Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Jak ugryźć teatr współczesny

  Jak ugryźć teatr współczesny

  17 stycznia 2020 / redakcja

  Tomek Żarnecki oraz Gosia Kulik stworzyli swego rodzaju przewodnik po współczesnym teatrze pt. „Jak ugryźć teatr współczesny”, który został wydany przez Fundację na rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza.

  więcej
  recenzja TerazTeatr
 • Konkurs na recenzję teatralną!

  Konkurs na recenzję teatralną!

  16 stycznia 2020 / redakcja

  Po raz siódmy zapraszamy do udziału w w Konkursie im. Andrzeja Żurowskiego dla młodych krytyków teatralnych. Recenzje należy przesyłać do 31. marca 2020 r.

  więcej
 • Rigoletto w Cinema City!

  Rigoletto w Cinema City!

  16 stycznia 2020 / redakcja

  21 stycznia 2020 r. odbędzie się inauguracyjny pokaz dla publiczności projektu Aria on Screen. W wybranych kinach Cinema City będzie można obejrzeć najpiękniejsze światowe opery. Pierwsza z nich już 21.01 to będzie „Rigoletto” na jeziorze Bodeńskim, w kolejnych miesiącach m.in. „Aidę”, „Czarodziejski flet” i wiele innych wspaniałych tytułów operowych.

  więcej
 • Komuna Warszawa prezentuje Szczawińską

  Komuna Warszawa prezentuje Szczawińską

  16 stycznia 2020 / redakcja

  Komuna Warszawa zaprasza do nowej siedziby w Warszawie przy ul. Emilii Plater 31, gdzie będzie można obejrzeć spektakle tegorocznej laureatki Paszportów Polityki w kat. TEATR - Weroniki Szczawińskiej.

  więcej
 • Król David - LIVE! w Gdyni Głównej

  Król David - LIVE! w Gdyni Głównej

  16 stycznia 2020 / redakcja

  31 stycznia oraz 2 lutego 2020 o godz. 19:00 zapraszamy do Teatru Gdynia Główna na spektakl Teatru Drugiej Strony z Krakowa pt. "Król David LIVE". W roli głównej Sambor Dudziński.

  więcej
 • 254 sztuki powalczy o GND

  254 sztuki powalczy o GND

  15 stycznia 2020 / redakcja

  Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni ogłosił, że 254 sztuki zostały zakwalifikowane do udziału w trzynastej edycji konkursu o Gdyńską Nagrodę Dramaturgiczną. Wśród nadesłanych tekstów znajdują się utwory zarówno uznanych twórców, laureatów i finalistów poprzednich edycji GND, takich jak: Agnieszka Charkot, Andrzej Błażewicz, Beniamin M. Bukowski, Magdalena Drab, Jarosław Jakubowski, Tomasz Man, Marek Pruchniewski, Malina Prześluga, Piotr Rowicki, Monika Siara, Przemysław Wojcieszek, jak i, oczywiście, debiutantów.

  więcej
 • Stryjeńska. Let's dance, Zofia - monodram

  Stryjeńska. Let's dance, Zofia - monodram

  15 stycznia 2020 / redakcja

  19 stycznia 2020 r. o godz. 19.00 w Instytucie Teatralnym w Warszawie będzie można obejrzeć spektakl "Stryjeńska. Let's dance, Zofia!" w reż. Joanny Lewickiej. W roli głównej Dorota Landowska.

  więcej
 • Paszporty Polityki 2019 wręczone

  Paszporty Polityki 2019 wręczone

  14 stycznia 2020 / redakcja

  14 stycznia 2020 r. wręczono po raz kolejny prestiżowe Paszporty Polityki. Wśród nagrodzonych są m.in. Bartosz Bielenia, doskonały aktor oraz Weronika Szczawińska, reżyserka teatralna. Nagrodę specjalną zdobyła noblistka Olga Tokarczuk. Więcej laureatów poniżej.

  więcej
 • Zapomniany diabeł Teatr Telewizji 14.01

  Zapomniany diabeł Teatr Telewizji 14.01

  14 stycznia 2020 / redakcja

  14 stycznia 2020 r. zapraszamy na wyśmienity spektakl Teatru Telewizji z 1985 r pt. "Zapomniany diabeł". To oparta na ludowych klechdach sztuka czeskiego pisarza Jana Drdy. Spektakl w reżyserii Tadeusza Lisa, występują: Anna Seniuk, Janusz Gajos, Jan Peszek.

  więcej
 • Kopiuszek XXI wieku musical!

  Kopiuszek XXI wieku musical!

  14 stycznia 2020 / redakcja

  26 stycznia 2020 r. zapraszamy do Teatru Capitol w Warszawie na musical "#Kopciuszek" o nastolatkach zatopionych w świecie internetu, smartfonów i wirtualnej rzeczywistości. Co w obecnych czasach stanowi prawdziwą wartość? Bilety do nabycia na TerazTeatr.pl

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi