Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

 • Wniebowstąpienie Teatr Telewizji

  Wniebowstąpienie Teatr Telewizji

  6 stycznia 2020 / redakcja

  7 stycznia 2020 r. zapraszamy na spektakl Teatru Telewizji "Wniebowstąpienie", czyli adaptacja powieści Tadeusza Konwickiego przygotowana przez Macieja Englerta. Premiera odbyła się na antenie w 2005 r.

  więcej
 • Ja, bóg - spektakl o Grotowskim

  Ja, bóg - spektakl o Grotowskim

  2 stycznia 2020 / redakcja

  14 stycznia 200 r. mija 21 rocznica śmierci Jerzego Grotowskiego. Z tej okazji w Sali Teatru Laboratorium pokażemy spektakl Teatru CHOREA „ja, bóg” poświęcony osobie twórcy Teatru Laboratorium. Tomasz Rodowicz i Joanna Chmielecka zmierzą się z postacią owianego legendą artysty, pracując na podstawie jego tekstów i mniej znanej części działalności artystycznej Grotowskiego, dotykając przy tym problematyki osobistej. Pokazy „ja, bóg” odbędą się w Instytucie Grotowskiego we Wrocławiu 13 i 14 stycznia 2020.

  więcej
 • Koniec Warszawskiego Centrum Pantomimy?

  Koniec Warszawskiego Centrum Pantomimy?

  2 stycznia 2020 / redakcja

  24 grudnia 2019 r. Warszawskie Centrum Pantomimy otrzymało od Zarządu Mienia m.st Warszawy informację o wypowiedzeniu umowy dotyczącej zajmowania używanej i wyremontowanej przez nas przestrzeni przy Scenie Na Woli. Nie otrzymaliśmy jakiejkolwiek alternatywy.
  Po kilkunastu latach funkcjonowania Warszawskie Centrum Pantomimy: Studio Pantomimy, Teatr, Fundacja oraz wszystkie realizowane przez Centrum twórcze i edukacyjne działania muszą zniknąć.

  więcej
 • Zgłoszenia do konkursu Piosenka w Meloniku

  Zgłoszenia do konkursu Piosenka w Meloniku

  2 stycznia 2020 / redakcja

  Do 13 lutego 2020 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu „Piosenka w Meloniku”. Rzeszowski Dom Kultury już po raz dziesiąty zaprasza wokalistów z całej Polski do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. Jury w składzie wybitnych artystów polskiej sceny muzycznej oceni wykonawców w trzech kategoriach wiekowych: 13 – 15 lat (rocznik 2007-2005), 16 – 18 lat (rocznik 2004-2002) oraz 19 i więcej lat (rocznik 2001 i starszy). Zdobywca nagrody Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
 • Rok 2019 w Teatrze Powszechnym w Łodzi

  Rok 2019 w Teatrze Powszechnym w Łodzi

  1 stycznia 2020 / redakcja

  10 premier, 409 przedstawień, nagrody i tłumy widzów. Tak upłynął rok 2019 w Teatrze Powszechnym w Łodzi.

  więcej
 • Koncert Noworoczny z Wiednia 2020

  Koncert Noworoczny z Wiednia 2020

  31 grudnia 2019 / redakcja

  1 stycznia 2020 r. o godz. 11.15 rozpocznie się transmisja corocznego Koncertu Noworocznego z Filharmonii Wiedeńskiej. Tegoroczny koncert poprowadzi Andris Nelsons - łotewski dyrygent i dyrektor Bostońskiej Orkiestry Symfonicznej oraz Orkiestry Gewandhaus w Lipsku.

  więcej
 • Sylwester live z Filharmonii Narodowej

  Sylwester live z Filharmonii Narodowej

  31 grudnia 2019 / redakcja

  31 grudnia 2019 r. zapraszamy na transmisję nadzwyczajnego koncertu sylwestrowego w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Motywem przewodnim muzycznego wydarzenia jest mijająca w 2019 roku 200. rocznica urodzin Jacquesa Offenbacha.

  więcej
 • Konkurs dla młodych reżyserów

  Konkurs dla młodych reżyserów

  30 grudnia 2019 / redakcja

  Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu dla młodych reżyserów na koncepcję wystawienia adaptacji scenicznej wybranego tekstu Witolda Gombrowicza. Pokłosiem pierwszej edycji konkursu był spektakl „Ferdydurke” w reż. Aliny Moś - Kerger. Przedstawienie zostało dostrzeżone i docenione przez krytyków teatralnych w całej Polsce. Zostało uhonorowane aktorską nagrodą zespołową na XIII Międzynarodowym Festiwalu Gombrowiczowskim oraz nagrodą za reżyserię na 44. Opolskich Konfrontacjach Teatralnych / "Klasyka Żywa". Spektakl cały czas jest w repertuarze Teatru Powszechnego w Radomiu i jest regularnie wystawiany.

  więcej
 • Projekty Teatru Dramatycznego w Białymstoku

  Projekty Teatru Dramatycznego w Białymstoku

  30 grudnia 2019 / redakcja

  Warsztaty dla nauczycieli, spektakl dla najmłodszych, digitalizacja zbiorów archiwum artystycznego oraz międzynarodowy festiwal - Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku podsumował realizację ministerialnych projektów.

  więcej
 • Pułapkę na myszy PREMIERA u Norwida

  Pułapkę na myszy PREMIERA u Norwida

  30 grudnia 2019 / redakcja

  4 stycznia 2020 r. o godzinie 19:00 zapraszamy na premierę spektaklu „Pułapka na myszy” Agathy Christie. Patronat TerazTeatr.pl

  więcej
  patronat TerazTeraz
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi