Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Człowieku, trochę kultury!

powrót
Człowieku, trochę kultury!
Miesiąc Teatrów z Grouponem

Od 1 października do 9. listopada 2014 r. trwa Miesiąc Teatrów Groupon.
W czasie promocji możecie kupić ponad 10 tysięcy biletów na spektakle w ponad 40 teatrach. Zainspiruj się i pójdź do TEATRU.

„Ożenek” Gogola, „Jak zostałam wiedźmą” i „Dwoje biednych Rumunów” Masłowskiej, „Wiśniowy sad” Czechowa, „Oniegin” Puszkina, „Wichrowe Wzgórza” E. Bronte, „Dziady” Mickiewicza czy „Kupiec Wenecki” Szekspira – m.in. te spektakle będzie można obejrzeć w polskich teatrach, biorących udział w inicjatywie Miesiąc Teatrów – projekcie promującym polską kulturę teatralną.

Z raportu CBOS o aktywności i doświadczeniach Polaków z 2014 roku wynika, że liczba odwiedzających teatry w Polsce jest najwyższa od 26 lat i wynosi 20%. Groupon Polska w odpowiedzi na ten trend i zainteresowanie ofertą kulturalną Polaków ogłasza nową inicjatywę – Miesiąc Teatrów. Projekt rozpoczyna się już 1 października. Groupon, wraz z teatrami największych polskich miast, przygotował specjalną ofertę tylko dla użytkowników serwisu. Przez miesiąc będą mieli okazję oglądać spektakle każdego gatunku: od oper, przez dramaty, po komedie w cenie niższej niż zazwyczaj.

Mecenasem pierwszej edycji Miesiąca Teatrów Groupon został Tomasz Karolak, Dyrektor Artystyczny teatru IMKA w Warszawie - „Właśnie rozpoczął się wirtualny festiwal teatru w Polsce. Groupon zwrócił się z propozycją, która przyczyni się do tego, aby zmienić postrzeganie teatru jako miejsca dostępnego dla wybranych. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zaprosić na widownię nową publiczność oraz pokazać, że w repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie – nie jest to rozrywka dla wąskiej grupy koneserów. Projekt jest także ogromną szansą dla małych teatrów, które często nie mogą pozwolić sobie na kosztowną promocję.”

Znajdź bilet dla siebie, link do promocji poniżej.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi