Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

12 maja - Dzień Teatru Publicznego

powrót
12 maja - Dzień Teatru Publicznego

12 maja 2018 r. po raz kolejny będziemy świetować Dzień Teatru Publicznego. Tradycyjnie w tym dniu teatry w całej Polsce przygotowały specjalną ofertę. Bilety za 300 groszy! W tym roku będzie to 100 spektakli, a start sprzedaży w groszowej cenie tylko w dniu 12.05. Nie przegapcie!

Oto lista tegorocznych teatrów:

BĘDZIN
Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana – „Kot w butach” – 12. 05.

BIAŁYSTOK
Białostocki Teatr Lalek – „Słomkowy kapelusz” – 12. 05.
Opera i Filharmonia Podlaska – „Upiór w operze” – 12. 05.
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki – „Ożenek” – 12. 05.

BIELSKO – BIAŁA
Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana – „Oresteja?” – 12. 05.
Teatr Polski – „DyBBuk” – 12. 05.

BYDGOSZCZ
Teatr Polski im. Hieronima Konieczki – „Sprzedawcy bajek” – 12. 05.

BYTOM
Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK – „OR ID” – 12. 05.
Opera Śląska – „Tosca” – 12. 05.

CHORZÓW
Teatr Rozrywki – „Bulwar Zachodzącego Słońca” – 16. 05.

CZĘSTOCHOWA
Teatr im. Adama Mickiewicza – „Czechow: Żarty z życia” – 15. 05.

ELBLĄG
Teatr im. Aleksandra Sewruka – „Skrzypek na dachu” – 12. 05.

GDAŃSK
Gdański Teatr Szekspirowski – „Skłodowska. Radium Girl” – 12. 05.
Miejski Teatr Miniatura – „Tramwaje” – 12. 05.
Teatr Wybrzeże – „Mapa i terytorium” – 18. 05.

GDYNIA
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej – „O czułości” – 12. 05.

GLIWICE
Teatr Miejski w Gliwicach – „Romeo i Julia” – 19. 05.

GNIEZNO
Teatr im. Aleksandra Fredry – „Gniazdo” – 12. 05.

GORZÓW WIELKOPOLSKI
Teatr im. Juliusza Osterwy – „Przedstawienie „Hamleta” we wsi Głucha Dolna” – 12. 05.

JELENIA GÓRA
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida – „Szalone nożyczki” – 12. 05.
Zdrojowy Teatr Animacji – „Chodź na słówko” – 13. 05.

KATOWICE
Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum” – „Piaskowy Wilk” – 12. 05.
Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego – „Piąta strona świata” – 12. 05.

KIELCE
Teatr im. Stefana Żeromskiego – „1946” – 12. 05.
Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” – „Dwie wyspy” – 12. 05.

KOSZALIN
Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego – „Czekamy na sygnał” – 12.05.

KRAKÓW
Balet Dworski Cracovia Danza – „W starym kinie” – 15. 05.
Krakowski Teatr Scena STU – „Przybory Wasowskiego Dom Wyobraźni” – 12. 05.
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej – „Gould” – 12. 05.
Opera Krakowska – „Kopciuszek” – 12. 05.
Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego – „Pitawal – historie kryminalne Krakowa w piosenkach" – 12. 05.
Teatr Groteska – „Mistrz i Małgorzata” – 12. 05.
Teatr im. Juliusza Słowackiego – „Kariera Artura Ui” – 14. 05.
Teatr KTO – „Święci tego tygodnia. Komedia obyczajowa” – 12. 05.
Teatr Ludowy – „Salto w tył” – 12. 05.

LEGNICA
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej – „Ożenek” – 12. 05.

LUBLIN
Ośrodek „Brama Grodzka - Teatr NN” – „Sztukmistrz z Lublina” – 19. 05.
Teatr im. H. Ch. Andersena – „Proszę słonia” – 12. 05.
Teatr im. Juliusza Osterwy – „Przyjdzie Mordor i nas zje, czyli tajna historia Słowian” – 12. 05.
Teatr Muzyczny – „WinyLOVE Story” – 12. 05.
Teatr Stary – „Szukaj w snach” – 12. 05.

ŁOMŻA
Teatr Lalki i Aktora – „Pippi Pończoszanka” – 12. 05.

ŁÓDŹ
Teatr im. Stefana Jaracza – „Królowa Śniegu” – 13. 05.
Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla – „DekAmore” – 12. 05.
Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka – „Mayday” – 13. 05.
Teatr „Pinokio” – „Ronja, córka zbójnika” – 19. 05.
Teatr Powszechny – „Szalone nożyczki” – 12. 05.
Teatr wielki – „Ziemia obiecana” – 16. 05.

OLSZTYN
Olsztyński Teatr Lalek – „Krawiec Niteczka” – 12. 05.
Teatr im. Stefana Jaracza – „Boeing boeing” – 12. 05.

OPOLE
Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki – „Marvin” – 12. 05.
Teatr im. Jana Kochanowskiego – „Kolaboranci” – 17. 05.

PŁOCK
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego – „Myszy Natalii Mooshaber” – 12. 05.

POZNAŃ
Polski Teatr Tańca – „Wesele. Poprawiny” – 12. 05.
Teatr Muzyczny – „NINE” – 19. 05.
Teatr Nowy – „Elvis” – 13. 05.
Teatr Ósmego Dnia – „Paragraf 196 kk (ćwiczenia z terroru)” – 12. 05.
Teatr Polski – „Wielki Fryderyk” – 13. 05.
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki – „Trojaⁿ” – 13. 05.

RZESZÓW
Teatr im. Wandy Siemaszkowej – „Piaf” – 12. 05.
Teatr „Maska” – „Na pełnym morzu” – 18. 05.

SŁUPSK
Nowy Teatr im. Witkacego – „Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku” – 12. 05.
Państwowy Teatr Lalki „Tęcza” – „Ignatek szuka przyjaciela” – 12. 05.

SOSNOWIEC
Teatr Zagłębia – „Prezent urodzinowy” – 17. 05.

SUPRAŚL
Teatr Wierszalin – „Wykład” – 12. 05.

SZCZECIN
Teatr Lalek „Pleciuga” – „Pinokio” – 13. 05.
Teatr Współczesny – „Pijani” – 12.05

TARNÓW
Teatr im. Ludwika Solskiego – „Disco Solski” – 12. 05.

TORUŃ
Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny – „Walc kameralny, czyli Pan Wasowski mniej znany” – 12. 05.
Teatr Baj Pomorski – „Krótki kurs piosenki aktorskiej” – 12. 05.
Teatr im. Wilama Horzycy – „Józef i Maria” – 12. 05.

TYCHY
Teatr Mały – „W dolinie Muminków” – 12. 05.

WAŁBRZYCH
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego – „AUSGANG” – 13. 05.
Teatr Lalki i Aktora – „Dzień osiemdziesiąty piąty” – 12. 05.

WARSZAWA
Nowy Teatr – „Kabaret Warszawski” – 12. 05.
Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza – „Gra w życie” – 12. 05.
Teatr Baj – „Śpij” – 12. 05.
Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy – „Sinobrody - nadzieja kobiet” – 12. 05.
Teatr Lalek Guliwer – „Byczek Fernando” – 12. 05.
Teatr Lalka – „Odyseja” – 12. 05.
Teatr Komedia – „Komedia o napadzie na bank” – 12. 05.
Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego – „Czego nie widać” – 17. 05.
Teatr Narodowy – „Kordian” – 12. 05.
Teatr Ochoty – „roz/CZAROWANIE” – 16. 05.
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana – „3xMrożek” – 19. 05.
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera – „Hagada na Polskę” – 13. 05.
Teatr Rampa – „Kobiety na skraju załamania nerwowego” – 12. 05.
TR Warszawa – „Ewelina płacze” – 12. 05.
Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza – „ŻABY” – 16. 05.
Teatr Syrena – „BEM! Musical o patriotach i renegatach” – 19. 05.
Teatr Współczesny – „Lepiej już było...” – 13. 05.
Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich – „Wiera Gran” – 12. 05.

WROCŁAW
Opera Wrocławska – „Opowieści Hoffmanna” – 18. 05.
Teatr Polski – „Emigranci” – 12. 05.
Wrocławski Teatr Lalek – „Babcia na jabłoni” – 19. 05.
Wrocławski Teatr Pantomimy – „Poławiacze papieru, Dom Bernardy Alba” – 12. 05.
Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego – „Genialna przyjaciółka” – 12. 05.

ZABRZE
Teatr Nowy – „Wiśniowy sad” – 12. 05.

ZAKOPANE
Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza – „PANOPTICUM” – 16. 05.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr



^
Twoje sugestie i uwagi