Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Casting NEXT TO NORMAL

casting
powrót
Casting NEXT TO NORMAL

Teatr Syrena zaczął przygotowania do polskiej prapremiery musicalu „Next To Normal” zaplanowanej na 6 kwietnia 2019. To jeden z najbardziej poruszających i cenionych amerykańskich musicali rockowych ostatnich lat, nagrodzony m.in. nagrodą Pulitzera w dziedzinie dramatu oraz trzema nagrodami Tony, teatralnymi odpowiednikami Oskarów. Główni bohaterowie "Next To Normal" to rodzina Goodmanów – Diana i Dan oraz ich nastoletnia córka – Natalie. Diana cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, a jej stan wpływa na życie całej, pozornie przeciętnej rodziny.

Polską prapremierę „Next To Normal” zrealizują twórcy ostatnich musicalowych sukcesów sceny przy ul. Litewskiej: Jacek Mikołajczyk, dyrektor Teatru Syrena, reżyser i tłumacz „Rodziny Addamsów” i „Czarownic z Eastwick”, Tomasz Filipczak, kierownik muzyczny teatru, Jarosław Staniek, jeden z najwybitniejszych polskich choreografów, Mariusz Napierała, scenograf wielu musicalowych przebojów, jak „Once” czy „Mamma Mia!”

Zapraszamy śpiewających aktorów do wzięcia udziału w castingu do musicalu. Szczegóły można znaleźć na stronie Teatru Syrena www.teatrsyrena.pl (w zakładce Teatr/Wydarzenia). Zgłoszenia są przyjmowane do 5 listopada. Przesłuchania odbędą się 19 listopada w siedzibie Teatru Syrena w Warszawie.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi