Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Ja i Mick Jagger w Krakowie

powrót
 Ja i Mick Jagger w Krakowie

9 marca 2019 r. zapraszamy do Krakowskiego Forum Kultury na monodram pt. "
Ja i Mick Jagger, czyli małpy uciekły z wrzaskiem". Reżyseruje Grzegorz Kempinsky, występuje Magdalena Kostrubiec.

Ja i Mick Jagger, czyli małpy uciekły z wrzaskiem – monodram na podstawie tekstu Anny Mentlewicz – to emocjonalny thriller inspirowany biografią Marianne Faithfull, jej karierą, trudnymi rodzinnymi relacjami, uzależnieniem od narkotyków, związkami, w tym głośną relacją z Mickiem Jaggerem. Ten monodram to opowieść o miłości, uzależnieniu i niebezpiecznym przekraczaniu granic. Przejmująca spowiedź utalentowanej artystki, która zamiast dalej wspinać się na szczyt, wylądowała na ulicy.

W tytule mamy Micka Jaggera, ale nie jest to rzewna opowieść o kolejnej skrzywdzonej przez niego dziewczynie. Za życiowe błędy Marianne bierze na siebie odpowiedzialność. Idol i związek z nim jest tłem wydarzeń i decyzji, które podejmowała ona. Nie ma wątpliwości, że ich wspólne życie miało na nie wpływ, ale nie jest to poszukiwanie winnego. Winnego zagubienia w życiu, miotania się, bo choć czas płynie, te uczucia wciąż jej towarzyszą...

Magdalena Kostrubiec – aktorka scen muzycznych, absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku. Występowała na deskach m.in. Teatru Palladium w Warszawie (Fame, reż. M. Gałaj), Teatru Muzycznego w Łodzi (I love NY, reż. C. Morawski), krakowskiego Teatru Łaźnia Nowa (Wałęsa w Kolonos, reż. B. Szydłowski), wrocławskiego ToTu (Paraliż senny, reż. B. Klimczak, M. Cibor). Instruktorka teatralna Krakowskiego Forum Kultury oraz innych krakowskich instytucji kultury.

Szczegóły:
„Scena Monodramu KFK”
Ja i Mick Jagger, czyli małpy uciekły z wrzaskiem
Autor: Anna Mentlewicz
Reżyseria: Grzegorz Kempinsky
Wykonanie: Magdalena Kostrubiec
Muzyka: Anna Rutter
Czas trwania: 70 min

9 marca 2019, sobota, godz. 19:00
Krakowskie Forum Kultury,
ul. Mikołajska 2
Kraków

Bilety: 20 zł ulgowy / 30 zł normalny do kupienia w KFK, ul. Mikołajska 2 oraz na stronie www

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi