiem literackim

  Remigiusz Grzela nowym kierownikiem literackim

  29 stycznia 2019 / redakcja

  Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich ma nowego kierownika literackiego. Został nim Remigiusz Grzela, pisarz, dramaturg, dziennikarz.

  więcej
 • Opera Wesoła Wdówka w TV

  Opera Wesoła Wdówka w TV

  29 stycznia 2019 / redakcja

  29 stycznia 2019 r. o godz. 20:30 zapraszamy do TVP Kultura na emisję opery Franciszka Lehara "Wesoła wdówka" reżyserii Dona Kenta.

  więcej
 • Nikt (nie) spotyka Nikogo PREMIERA

  Nikt (nie) spotyka Nikogo PREMIERA

  25 stycznia 2019 / redakcja

  8 i 9 lutego 2019 r. zapraszamy do Instytutu Grotowskiego we Wrocławiu na premierę pt. „Nikt (nie) spotyka Nikogo”. To spektakl Aleksandry Kugacz-Semerci i Mertcana Semerci powstał na podstawie dramatu „Nikt nie spotyka nikogo” Petera Asmussena.

  więcej
 • Ferie z Guliwerem w Warszawie

  Ferie z Guliwerem w Warszawie

  25 stycznia 2019 / redakcja

  Teatr Lalek Guliwer w Warszawie serdecznie zaprasza na spektakle w okresie ferii zimowych.

  więcej
 • My, psy w Łodzi

  My, psy w Łodzi

  25 stycznia 2019 / redakcja

  2 lutego 2019 r. Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi odbędzie się premiera spektaklu "My, psy" w reżyserii Przemysława Dąbrowskiego.

  więcej
 • Wesele PREMIERA Teatr Telewizji 28.01

  Wesele PREMIERA Teatr Telewizji 28.01

  25 stycznia 2019 / redakcja

  28 stycznia 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na wielki dramat Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego. W rolach głównych: Grzegorz Małecki, Dominika Kluźniak, Diana Zamoyska, Piotr Ligenza, Piotr Adamczyk, Tomasz Schuchard.

  więcej
 • Obcy - czyli człowiek szczęśliwy. Teatr Baza

  Obcy - czyli człowiek szczęśliwy. Teatr Baza

  22 stycznia 2019 / redakcja

  Albert Camus to mój ulubiony filozof wśród pisarzy i zdecydowanie ulubiony pisarz wśród filozofów. Jego dzieło literackie jest przesiąknięte myślą filozoficzną, którą rozwijał w cyklu esejów. A głównymi jej zagadnieniami są: absurd który leży u podstaw istnienia, samotność ludzi wobec świata oraz bunt, który samemu istnieniu człowiek wypowiada. A najwyższym wyrazem buntu przeciw życiu jest życie w zgodzie z własnymi zasadami, własnym kodeksem moralnym i nie odpuszczanie choćby na krok. Mimo przeciwności i mimo, że świat tego nie wynagrodzi.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi