Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Bilety na Noworoczny Koncert w Wiedniu

powrót
Bilety na Noworoczny Koncert w Wiedniu
Filharmonia Wiedeńska

Melomani co roku czekają na największe wydarzenie sezonu, czyli Koncert Noworoczny, który odbywa się w Filharmonii Wiedeńskiej. Jak zdobyć bilety na to wydarzenie? Podajemy instrukcje, ale na pewno nie będzie łatwo, setki tysięcy osób corocznie walczy o miejsce 1 stycznia!

Do 28 lutego 2015 r. można zapisać się na tradycyjny koncert noworoczny w Filharmonii Wiedeńskiej, transmitowany przez telewizję na całym świecie. Bilety w cenie od 35-1090 euro dostępne będą w marcu w wyniku losowania. Jeśli macie chęć przeżyć ten koncert na żywo zachęcamy do rejestracji - link: https://www.wienerphilharmoniker.at/my-account/drawing-newyearsconcert

Koncert noworoczny Filharmonii Wiedeńskiej – organizowany przez Filharmoników Wiedeńskich, nieprzerwanie wykonywany co roku od początku II wojny światowej. Poświęcony jest głównie kompozytorom z rodziny Straussów, ale zawiera także utwory innych kompozytorów. Tradycyjnie wykonywane są podczas tego koncertu walc „Nad pięknym modrym Dunajem” i „Marsz Radetzky'ego”. Koncert to nie tylko muzyka, co rocznie filharmonia ozdabiana jest dekoracjami z kwiatów dostarczanymi w darze przez San Remo, a pomiędzy utworami często występuje zespół baletowy Opery Wiedeńskiej. Do żelaznego punktu programu należy także noworoczny toast oraz dyrygowanie publicznością przez gospodarza koncertu.

Terminy koncertu:
30.12.2018 godz. 11:00 AM
31.12.2018 godz. 7:30 AM The New Year's Eve Concert
1.01.2019 godz. 11:15 AM) the New Year's Concert - transmisja LIVE

BILETY:
Bilety na koncert są bardzo trudne do zdobycia. Od 2 stycznia do 28 lutego obowiązuje rejestracja poprzez stronę internetową, a w kolejnych miesiącach odbywa się losowanie. Szczęśliwcy mają prawo zakupu biletów w cenie od 35-1090 euro za sztukę.

Link do rejestracji poniżej.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi