Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Potop czytanie sceniczne

  Potop czytanie sceniczne

  5 listopada 2018 / redakcja

  9 listopada 2018 r. zapraszamy do Teatru Gdynia Główna na czytanie sceniczne "Potopu" nieopublikowanej jeszcze książki Salci Hałas. Wstęp wolny!

  więcej
 • Prymas Hlond PREMIERA Teatr Telewizji 5.11

  Prymas Hlond PREMIERA Teatr Telewizji 5.11

  5 listopada 2018 / redakcja

  5 listopada 2018 r. zapraszamy na premierowy spektakl Teatru Telewizji pt. "Prymas Hlond", to autorski spektakl Pawła Woldana. W roli kardynała Augusta Hlonda wystąpił Henryk Talar.

  więcej
 • Żegnamy aktorów którzy odeszli w 2018 r.

  Żegnamy aktorów którzy odeszli w 2018 r.

  1 listopada 2018 / redakcja

  W 2018 r. odeszło wiele aktorów i twórców teatralnych. Dziś chcielibyśmy ich wspomnieć...

  więcej
 • Gra w życie recenzja

  Gra w życie recenzja

  31 października 2018 / redakcja

  "Gra w życie" Teatru Ateneum stawia pytania natury egzystencjalistycznej, o to, czy człowiek może być zadowolony ze swojego życia jako całości, z perspektywy czasu. - pisze Rafał Siemko w najnowszej recenzji TerazTeatr.pl

  więcej
  recenzja TerazTeatr
 • Opera Armide w TV

  Opera Armide w TV

  30 października 2018 / redakcja

  30 października 208 r. o godz. 20:20 zapraszamy na emisję w TVP Kultura polskiej prapremiery egendarnej opery „Armide” Jean-Baptiste’a Lully’ego wystawionej przez Warszawską Operę Kameralną w Warszawie.

  więcej
 • Laureaci XIII Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego

  Laureaci XIII Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego

  29 października 2018 / redakcja

  Andrzej Seweryn zdobył Grand Prix XIII Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego w Radomiu. Aktor zagrał Witolda Gombrowicza w konkursowym spektaklu "Deprawator" Macieja Wojtyszki, z którym przyjechał do Radomia Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie.

  więcej
 • Frankenstein z National Theatre

  Frankenstein z National Theatre

  26 października 2018 / redakcja

  26 i 30 października 2018 r. zapraszamy do Multikina na spektakl „Frankenstein” z Benedictem Cumberbatchem i Jonnym Lee Millerem w podwójnych rolach. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
 • Wiersza filozoficzna PREPREMIERA

  Wiersza filozoficzna PREPREMIERA

  26 października 2018 / redakcja

  5 listopada 2018 r. o godzinie 20.00 w przestrzeniach RISKa przy ul. Szpitalnej 6A w Warszawie. odbędzie się prapremiera monodramu muzycznego w wykonaniu Gośki Bańki pt. „Wiersza filozoficzna" na podstawie bajek epigramatycznych dla dorosłych autorstwa Uli Buyuli. Wstęp wolny.

  więcej
 • Nagrodzeni na Festiwalu Korczak 2018

  Nagrodzeni na Festiwalu Korczak 2018

  26 października 2018 / redakcja

  W dniach od 12 do 19 października 2018 r. w Warszawie odbył się XXII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK2018. Tysiące widzów w każdym wieku było świadkami niezapomnianych wydarzeń artystycznych i około teatralnych: spektakli, happeningów, Strefy Dziecka, „Marszu ze Złocistym” ku pamięci Janusza Korczaka, rozmów z twórcami i aktorami. Uznanie Jury oraz Jury Dziecięce przyznało nagrody dla najlepszych polskich produkcji teatralnych!

  więcej
 • Casting NEXT TO NORMAL

  Casting NEXT TO NORMAL

  26 października 2018 / redakcja

  Teatr Syrena zaczął przygotowania do polskiej prapremiery musicalu „Next To Normal” zaplanowanej na 6 kwietnia 2019. To jeden z najbardziej poruszających i cenionych amerykańskich musicali rockowych ostatnich lat, nagrodzony m.in. nagrodą Pulitzera w dziedzinie dramatu oraz trzema nagrodami Tony, teatralnymi odpowiednikami Oskarów. Zgłoszenia do 5 listopada.

  więcej
  casting
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi