Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • "Wujaszek Wania" w Teatrze Polskim

  11 listopada 2018 / redakcja

  "Wujaszek Wania", spektakl Teatru Polskiego jest innym „Czechowem”, niż znacie z desek innych teatrów. Przedstawienie w reżyserii Iwana Wyrypajewa jest bardziej intensywne, żywe. Nie chcę powiedzieć, że dzieje się więcej ale na pewno dzieje się szybciej. Nie ma szaleńczej pogoni do finału, a raczej w imię ekonomii reżyser postanowił skondensować to, co dzieje się na scenie i pousuwać dłużyzny i niektóre pauzy, które zazwyczaj cechowały czechowowski teatr. Co najważniejsze – stało się to bez szkody dla spektaklu. A nawet przeciwnie.

  więcej
 • Marszałek Teatr Telewizji 11.11

  Marszałek Teatr Telewizji 11.11

  11 listopada 2018 / redakcja

  11 listopada 2018 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na sztukę Wojciecha Tomczyka pt. "Marszałek" o o mniej znanych faktach z życia jednego z najwybitniejszych polskich polityków – marszałka Józefa Piłsudskiego. Spektakl w reżyserii Krzysztofa Langa. Występują: Mariusz Bonaszewski, Andrzej Grabowski, Adam Woronowicz, Maciej Zakościelny.

  więcej
 • W zawieszeniu w ROZBARKU

  W zawieszeniu w ROZBARKU

  9 listopada 2018 / redakcja

  18 listopada 2018 r, o godz. 19:00 zapraszamy do Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK na spektakl „W zawieszeniu” w reżyserii Moniki Wachowicz.

  więcej
 • Katastrofa Łódzka PREMIERA radiowa

  Katastrofa Łódzka PREMIERA radiowa

  9 listopada 2018 / redakcja

  11 i 12 listopada 2018 r. zapraszamy do wysłuchania Spektaklu radiowego pt. „Katastrofa łódzka” realizowanego przez Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, a powstałego z inicjatywy Muzeum Tradycji Niepodległościowych.

  więcej
 • 100-lecie Niepodległości w Teatrze Atenuem

  100-lecie Niepodległości w Teatrze Atenuem

  9 listopada 2018 / redakcja

  Z okazji obchodów 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości Teatr Ateneum przygotował specjalne atrakcje. Pierwszą będzie premiera Macieja Wojtyszko "Fantazja Polska" już 17.11. Towarzyszyć mu będą obchody urodzin Paderewskiego: projekcja filmu 13.11 i koncert Paderewski w Ameryce 19.11.

  więcej
 • Ewangelia według Mateusza w Katowicach

  Ewangelia według Mateusza w Katowicach

  8 listopada 2018 / redakcja

  Już w najbliższą sobotę 10 listopada na Scenie w Galerii położonej w Galerii Katowickiej (poziom +2) zobaczyć będzie można gościnny spektakl „Ewangelia według Mateusza" („The Gospel of Matthew") w reż. George'a Dillona z Wielkiej Brytanii.

  więcej
 • Sylfide Teatru Bolshoi

  Sylfide Teatru Bolshoi

  7 listopada 2018 / redakcja

  11 listopada 2018 r. zapraszamy do Multikina na inscenizację baletu "Sylfida” w choreografii Johana Kobborga z Teatru Bolszoj. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • MET: Marnie

  MET: Marnie

  7 listopada 2018 / redakcja

  10 listopada 2018 r. zapraszamy do Multikina na transmisję "Marnie" opery amerykańskiego kompozytora i aranżera Nica Muhly’ego z Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Szaleństwo nocy letniej - recenzja

  Szaleństwo nocy letniej - recenzja

  6 listopada 2018 / redakcja

  Na Małej Scenie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej można obecnie oglądać "Szaleństwo nocy letniej" w reż. Witolda Mazurkiewicza. Jest to pierwszy ze spektakli, które powstają w ramach projektu "Off-Road".

  więcej
  recenzja TerazTeatr
 • Immanuel Kant Teatr Telewizji 6.11

  Immanuel Kant Teatr Telewizji 6.11

  6 listopada 2018 / redakcja

  6 listopada 2018 r. zapraszamy na spektakl Teatru Telewizji pt. "Immanuel Kant", to sztuka austriackiego dramaturga Thomasa Bernharda w interpretacji Krystiana Lupy. Spektakl zaliczony do Złotej Setki Teatru Telewizji. Występują: Krzysztof Dracz, Henryk Niebudek, Halina Rasiakówna.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi