Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Bilety nawet o 40 zł taniej!

powrót
Bilety nawet o 40 zł taniej!
W październiku bilety taniej.
W dniach 2 - 30 października 2017 zapraszamy do skorzystania z promocji “PEŁNA KULTURA Z BZWBK24“ , dzięki której za każdy zakup zgodny z Regulaminem Promocji przysługuje użytkownikowi możliwość uzyskania rabatu w wysokości nawet do 40 zł (do wyczerpania puli).

W związku z rozpoczęciem współpracy serwisu Bilety24 z Bankiem Zachodnim BZ WBK udostępniona została w aplikacji mobilnej możliwość zakupu biletów na wydarzenia z oferty Bilety24. Bilety na „Wydarzenia kulturalne” z oferty serwisu Bilety24 są już dostępne w usłudze „Zakupy mobilne” w aplikacji BZWBK24 mobile.

Serwis Bilety24 posiada w stałej ofercie bilety na koncerty, kabarety, spektakle teatralne, festiwale a także do kina. Łącznie ponad dwa i pół tysiąca dostępnych wydarzeń dziennie.

Niezmiernie cieszymy się z faktu, iż jesteśmy pierwszym serwisem w kraju, który oferuje sprzedaż biletów w aplikacji BZWBK24 mobile. Stanowi to uzupełnienie dotychczasowej sprzedaży poprzez platformę Bilety24.pl, aplikację mobilną serwisu oraz Biletomaty B24. Współpraca z BZ WBK z pewnością zaowocuje zwiększeniem satysfakcji Nabywców biletów, skracając do minimum proces płatności, zapewniając najwyższe standardy obsługi Klienta. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby systematycznie zwiększać atrakcyjność oferty w zakresie ilości wydarzeń jak i promocji dedykowanych tylko i wyłącznie posiadaczom aplikacji BZWBK24. - mówi Michał Olek Olkowski, Dyrektor Serwisu Bilety24.


Szczegóły promocji, link poniżej.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi