Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Zwycięzcy Konkursu Piosenka w Meloniku 2019

  Zwycięzcy Konkursu Piosenka w Meloniku 2019

  15 kwietnia 2019 / redakcja

  Znamy wyniki konkursu wokalnego 9. Ogólnopolskiego Festiwalu "Piosenka w Meloniku" 2019. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Wieczernik PREMIERA Teatr Telewizji 15.04

  Wieczernik PREMIERA Teatr Telewizji 15.04

  12 kwietnia 2019 / redakcja

  15 kwietnia 2019 r. zapraszamy na premierowy spektakl Teatru Telewizji pt. "Wieczernik", to dramat poetycki Ernesta Brylla w reżyserii Krzysztofa Tchórzewskiego. Występują: Ewa Dałkowska, Radosław Pazura, Marcin Kwaśny.

  więcej
 • Nocne Metro na Scenie Debiutów

  Nocne Metro na Scenie Debiutów

  12 kwietnia 2019 / redakcja

  16 i 17 kwietnia 2019 r. zapraszamy do Teatru WARSawy w Warszawie na spektakl "Nocne metro", który zostanie zaprezentowany w ramach Społecznej Sceny Debiutów. To musical infrastrukturalny stworzony przez Michała Walczaka (Pożar w Burdelu).

  więcej
 • Seks dla opornych - premiera w Bielsku

  Seks dla opornych - premiera w Bielsku

  11 kwietnia 2019 / redakcja

  Już jutro, w piątek 12 kwietnia, druga premiera w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej w ramach projektu „Off- Road”. Na Małej Scenie zobaczyć będzie można "Seks dla opornych" w reż. Witolda Mazurkiewicza.

  więcej
 • National Theatre: Alleluja!

  National Theatre: Alleluja!

  9 kwietnia 2019 / redakcja

  11 kwietnia 2019 r. zapraszamy do Multikina na najnowszą komedię jednego z najsłynniejszych pisarzy brytyjskich Alana Benneta pt. "Alleluja!".

  więcej
 • Kariera Artura Ui Teatr Telewizji 9.04

  Kariera Artura Ui Teatr Telewizji 9.04

  9 kwietnia 2019 / redakcja

  9 kwietnia 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl z 1973 r. pt. "Kariera Arturo Ui" w reżyserii Jerzego Gruzy. Występują: Marek Walczewski, Krzysztof Kowalewski, Bronisław Pawlik, Henryk Machalica. Przedstawienie należy do Złotej Setki Teatru Telewizji.

  więcej
 • Sukcesy studentów AST

  Sukcesy studentów AST

  9 kwietnia 2019 / redakcja

  Niezwykle cieszą kolejne sukcesy studentów krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie, których umiejętności zostały docenione na dwóch Międzynarodowych Festiwalach Szkół Teatralnych w Sankt Petersburgu i Brnie.

  więcej
 • Obchody 50. rocznicy śmierci Komedy

  Obchody 50. rocznicy śmierci Komedy

  9 kwietnia 2019 / redakcja

  Od 12 do 14 kwietnia 2019 r. zapraszamy do Teatru Nowego im.K.Dejmka w Łodzi na obchody 50-tej rocznicy śmierci Krzysztofa Komedy pod auspicjami UNESCO. Z tej okazji teatr przygotował specjalną ofertę upamiętniającą postać i muzykę tego wybitnego kompozytora...

  więcej
 • 64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

  64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

  8 kwietnia 2019 / redakcja

  Najnowsza edycja rozpocznie się w piątek 12 kwietnia i potrwa do niedzieli, 14 kwietnia, a jego uczestnicy z terenu całej Polski już po raz 64 będą rywalizowali w pięciu kategoriach: recytacja młodzieżowa i dorosłych, poezja śpiewana, teatr jednego aktora, wywiedzione ze słowa. Udowodnią tym samym, jak wielka jest ich wrażliwość, jak ważna jest sztuka żywego słowa i troska o ojczysty język. Pierwsze dwa dni wydarzenia rozpoczną się o godzinie 10 i będą skupione na turniejach, w piątek 12 kwietnia odbędzie się turniej recytatorski (kategoria młodzieżowa i dorośli) i turniej wywiedzione ze słowa, na sobotę zapowiedziano turniej teatrów jednego aktora i turniej poezji śpiewanej. Koncert galowy, w ramach którego odbędzie się ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród rozpocznie się w niedzielę 14 kwietnia o godzinie 13.
  Teatr Gdynia Główna, wstęp wolny.

  więcej
 • Wojciech Pszoniak zadebiutuje w operz

  Wojciech Pszoniak zadebiutuje w operz

  8 kwietnia 2019 / redakcja

  18 maja 2018 r. na Rynku Włókniarek Łódzkich w Manufakturze wystąpi Wojciech Pszoniak w spektaklu operowym "Człowiek z Manufaktury" Rafała Janiaka z librettem Małgorzaty Sikorskiej-Miszczuk. Słynny aktor filmowy i teatralny wcieli się w rolę Prokuratora w procesie wytoczonym przeciwko dyrektorowi fabryki "Poltex" (ostatecznie dyrektor został uniewinniony). Pszoniak znany jest w Polsce i za granicą z kreacji Moryca Welta w nominowanym do Oscara filmie "Ziemia obiecana" Andrzeja Wajdy według powieści Władysława Reymonta o fabrykanckiej Łodzi drugiej połowy XIX wieku. Opera Janiaka w pierwszym akcie pokazuje imperium "króla bawełny" Poznańskiego pod koniec XIX wieku ze słynnym strajkiem powszechnym robotników (tzw. "buntem łódzkim"), a w akcie drugim przenosi się do czasów nam współczesnych.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi