Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Piknik nad Wiszącą Skałą PREMIERA w Narodowym

  Piknik nad Wiszącą Skałą PREMIERA w Narodowym

  25 maja 2021 / redakcja

  29 maja 2021 r. o godz. 19.00 w Teatrze Narodowym w Warszawie (sala Bogusławskiego) odbędzie się premiera Pikniku pod Wiszącą Skałą Joan Lindsay w reż. Leny Frankiewicz.

  więcej
 • Teatr 6 piętro wraca do gry!

  Teatr 6 piętro wraca do gry!

  25 maja 2021 / redakcja

  Od czerwca 2021 po ponad rocznej przerwie Teatr 6. piętro wraca na scenę.
  Już za kilka dni będziecie mogli Państwo znowu zagościć na szóstym piętrze i spędzić wyjątkowe wieczory, pełne teatralnych wzruszeń.

  więcej
 • Premiera Błekitnego Zamku

  Premiera Błekitnego Zamku

  24 maja 2021 / redakcja

  4 i 5 czerwca 2021 w Mazowieckim Teatrze Muzycznym odbędzie się premiera Błękitnego Zamku” Romana Czubatego na motywach powieści Lucy Maud Montgomery „The Blue Castle” w reżyserii Beaty Redo – Dobber.

  więcej
 • Opera na Zamku dla dzieci

  Opera na Zamku dla dzieci

  24 maja 2021 / redakcja

  29 i 30 maja o 17.00 z okazji Dnia Dziecka Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza serdecznie całe rodziny na musical dla dzieci „O krasnoludkach i sierotce Marysi” Janusza Stalmierskiego według baśni Marii Konopnickiej.

  więcej
 • Śluby panieńskie Teatr Telewizji 24.05

  Śluby panieńskie Teatr Telewizji 24.05

  24 maja 2021 / redakcja

  24 maja 2021 zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl "Śluby panieńskie". To jedna z najsłynniejszych komedii Aleksandra Fredry w wersji przygotowanej przez Jana Englerta w Teatrze Narodowym w Warszawie.

  więcej
 • Drzewko GNAT koło Teatru Stu upamiętni Dariusza Gnatowskiego

  Drzewko GNAT koło Teatru Stu upamiętni Dariusza Gnatowskiego

  24 maja 2021 / redakcja

  Z inicjatywy Dyrekcji Krakowskiego Teatru Scena STU i we współpracy z Zarządem Zieleni Miejskiej w Krakowie, w poniedziałek 24 maja 2021 o godz. 16.30 na pasie zieleni pomiędzy Aleją Krasińskiego zasadzone zostanie drzewko, które upamiętni zmarłego 20 października ubiegłego roku Dariusza Gnatowskiego.

  więcej
 • Dzień Dziecka w Teatrze Zagłębia

  Dzień Dziecka w Teatrze Zagłębia

  21 maja 2021 / redakcja

  01 czerwca w Teatrze Zagłębia będzie kolorowo, a to za sprawą dwóch wydarzeń: warsztatów, połączonych z otwarciem ogrodu teatralnego oraz spektaklu „Nowa Księga Dżungli” w reż. Iwo Vedrala.

  więcej
 • Oddech - premiera online Łaźni Nowej

  Oddech - premiera online Łaźni Nowej

  21 maja 2021 / redakcja

  W niedzielę, 23 maja 2021 r. o godz. 19:00 odbędzie się premiera online spektaklu „Oddech” w reżyserii Franciszka Szumińskiego. Pokaz work-in-progress odbył się w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Nowe Epifanie i został entuzjastycznie przyjęty przez festiwalową publiczność. Teraz premierowe nagranie spektaklu będzie można zobaczyć na platformie Play Kraków.

  więcej
 • Scena dla tańca - Odyseja

  Scena dla tańca - Odyseja

  21 maja 2021 / redakcja

  Spektakl wystawiany na dworcu PKP? To jest właśnie zamysł projektu realizowanego przez Teatr Nowszy. Projekt zakłada prezentację spektaklu ODYSEJA na dworcach PKP w Słupsku, Koszalinie, Szczecinie, Pile, Bydgoszczy oraz Toruniu.

  więcej
 • Rzeż premiera w Legicy

  Rzeż premiera w Legicy

  21 maja 2021 / redakcja

  29 i 30 maja 2021 r. zapraszamy do Teatru im. H. Modrzejewskiej w Legnicy na premierę spektaklu pt. "Rzeź" na podstawie tekstu Krzysztofa Kopki w reżyserii jacka Głomba.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi