Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Castingi do HAMLETA Mai Kleczewskiej

powrót
Castingi do HAMLETA Mai Kleczewskiej

CTeatr Polski w Poznaniu zaprasza na castingi do spektaklu „HAMLET” w reż. Mai Kleczewskiej. Poszukiwani są ukraińscy aktorzy i aktorki i odtwórca roli Fortynbrasa.

UKRAIŃSCY AKTORZY I AKTORKI
Na casting zapraszamy kobiety i mężczyzn: muzyków, artystów, performerów, wszystkich, którzy lubią występować na scenie, a także tych, którzy nie mają doświadczenia, a marzą o byciu aktorami.

Wymagane:
narodowość ukraińska;
wiek: powyżej 18 lat;
znajomość języka polskiego w stopniu średnim;
dyspozycyjność od 14 marca do 14 kwietnia oraz od 6 maja do 10 czerwca.

Termin castingu 13 marca 2019 r., g. 14.00, Teatr Polski w Poznaniu.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: zuzanna.glowacka@teatr-polski.pl w tytule wpisując „CASTING AKTORZY UKRAIŃSCY”. Termin nadsyłania zgłoszeń: 12 marca 2019 r.

FORTYNBRAS
Na casting zapraszamy kobiety i mężczyzn: osoby ciemnoskóre, osoby pochodzenia azjatyckiego lub o egzotycznym typie urody. Nie wymagamy scenicznego doświadczenia – szukamy osób otwartych, przebojowych i pełnych pasji.

Wymagane:
wiek: powyżej 20 lat;
znajomość języka polskiego w stopniu średnim;
dyspozycyjność od 14 marca do 14 kwietnia oraz od 6 maja do 10 czerwca.

Termin castingu 14 marca 2019 r., g. 14.00, Teatr Polski w Poznaniu. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: zuzanna.glowacka@teatr-polski.pl w tytule wpisując „CASTING FORTYNBRAS”. Termin nadsyłania zgłoszeń: 13 marca 2019 r.

W treści zgłoszenia prosimy umieścić:
imię i nazwisko
wiek
narodowość
nr telefonu
kilka słów o sobie
klauzulę RODO o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawierających imię, nazwisko, wiek, narodowość, adres e-mail oraz numer kontaktowy, zawartych w zgłoszeniu przesłanym do Teatru Polskiego w Poznaniu z siedzibą w Poznaniu, ul.27 Grudnia 8/10, w celu wzięcia udziału w castingu do spektaklu „Hamlet”. Zostałem poinformowany o przysługujących mi uprawnieniach.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi