Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Ferdydurke Teatr Telewizji 4.03

  Ferdydurke Teatr Telewizji 4.03

  4 marca 2024 / redakcja

  4 marca 2024 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na kultowy spektakl z 1986 r. pt "Ferdydurke" na podstawie słynnej powieści Witolda Gombrowicza, przeniesiona na mały ekran przez Macieja Wojtyszkę. Spektakl znalazł się w Złotej Setce Teatru Telewizji. Występują m. in. Jan Peszek, Jerzy Bińczycki, Jan Frycz, Jerzy Radziwiłowicz, Anna Polony.

  więcej
 • Spotkanie z Katarzyną Łochowską

  Spotkanie z Katarzyną Łochowską

  1 marca 2024 / redakcja

  5 marca 2024 r. o godz. 19.00 w Teatrze Ateneum w Warszawie odbędzie się spotkanie z Katarzyną Łochowską w ramach cyklu „Moje Ateneum”. Rozmowę poprowadzi Jacek Wakar.

  więcej
 • 87. urodziny radiowej Dwójki

  87. urodziny radiowej Dwójki

  29 lutego 2024 / redakcja

  Recital Erica Guo z Żelazowej Woli, koncert Lilianny Stawarz i Marcina Zdunika w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana, koncert jazzowy Marcin Wasilewski Trio ze Studia S-3, premierowe słuchowisko to kilka z szeregu propozycji, które Program 2 Polskiego Radia przygotował z okazji 87. Urodzin - 1 marca 2024 r.

  więcej
 • Czarodziejska góra wkrótce w TR Warszawa

  Czarodziejska góra wkrótce w TR Warszawa

  29 lutego 2024 / redakcja

  26 kwietnia 2024 r. w TR Warszawa odbędzie się premiera „Czarodziejskiej góry” w reż. Michała Borczucha. W adaptacji powieści Tomasza Manna wystąpią: Jan Dravnel, Izabella Dudziak, Monika Frajczyk, Mateusz Górski, Magdalena Kuta, Lech Łotocki, Maria Maj, Monika Niemczyk, Sebastian Pawlak, Justyna Wasilewska oraz Agnieszka Żulewska. Bilety online do kupienia na TerazTeatr.pl

  więcej
 • Kraj Naj - prapremiera w Teatrze Animacji

  Kraj Naj - prapremiera w Teatrze Animacji

  28 lutego 2024 / redakcja

  9 marca 2024 r. w Teatrze Animacji w Poznaniu odbędzie się prapremiera spektaklu “Kraj Naj. Historia trójkątnej rewolucji” Maliny Prześlugi w reżyserii Agaty Kucińskiej.

  więcej
 • Charków! Charków! premiera w POLSKIM

  Charków! Charków! premiera w POLSKIM

  28 lutego 2024 / redakcja

  22 marca 2024 r. zapraszamy do Teatru Polskiego w Warszawie na premierę spektaklu „Charków! Charków!” w reżyserii Svitlany Oleshko. Bilety online już na terazteatr.pl

  więcej
 • Premiera Teatru Jeszcze - WIĘZY

  Premiera Teatru Jeszcze - WIĘZY

  28 lutego 2024 / redakcja

  Teatr Jeszcze zaprasza 25 marca 2024 r. na premierę spektaklu „Więzy” według scenariusza i w reżyserii Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej. Teatr Jeszcze to grupa złożona z warszawskich nauczycieli i pracowników placówek edukacyjnych.

  więcej
 • Seb Majewski dyrektorem Teatru Dramatycznego

  Seb Majewski dyrektorem Teatru Dramatycznego

  28 lutego 2024 / redakcja

  Zespół Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu z dumą pragnie oznajmić, że na mocy uchwały nr 8216/VI/24 Zarządu Województwa Dolnośląskiego Seb Majewski został dyrektorem naczelnym Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu na okres pięciu sezonów artystycznych: od września 2024 do sierpnia 2029!

  więcej
 • Tantiemy z Internetu dla polskich filmowców PETYCJA

  Tantiemy z Internetu dla polskich filmowców PETYCJA

  26 lutego 2024 / redakcja

  Od 21 lutego 2024 r. w Polsce trwają protesty filmowców zapoczątkowane przez Koło Młodych Stowarzyszenia Filmowców Polskich, czyli najmłodszych twórców, często debiutantów, którzy szczególnie czują się poszkodowani ostatnimi działaniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Obecnie do protestów dołączają filmowcy z całego środowiska – starsi i młodsi, bo kwestia tantiem z Internetu jest ważna dla wielu z nas. To nasze BYĆ ALBO NIE BYĆ.

  więcej
 • The Metropolitan Opera ogłasza sezon 2024-25

  The Metropolitan Opera ogłasza sezon 2024-25

  26 lutego 2024 / redakcja

  The Metropolitan Opera w Nowym Jorku ogłasza sezon The Met: Live in HD 2024–25, obejmujący osiem spektakli transmitowanych na żywo do kin, teatrów, oper i filharmonii w całej Polsce.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi