Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Boża krówka - premiera online

powrót
Boża krówka - premiera online

13 marca 2021 r. zapraszamy na kolejną premierę na platformie VOD Teatru Dramatycznego w Warszawie – gdzie będzie można obejrzeć „Bożą krówkę” Ewy Mikuły i Sławomira Narlocha.

Boża krówka” to opowieść o młodym księdzu posługującym w wiejskiej parafii. Głównego bohatera poznajemy poprzez ludzi przychodzących do niego do spowiedzi.

Seria spotkań w konfesjonale ujawnia problemy, z którymi się mierzy ksiądz: samotność, wątpliwości w wierze, kwestie własnej seksualności i nieuporządkowana przeszłość. Zarówno on, jak i jego rozmówcy tworzą społeczność ludzi zagubionych we własnych życiorysach. Poprzez kratkę konfesjonału zaglądamy do ich spowiedzi, heroicznych walk i małych sekretów. Tymczasem nad wsią wisi widmo końca świata. Czy bohaterom uda się przetrwać spotkanie z ostatecznym?

Spektakl wyreżyserował Sławomir Narloch. W obsadzie: Natalia Kaja Chmielewska, Jakub Gawlik, Michał Pawlik, Maciej Zuchowicz oraz muzycy: Jakub Gawlik (akordeon), Patryk Makowski (puzon), Kamil Pasikowski (puzon), Kajetan Skoneczny (wibrafon, kotły).

Spektakl powstał w ramach Laboratorium Nowych Epifanii i miał swoją premierę na Scenie Przodownik Teatru Dramatycznego 6 marca 2020 roku.

Będzie dostępny online od najbliższej soboty 13 marca od godziny 19.00. Bilety w cenie 20 zł: https://online.teatrdramatyczny.pl/

Przedstawienia na platformie VOD Teatru Dramatycznego to profesjonalne nagrania, które powstały specjalnie w tym celu. Tytuły, które już można oglądać to: „Miłość od ostatniego wejrzenia” Vedrany Rudan w reż. Iwony Kempy, „Smutek i melancholia” Bonna Parka w reż. Piotra Waligórskiego, „I że cię nie opuszczę” Gérarda Watkinsa w reż. Aldony Figury oraz „Tajny dziennik” Mirona Białoszewskiego w reż. Wojciecha Urbańskiego. W drugiej połowie marca planujemy kolejne 2 premiery!

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi