Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

3 maja uczcijmy piosenką - koncert online

powrót
3 maja uczcijmy piosenką - koncert online

3 maja 2021 r. Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza na wspólne świętowanie "3 maja uczcijmy piosenką”. Z tej okazji zapraszamy na koncert online, którego transmisja rozpocznie się o godz. 12 na kanale Youtube OiFP.

- Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy koncert pod nazwą: „3 maja uczcijmy piosenką” - mówi prof. Violetta Bielecka, p.o. dyrektor Opery i Filharmonii Podlaskiej. - Wystąpi Chór Opery i Filharmonii Podlaskiej pod moim kierownictwem oraz soliści - Joanna Markowska i Maciej Nerkowski.

W tym szczególnym dniu, w dniu 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji dajmy świadectwo naszego patriotyzmu, wspólnie świętujmy wolność i wzmacniajmy nadzieję na coraz wspanialszy rozkwit naszej Ojczyzny. Mam nadzieję, że spędzą Państwo z nami czas rodzinnie, by także młodsze pokolenie uczyło się kochać Ojczyznę nie tylko od święta, ale na co dzień - jak usłyszymy w „Modlitwie” Mariana Hemara recytowanej przez Rafała Supińskiego.Podczas koncertu będzie można usłyszeć przepiękne utwory: „Witaj majowa jutrzenko”, „Czego chcesz od nas, Panie?” czy „Święta miłości kochanej Ojczyzny”. Zwieńczeniem koncertu będzie „Hymn III Tysiąclecia”.

Transmisja koncertu w poniedziałek, 3 maja, o godz. 12:00 na oficjalnym kanale YouTube Opery i Filharmonii Podlaskiej (https://www.youtube.com/user/oifp).

Artyści OiFP
Chór Opery i Filharmonii Podlaskiej
Joanna Markowska – sopran
Maciej Nerkowski – baryton
Rafał Supiński – recytacje
Monika Bierć – fortepian
Violetta Bielecka – przygotowanie Chóru

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi