Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

5 zł dla Globisza!

powrót
5 zł dla Globisza!

Już 5 zł możecie przekazać na wsparcie Krzysztofa Globisza w jego powrocie do zdrowia. Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i Groupon Polska przygotowały akcję charytatywną, której w łatwy sposób możecie przekazać kwoty: 5 zł, 25 zł i 50 zł za pomocą groupona charytatywnego. Zbiórka trwa do 29 marca 2015 r.

Zbiórka środków na leczenie i rehabilitację wybitnego aktora Narodowego Starego Teatru – Krzysztofa Globisza, który powoli wraca do zdrowia po chorobie, towarzyszy projektowi przygotowanemu przez Groupon. Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, Groupon razem z teatrami z całej Polski, przygotował akcję „Teatr – dodaj do ulubionych”, której ambasadorem jest Andrzej Seweryn, Dyrektor Naczelny Teatru Polskiego w Warszawie. Od 16 do 29 marca użytkownicy portalu mają okazję oglądać spektakle każdego gatunku w cenie niższej niż zazwyczaj. Każda cegiełka przybliża Krzysztofa Globisza do momentu, w którym ponownie stanie na deskach teatru, zaskakując widzów swoim talentem aktorskim.

Krzysztof Globisz w swoim monodramie "Jekyll/Hyde" w Teatrze Polonia.


Od 2003 roku fundacja „Mimo Wszystko” pod wodzą Anny Dymnej wspiera chorych i niepełnosprawnych w całej Polsce. Dofinansowywanie leczenia i rehabilitacji oraz pomoc w edukacji to tylko niektóre z obszarów działalności fundacji. Dzięki zdobytym środkom, organizacja wybudowała i sprawuje pieczę nad Ośrodkiem Terapeutyczno-Rehabilitacyjnym dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Dolina Słońca”. Ponadto angażuje się w promowanie twórczości artystycznej swoich podopiecznych, organizując m.in. Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana”. Ważnym obszarem działalności instytucji są również koncerty charytatywne na rzecz chorych artystów organizowane wspólnie z Filharmonią Krakowską.

Groupony charytatywne możecie kupić w kwotach:
- 5 zł
- 25 zł
- 50 zł
Zbiórka trwa do 29 marca 2015 r.

Link do zakupu grouponów poniżej.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi