Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Światowa prapremiera kompozycji Gabriela Chumury

  Światowa prapremiera kompozycji Gabriela Chumury

  15 grudnia 2020 / redakcja

  Pierwsze wykonanie trzech kompozycji zmarłego w listopadzie Gabriela Chmury, jednego z najznakomitszych dyrygentów przełomu XX i XXI wieku, uświetni koncert Gabriel Chmura in memoriam organizowany 19 grudnia 2020 r. przez Teatr Wielki w Poznaniu. Pieśni wykonana Joanna Freszel, znakomita sopranistka specjalizująca się w muzyce współczesnej.

  więcej
 • Lock down stand up online

  Lock down stand up online

  14 grudnia 2020 / redakcja

  17 grudnia 2020 r. zapraszamy na premierę online standupu „ZAMKNIĘCI W SOBIE”. Psychiatrzy twierdzą, że lockdown był bezcennym doświadczeniem – pewne obsesje i lęki wyszły na światło dzienne. I super! Tylko co teraz?
  Jedyne, co możemy z nimi zrobić, to je rozgadać. „Zamknięci w sobie” to lockdownowy stand up 8 ciekawych osobowości, które chętnie opowiedzą swoją szajbę.

  więcej
 • Nie żyje Piotr Machalica

  Nie żyje Piotr Machalica

  14 grudnia 2020 / redakcja

  14 grudnia 2020 r. zmarł Piotr Machalica doskonały aktor i niezrównany wykonawca piosenki aktorskiej. Wyróżniał się artystyczną wrażliwością. Miał 65 lat.

  więcej
 • Cena władzy PREMIERA Teatr Telewizji 14.12

  Cena władzy PREMIERA Teatr Telewizji 14.12

  14 grudnia 2020 / redakcja

  14 grudnia 2020 r. zapraszamy Teatru Telewizji na premierę spektaklu pt. "Cena władzy". Spektakl ukazujące kulisy kryzysu politycznego na najwyższych szczeblach władzy w Polsce w grudniu 1970. Autorami scenariusza są Robert Miękus i Sławomir Koper, a reżyserii podjął się Arkadiusz Biedrzycki.

  więcej
 • Mieszczanin szlachcicem Teatr Telewizji 12.12

  Mieszczanin szlachcicem Teatr Telewizji 12.12

  12 grudnia 2020 / redakcja

  12 grudnia 2020 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na spektakl w reżyserii Jerzego Gruzy pt. "Mieszczanin szlachcicem". Obsada: Bogumił Kobiela, Barbara Krafftówna, Jolanta Wołłejko-Czengery, Andrzej Zaorski, Magdalena Zawadzka, Edward Dziewoński, Iga Cembrzyńska.

  więcej
 • Sylwester z Kwadratem online

  Sylwester z Kwadratem online

  11 grudnia 2020 / redakcja

  W Sylwestra w Teatrze Kwadrat online „Ślub doskonały”, czyli światowej sławy farsa brytyjskiego dramaturga Robina Hawdona, w gwiazdorskiej obsadzie sprzed lat. Na scenie Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Glinka. Spektakl będzie można obejrzeć na platformie VOD w sylwestrowy wieczór od godz. 20.00. Bilety na www.teatrkwadratonline.pl

  więcej
 • Proces - opera online

  Proces - opera online

  11 grudnia 2020 / redakcja

  13 grudnia 2020 r. w symbolicznym dniu, o 20.00 zapraszamy na premierę online opery "Proces" Ph. Glassa w reżyserii Pii Partum, pod kierownictwem muzycznym Jerzego Wołosiuka. Spektakl Opery na Zamku w Szczecinie można będzie obejrzeć bezpłatnie na stronie www.opera.szczecin.pl i na kanale teatru w serwisie YouTube:https://www.youtube.com/user/OperaNaZamku

  więcej
 • Generał Teatr Telewizji 11.12

  Generał Teatr Telewizji 11.12

  11 grudnia 2020 / redakcja

  11 grudnia 2020 r. zapraszamy na spektakl Teatru Telewizji pt. "Generał". Będzie to telewizyjna wersja słynnego przedstawienia Teatru IMKA w Warszawie. W roli głównej występuje Marek Kalita.

  więcej
 • Bogusław Schaeffer w bibliotece sampli

  Bogusław Schaeffer w bibliotece sampli

  10 grudnia 2020 / redakcja

  Szalone, vintage’owe sample z pionierskiego warszawskiego ośrodka muzyki eksperymentalnej udostępnia Ableton. Tym razem w doborowym towarzystwie słynnego amerykańskiego duetu Matmos, który wziął na warsztat kompozycje Bogusława Schaeffera – jednego z pierwszych polskich twórców muzyki elektronicznej.

  więcej
 • Próby do Królowej w Pantomimie

  Próby do Królowej w Pantomimie

  10 grudnia 2020 / redakcja

  Zespół Wrocławskiego Teatru Pantomimy rozpoczął pracę nad premierowym przedstawieniem pt. „Królowa” w reżyserii Artura Borkowskiego. Premiera na początku 2021 r.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi