Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • NTL: Antoniusz i Kleopatra

  NTL: Antoniusz i Kleopatra

  2 kwietnia 2019 / redakcja

  4 kwietnia 2019 r. zapraszamy do Multikina na doskonały spektakl z National Theatre pt. „Antoniusz i Kleopatra” z Ralphem Fiennesem i Sophie Okonedo w rolach głównych. To zachwycająca inscenizacja ponadczasowej Szekspirowskiej historii o pasji, władzy i polityce.

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Wrocławski Teatr Pantomimy do likwidacji?

  Wrocławski Teatr Pantomimy do likwidacji?

  2 kwietnia 2019 / redakcja

  1 kwietnia 2019 r. Wrocławski Teatr Pantomimy powiadomili opinię publiczną o tym, że zarząd województwa przymierza się do likwidacji placówki, którą kieruje, i to w stulecie urodzin jej twórcy - Henryka Tomaszewskiego.

  więcej
 • Jednocześnie PREMIERA Teatr Telewizji 2.04

  Jednocześnie PREMIERA Teatr Telewizji 2.04

  2 kwietnia 2019 / redakcja

  2 kwietnia 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierę monodramu Przemysława Stippy pt. "Jednocześnie" na podstawie tekstu rosyjskiego autora Jewgienija Griszkowca. Spektakl miał premierę we wrześniu 2018 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

  więcej
 • Piosenka w Meloniku 2019 - znamy finalstów

  Piosenka w Meloniku 2019 - znamy finalstów

  1 kwietnia 2019 / redakcja

  Rzeszowski Dom Kultury ogłasił listę Finalistów 9. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. Finałowy koncert już 12-13 kwietnia 2019 r. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Laureaci 40. PPA we Wrocławiu

  Laureaci 40. PPA we Wrocławiu

  1 kwietnia 2019 / redakcja

  Jury Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, w składzie: Maja Kleczewska – reżyserka teatralna, Magda Umer – mistrzyni poezji śpiewanej, członkini Kapituły im. Aleksandra Bardiniego, Łukasz Maciejewski, dziennikarz i krytyk filmowy, Jan Młynarski – muzyk, kompozytor i wokalista, i Bogusław Sobczuk – aktor, legendarny konferansjer PPA, zdecydowało, że Grand Prix – Złoty Tukan oraz 25 tys. zł – przypada w udziale Ralphowi Kaminskiemu. Nagrodę wręczył Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.

  więcej
 • Maja Kleszcz z Nagrodą Kapituły Bardiniego

  Maja Kleszcz z Nagrodą Kapituły Bardiniego

  1 kwietnia 2019 / redakcja

  Kapituła Nagrody im. Aleksandra Bardiniego na 40. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej przyznała w tym roku Dyplom Mistrzowski wokalistce, kompozytorce i multiinstrumentalistce Mai Kleszcz.

  więcej
 • Znaki PREMIERA Teatr Telewizji 1.04

  Znaki PREMIERA Teatr Telewizji 1.04

  1 kwietnia 2019 / redakcja

  1 kwietnia 2019 r. zapraszamy do Teatru Telewizji na premierę zabawnej tragifarsy pt. "Znaki". To drugi po „Generale”, tekst Jarosława Jakubowskiego zrealizowany w Teatrze Telewizji. Występują: Przemysław Stippa, Grzegorz Małecki i Marta Ścisłowicz.

  więcej
 • Tartuffe premierowo w Sosnowcu

  Tartuffe premierowo w Sosnowcu

  28 marca 2019 / redakcja

  Już jutro, w piątek 29 marca 2019r., na sosnowieckiej scenie Teatru Zagłębia zobaczyć będzie można premierowo spektakl „Tartuffe“, który jednak częściej jest znany pod nazwą „Świętoszek“. Ten najbardziej znany tekst Moliera wyreżyserował Rudolf Zioło.

  więcej
 • Premiera Wesela w Bielsku-Białej

  Premiera Wesela w Bielsku-Białej

  28 marca 2019 / redakcja

  Już w tę sobotę 30 marca 2019r., na Dużą Scenę Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, po 62 latach, powraca ponadczasowy dramat Stanisława Wyspiańskiego, który wyreżyseruje teraz Igor Gorzkowski.

  więcej
 • Aida jesienią PREMIEROWO w Romie

  Aida jesienią PREMIEROWO w Romie

  28 marca 2019 / redakcja

  Teatr Muzyczny Roma w Warszawie w dniach 25=27 marca prowadził casting do musicalu "Aida", którego premiera planowana jest w październiku 2019 r.

  więcej
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi