Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Cyrk bez przemocy Teatru Klinika Lalek

powrót
Cyrk bez przemocy Teatru Klinika Lalek

17 kwietnia 2018 r. zapraszamy do Teatru Polskiego we Wrocławiu na spektakl Teatru Klinika Lalek pt "Cyrk bez przemoc". Przystojna żyrafa zakochana w treserze, potężny lew, który ryczeć potrafi i chce pożreć tresera, a także słoń, wirtuoz gry na trombonie, który potrafi latać i umie stać na trąbie!

W rolach tych niezwykłych zwierząt wystąpią lalki i nadmarionety – animowane przez aktorów barwne makiety zwierząt w ich naturalnych wielkościach. "Cyrk bez przemocy" to jedna z pierwszych tego typu inicjatyw na świecie!

Spektakl w reżyserii Wiktora Wiktorczyka adresowany jest do szerokiej grupy odbiorców bez względu na wiek. To widowisko rodzinne, które wprowadza nową jakość: obok ciekawych technik sztuki scenicznej, twórcy zwracają uwagę na szacunek dla istot żywych i piękno teatru lalek. Żyrafa zaśpiewa o miłości do natury, lew nauczy nas odwagi, a słoń pokaże, że wszystko w życiu jest możliwe... Razem z nadmarionetami zobaczymy także treserów, siłaczy, żonglerów i klaunów...Widowisko odbędzie się na Scenie im. Jerzego Grzegorzewskiego w Teatrze Polskim we Wrocławiu. 17 kwietnia w języku polskim, a dzień później w języku angielskim, w oba dni o godzinie 10.00. Teatr Klinika Lalek i Teatr Polski we Wrocławiu serdecznie zapraszają!

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi