Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Laureaci Konkursu Piosenki Aktorskiej

  Laureaci Konkursu Piosenki Aktorskiej

  15 kwietnia 2024 / redakcja

  Szczerość wykonania i zdolność poruszenia słuchaczy przekonującą interpretacją zdecydowały o zwycięstwie Joanny Sokołowskiej w rozstrzygniętym dziś VI Konkursie Piosenki Aktorskiej im. Jonasza Kofty. Drugie miejsce zajęła Michalina Dworzaczek, trzecie – Miłosz Dutkiewicz. Nagrodę równościową przyznano Monice Łopuszyńskiej i Stanisławowi Łopuszyńskiemu. Nagroda specjalna Dyrektora Teatru Muzycznego w Łodzi trafiła do Katarzyny Hołyńskiej. Galowy występ laureatów i koncert „Konstelacje” Katarzyny Groniec zakończyły pierwszy weekend tegorocznej edycji Festiwalu
  OFF-Północna .

  więcej
 • Dybuk Teatr Telewizji 15.04

  Dybuk Teatr Telewizji 15.04

  15 kwietnia 2024 / redakcja

  15 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl "Dybuk" Szymona Anskiego w reżyserii Agnieszki Holland z 1999 r. Występują: Dominika Ostałowska, Rafał Maćkowiak, Jarosław Gajewski, Cezary Kosiński, Paweł Nowisz, Paweł Deląg, Jan Bzdawka, Mirosław Czyżykiewicz, Adam Ferency, Gołda Tencer i inni.

  więcej
 • Milenia Fiedler rektorką Szkoły Filmowej

  Milenia Fiedler rektorką Szkoły Filmowej

  12 kwietnia 2024 / redakcja

  Dr hab. Milenia Fiedler została wybrana ponownie rektorem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Funkcje objęła na kadencję 2024-2028.

  więcej
 • Drogi Evanie Hansenie OBSADA

  Drogi Evanie Hansenie OBSADA

  12 kwietnia 2024 / redakcja

  Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłosił obsadę spektaklu „Drogi Evanie Hansenie”, którego polska prapremiera odbędzie się 7 września 2024 roku. Do sprzedaży trafiły także bilety na spektakle grane we wrześniu.

  więcej
 • W maju ruszą 44. Warszawskie Spotkania Teatralne

  W maju ruszą 44. Warszawskie Spotkania Teatralne

  11 kwietnia 2024 / redakcja

  Teatr Dramatyczny w Warszawie zapowiedział 44. Warszawskie Spotkania Teatralne, które odbędą się w dniach 18 maja – 1 czerwca 2024. 17 kwietnia zostanie ogłoszony program.

  więcej
 • Elizabeth Costello PREMIERA na Festiwali

  Elizabeth Costello PREMIERA na Festiwali

  11 kwietnia 2024 / redakcja

  Trwa XXX Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych. W sobotę 13 kwietnia 2024 .widzowie obejrzą jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego sezonu -„Elizabeth Costello” w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
 • Teściowe wieczne żywe w Kamienicy

  Teściowe wieczne żywe w Kamienicy

  11 kwietnia 2024 / redakcja

  11 kwietnia 2024 r. w Teatrze Kamienica w Warszawie odbędzie się premiera spektaklu „Teściowe wiecznie żywe”. Sztuka została przygotowywana specjalnie na 15-lecie Teatru Kamienica, którą wybrał jeszcze za życia założyciel i dyrektor Teatru Kamienica – śp. Emilian Kamiński.

  więcej
 • Konkurs Nowego Teatru na sztukę

  Konkurs Nowego Teatru na sztukę

  10 kwietnia 2024 / redakcja

  Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku ogłasza Konkurs na sztukę teatralną inspirowaną postacią Triny Papisten - ostatniej spalonej na Pomorzu kobiety podejrzanej o czary. Na podstawie zwycięskiej sztuki zostanie wyprodukowany spektakl, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Termin nadsyłania prac 20 maja 2024.

  więcej
 • Folwark zwierzęcy Jana Klaty

  Folwark zwierzęcy Jana Klaty

  10 kwietnia 2024 / redakcja

  19 kwietnia 2024 r. na Dużej Scenie Teatru Śląskiego w Katowicach odbędzie się premiera „Folwarku zwierzęcego" George'a Orwella w reżyserii Jana Klaty.

  więcej
 • Vanitas PREMIERA we Współczenym

  Vanitas PREMIERA we Współczenym

  10 kwietnia 2024 / redakcja

  20 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Teatru Współczesnego w Warszawie na polską prapremierę „Vanitas” Valérie Fayolle w reż. Macieja Englerta.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi