Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Adam Ferency spotkanie online

powrót
Adam Ferency spotkanie online

31 maja 2021 r. o godz. 19.00 w ramach projektu „Mój Dramatyczny” zapraszamy na rozmowę z Adamem Ferencym, która będzie dostępna online na kanale youtube Teatr Dramatycznego w Warszawie.

Zadebiutował w Teatrze Dramatycznym 45 lat temu, a filarem zespołu aktorskiego naszego teatru jest od blisko 30 lat. Zagrał świetne role w przedstawieniach m.in. Piotra Cieplaka, Krzysztofa Warlikowskiego, Krystiana Lupy, Antoniego Libery, Wawrzyńca Kostrzewskiego. "Dużo pamiętam" - powiada. Rozmowę prowadzi Wojciech Majcherek.

Premierowa emisja nagrania odbędzie się 31 maja o godz. 19:00, będzie je można obejrzeć na Youtube.plW ramach cyklu „Mój Dramatyczny. Spotkania.” zapraszamy na spotkania z aktorkami i aktorami, którzy współtworzyli legendę zespołu Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy. Zagrali znakomite role w przedstawieniach, które przeszły do historii tej sceny. Cieszyli się uznaniem i pozostają wciąż w żywej pamięci publiczności.

Za nami spotkania z Barbarą Krafftówną i Magdaleną Zawadzką, Małgorzatą Niemirską, Jadwigą Jankowską-Cieślak, Maciejem Prusem, Mają Komorowską i Piotrem Fronczewskim. Można je obejrzeć na kanale youtube Teatru Dramatycznego.

Zdjęcie pochodzi ze spektaklu "Wizyta starszej pani" w reż. W. Kostrzewskiego. Fot. Katarzyna Chmura.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi