Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Córka KONKURS

konkurs
powrót
Córka KONKURS

9 i 10 czerwca 2018 r. zapraszamy do Teatru Młyn w Warszawie na spektakl "Córka". Dla czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na 9.06.2018.

Barbara – artystka i była hippiska traci pamięć w nagłym wypadku. Do szpitala przyjeżdża jej dorosła córka. Lekarz każe im rozmawiać, to jedyny sposób, na powrót Barbary do zdrowia. Pamięć jest jednak zawodna, a z poszczególnych wspomnień wyłaniają się dwa zupełnie inne obrazy ich wspólnego życia. Początkowo zabawne dialogi, odsłaniają powoli kryjącą się pod spodem tajemnicę.

Intymna opowieść o przepaści pomiędzy PRL’em, a współczesnością, o dwóch różnych pokoleniach – tym urodzonym w latach 50-tych – zbuntowanym i pragnącym wolności i tym z przełomu epok, które w tej wolności zagubiło spokój i szczęście.

Spektakl o tęsknocie, której nie da się zaspokoić, o winie, karze i przebaczeniu. A przede wszystkim o relacji między matką a córką, być może najważniejszej i najbardziej skomplikowanej relacji w życiu kobiety.

Zapowiedź spektaklu CÓRKA.


KONKURS
Dla czytelników TerazTeatr.pl mamy 3 podwójne zaproszenia na 9.06.2018 r do Teatru Młyn w Warszawie. Prosimy o wypełnienie formularza konkursowego. W odpowiedzi podajemy odpowiedź na pytanie: Najlepsza rola Joanny Żółkowskiej? Konkurs trwa do 8.06.2018 do godz. 12:00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zwycięzców o wygranej poinformujemy osobiście.

Odpowiedzi prosimy przysyłać na mail: konkurs@terazteatr.pl
W temacie: CÓRKA KONKURS
W treści: Odpowiedź oraz imię i nazwisko uczestnika

Szczegóły:
Scenariusz i reżyseria: Natalia Fijewska-Zdanowska
Konsultacja scenograficzna/światło: Mikołaj Malesza
Kostiumy: Beata Borowska
Produkcja: Agnieszka Kondraciuk
Sufler: Aleksandra Śliwińska
Obsada:
Joanna ŻÓŁKOWSKA
Zuzanna FIJEWSKA-MALESZA

9 czerwca 2018 r. godz. 19:00
10 czerwca 2018 r. godz. 19:00
Scena Staromiejska SCEK
/Stare Miasto, Jezuicka 4/
Warszawa

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi