Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Górskie rozmowy czyli recenzja spektaklu W górę

  Górskie rozmowy czyli recenzja spektaklu W górę

  17 grudnia 2020 / redakcja

  Trójka przyjaciół, wyprawa w góry i szczera rozmowa. To przepis na naprawdę udaną historię i taką też prezentuje spektakl "W górę" w reż. Witolda Mazurkiewicza.

  więcej
 • Teatr Kochanowskiego online!

  Teatr Kochanowskiego online!

  17 grudnia 2020 / redakcja

  Teatr Kochanowskiego wkracza do sieci!
  Nic nie zastąpi doświadczania teatru na żywo. Nie chcemy udawać, że tak nie jest. Jednak brak możliwości spotkania z widzami zmusza nas do szukania rozwiązań, które dostarczą namiastki teatralnych przeżyć. Odpowiadając na liczne prośby od widzów i widzek uruchomiliśmy platformę TJK ONLINE. Na stroniehttps://teatropole.pl/tjk-online/
  znajdziecie transmisje spektakli, spotkania z twórcami, filmy o przedstawieniach, materiały zza kulis, a także materiały archiwalne. Wszystkie treści udostępniamy za darmo!

  więcej
 • Ława przysięgłych pierwsza premiera online!

  Ława przysięgłych pierwsza premiera online!

  16 grudnia 2020 / redakcja

  19 grudnia 2020 Teatr Ateneum zaprasza na premierę online spektaklu „Ława przysięgłych” Ivana Klimy w reż. Jakuba Krofty. W spektaklu występują: Maria Ciunelis, Przemysław Bluszcz, Tomasz Kozłowicz, Janusz Łagodziński, Magdalena Schejbal, Grzegorz Damięcki, Dorota Nowakowska, Bartłomiej Nowosielski i Tadeusz Borowski.

  więcej
 • Nie żyje Hanna Stankówna

  Nie żyje Hanna Stankówna

  16 grudnia 2020 / redakcja

  14 grudnia 2020 r. zmarła Hanna Stankówna, aktorka, teatralna, filmowa. Miała 82 lata. Aktorka zapisała się w pamięci widzów m.in. rolą w "Seksmisji", serialach "07 zgłoś się" czy "Na Wspólnej", występowała też na scenie stołecznego Teatru Polskiego im. A. Szyfmana oraz w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji. Pogrzeb aktorki odbędzie się w środę 23 grudnia na Powązkach Wojskowych w Warszawie.

  więcej
 • Rycerz gwiazdy wigilijnej PREMIERA

  Rycerz gwiazdy wigilijnej PREMIERA

  16 grudnia 2020 / redakcja

  28 grudnia 2020 r. odbędzie się ostatnia w tym roku premiera w Teatrze Lalka - „Rycerz gwiazdy wigilijnej” w reżyserii Jarosława Kiliana z muzyką Grzegorza Turnaua.

  więcej
 • Ronja - spektakl familijny online

  Ronja - spektakl familijny online

  16 grudnia 2020 / redakcja

  Teatr Powszechny zaprasza dzieci i rodziców na pokazy online spektaklu „Ronja, córka zbójnika” w reżyserii Anny Ilczuk, na podstawie kultowej książki Astrid Lindgren. Pokazy spektaklu odbędą się jeszcze 17, 29 oraz 31 grudnia, w wyznaczonych godzinach, na platformie VOD Teatru: www.vod.powszechny.com (cena biletu to 20 zł).

  więcej
 • Grudniowa uczta teatralna w Gliwicach

  Grudniowa uczta teatralna w Gliwicach

  15 grudnia 2020 / redakcja

  W trosce o komfort psychiczny i pogłębiający się głód teatru, Teatr Miejski w Gliwicach zaserwował w grudniu swoim widzom obfitą ucztę teatralną. Codziennie na stronie www.teatr.gliwice.pl w zakładce repertuar, podawany będzie link do wydarzeń online, które będzie można oglądać za darmo.

  więcej
 • Sylwester z Operą Wrocławską online

  Sylwester z Operą Wrocławską online

  15 grudnia 2020 / redakcja

  Opera Wrocławska zaprasza widzów na sylwestrowo-noworoczny spektakl online. Będzie to połączenie trzech aktów ze słynnych oper: Traviaty Giuseppe Verdiego, Cyganerii Giacomo Pucciniego oraz Napoju miłosnego Gaetano Donizettiego. Całość zostanie udostępniona widzom bezpłatnie.
  Po sukcesie listopadowych spektakli transmitowanych online, które obejrzało 40 tysięcy internautów, Opera Wrocławska zdecydowała się przygotować kolejne wydarzenie w formie streamingu.

  więcej
 • Traviata Opery na Zamku online

  Traviata Opery na Zamku online

  15 grudnia 2020 / redakcja

  19 i 20 grudnia Opera na Zamku w Szczecinie zaprezentuje w sieci jedną z największych oper w historii – „Traviatę” G. Verdiego. Nagranie szczecińskiej premiery z 2016 roku, w reżyserii Michała Znanieckiego, pod kierownictwem muzycznym Vladimira Kiradjieva dostępne będzie na stronie internetowej Opery na Zamku za opłatą 10 złotych.

  więcej
 • Gołoledź Teatr Telewizji 15.12

  Gołoledź Teatr Telewizji 15.12

  15 grudnia 2020 / redakcja

  15 grudnia 2020 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl z cyklu Teatr Nieduży Jeremiego Przybory pt. "Gołoledź". W rolach głównych: Bogdan Łazuka, Jeremi Przybora, Marian Kociniak, Wojciech Pokora.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi