Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Don Kichot Teatru Bolshoi

  Don Kichot Teatru Bolshoi

  29 listopada 2018 / redakcja

  2 grudnia 2018 r. zapraszamy do Multikina na retransmisję „Don Kichota” w choreografii Aleksieja Fadejeczewa w wykonaniu Teatru Bolszoj.

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Rozśpiewana Gałązka rozmarynu

  Rozśpiewana Gałązka rozmarynu

  29 listopada 2018 / redakcja

  W Teatrze Polskim w Bielsku-Białej z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, na Dużej Scenie, można oglądać przedwojenny hit sceniczny Zygmunta Nowakowskiego "Gałązka rozmarynu" w reż. Jana Nowary.

  więcej
  recenzja TerazTeatr
 • Najmrodzki, czyli dawno temu w Gliwicach - premiera

  Najmrodzki, czyli dawno temu w Gliwicach - premiera

  29 listopada 2018 / redakcja

  Już jutro, w piątek 30 listopada 2018r. na deskach Dużej Sceny Teatru Miejskiego w Gliwicach kolejna premiera w tym sezonie teatralnym - "Najmrodzki, czyli dawno temu w Gliwicach" w reż. Michała Siegoczyńskiego.

  więcej
 • "Nim odleci". Teatr Współczesny w Warszawie

  27 listopada 2018 / redakcja

  André i Madeleine trwają niezmiennie w miłości od ponad pięćdziesięciu lat. Mają własne rytuały, przyzwyczajenia, są siebie pewni na ile można być pewnym osoby, z którą się przeżyło większość życia. W ten weekend, kiedy odwiedzają ich córki, coś jednak jest inaczej, dzieje się coś niezwykłego. André jest zdezorientowany, jego córki zachowują się wobec niego protekcjonalnie, czasami wręcz ignorując jego obecność, żona zachowuje się dosyć dziwnie, a na dodatek kurier przywozi kwiaty od anonimowego nadawcy.

  więcej
 • Jubileusz Andrzeja Seweryna

  Jubileusz Andrzeja Seweryna

  27 listopada 2018 / redakcja

  6 grudnia 2018 r. w Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Andrzeja Seweryna - z tej okazji zapraszamy na spektakl: "Szekspir Forever".

  więcej
 • Wesele Andrzeja Wajdy

  Wesele Andrzeja Wajdy

  27 listopada 2018 / redakcja

  27 listopada 2018 r. zapraszamy do TVP Kultura na słynną adaptację dramatu Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Andrzeja Wajdy pt. "Wesele" ze znakomitymi zdjęciami zmarłego w poniedziałek 19 listopada wybitnego operatora Witolda Sobocińskiego, którego żegnamy we wtorek 27 listopada na Powązkach Wojskowych.

  więcej
 • Cezary Morawski odwołany!

  Cezary Morawski odwołany!

  26 listopada 2018 / redakcja

  26 listopada 2018 r. zarząd województwa dolnośląskiego odwołał dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu. Przyczyną odwołania jest zadłużenie teatru i nieprawidłowości w wydawaniu funduszy instytucji.

  więcej
 • Człowiek, który zatrzymał Rosję - PREMIERA

  Człowiek, który zatrzymał Rosję - PREMIERA

  26 listopada 2018 / redakcja

  26 listopada 2018 r. zapraszamy na premierę w Teatrze Telewizji pt. "Człowiek, który zatrzymał Rosję". Scenariusz powstał na podstawie mało znanych dziejów wojny polsko-bolszewickiej Tomasz Drozdowicz i Beata Hyczko.

  więcej
 • Finał Świata Musicalu 2018

  Finał Świata Musicalu 2018

  21 listopada 2018 / redakcja

  25 listopada 2018 r. zapraszamy do Teatr Rampa na Finał projektu Świat Musicalu 2018, czyli mini musical przygotowany przez dzieci i młodzież w trakcie warsztatów taneczno-wokalnych pod okiem artystów z Teatru Rampa. Dzieci i młodzież zaprezentują swój autorski układ choreograficzny i testy piosenek do muzyki z musicali Hairspray oraz Matilda.

  więcej
 • Lukrecja Borgia z Comédie-Française

  Lukrecja Borgia z Comédie-Française

  21 listopada 2018 / redakcja

  27 listopada 2018 r. zapraszamy do Multikina na retransmisję sztuki „Lukrecja Borgia” z Comédie-Française. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi