Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Bilety. Teraz u nas!

powrót
Bilety. Teraz u nas!
Bilety online do teatru

Miło nam poinformować, że dzięki współpracy z największym portalem oferującym bilety online eBilet.pl rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na spektakle oraz wydarzenia teatralne. Szybko, bez kolejki i bez ryzyka.

Odkąd ruszyliśmy z portalem TerazTeatr.pl naszym celem było zapewnienie kompletnej oferty dla miłośników kultury i sztuki. Dotychczas brakowało nam tylko możliwości zakupu biletów online. Teraz to się zmieni. - mówi redaktor naczelna portalu Marta Gaik. Codziennie będzie przybywało nowych spektakli oraz wydarzeń w sprzedaży, nie zabraknie także biletów na wydarzenia specjalnie takie jak listopadowe spektakle St. Petersburg Festiwal Balet w Polsce, które wystawią "Jezioro łabędzie" oraz "Śpiącą królewnę". Duży partner gwarantuje nam bezpieczeństwo oraz potrzebne doświadczenie. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijała wraz z teatrami. - dodaje.

TERAZ. Możecie poznać nowości teatralne, obsadę, repertuar, a także KUPIĆ bilet na wybrany spektakl. Do czego gorąco Was zachęcamy.

W chwili obecnej w sprzedaży są bilety m. in. do:
Teatr Ateneum
Teatr Komedia
Teatr Kwadrat
Teatr Polski
Teatr Muzyczny Roma
Teatr Syrena
Teatr Warsawy
Teatr Mazowiecki
Teatr Żydowski
Teatr Imka
Teatr Współczesny
Teatr Powszechny
Teatr Powszechny w Radomiu
Teatr 6 piętro
Teatr Kamienica
Teatr Capitol
Studio Buffo
Teatr Rampa
Nowy Teatr
Teatr Muzyczny w Łodzi

Wkrótce nowe bilety w ofercie. Bądźcie czujni.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi