Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Daleko - serial online odc 3

patronat TerazTeraz
powrót
Daleko - serial online odc 3

4 czerwca 2020 r. premierowo będzie można obejrzeć kolejny odcinek DALEKO - Intymny dziennik z czasów zarazy produkowany przez Teatr Młyn. Czytanie online zawsze o godz. 21:00. Patronat TerazTeatr.pl

W trzecim odcinku dowiemy się...
Izolacja przedłuża się, a codzienna rzeczywistość sprawia coraz więcej problemów. Powoli okazuje się jasne, że epidemia nie minie z dnia na dzień, a zagrożenie wirusem to najmniejszy problem rodziny, zamkniętej w starej chacie na odludziu. Czym tak naprawdę jest izolacja? Czy to faktycznie stan, którego doświadczamy podczas epidemii? Czy też może choroba, na którą cierpieliśmy nieświadomie od dłuższego czasu? Dlaczego bliskość jest tak bolesna? I co zrobić z tym bólem, kiedy nie ma, gdzie uciec? Bohaterka mierzy się z prawdą o swoim życiu, najbliższych relacjach i o sobie samej.

O serialu:
Odnosząca zawodowe sukcesy czterdziestolatka za wszelką cenę próbuje skontrolować swoje życie. Jej codzienność to skomplikowany projekt, utrudniony kryzysem w małżeństwie, relacjami ze zbuntowaną córką i synem – dzieckiem wysokich wymagań, wychowywanym przez kolejne nianie. W grafiku ciasno wypełnionym nawigowaniem rodzinnego i zawodowego życia, bohaterka próbuje znaleźć miejsce dla siebie, w postaci potajemnych, ściśle wyliczonych spotkań z mężczyzną. Podejrzenie przypadku koronawirusa w pracy męża, skłania rodzinę do podjęcia spontanicznej decyzji o wyjeździe do zakupionego niegdyś domu na wsi. Życie w izolacji dalekie jest jednak od sielanki.

PREMIERA - godz. 21:00


poprzednie odcinki

ODCINEK 1.


ODCINEK 2.Natalia Fijewska-Zdanowska:
"Daleko" to osobisty dziennik kobiety, która zmaga się ze swoim życiem w obliczu epidemii. Ale epidemia to tylko tło wydarzeń dużo bardziej bolesnych, ważnych, podstawowych. Bohaterka "Daleko" to postać fikcyjna, ale skonstruowana na podstawie moich własnych przeżyć, oraz przeżyć bliskich mi osób w pierwszych dniach epidemii. To bunt przeciwko udawaniu, że świetnie sobie radzimy, a naszym największym problemem są wybory prezydenckie i niemożność pójścia do lasu. To opowieść o zmianie, która sięga dużo głębiej i doświadcza nas w sposób, w jaki nic jeszcze w naszym żuciu nas nie doświadczyło.

Co zrobił maleńki wirus z Wuhan z naszymi rodzinami, dziećmi, związkami, relacjami? Z naszym życiem zawodowym i życiem seksualnym? Z naszym poczuciem własnej wartości i naszą tożsamością?
To opowieść dla wszystkich, którzy mają wrażenie, że ich życie wywróciło się do góry nogami. Dla wszystkich, którzy zmagają się z bliskimi relacjami. Dla wszystkich, którzy się boją. Dla wszystkich, którzy potrzebują porozmawiać o tym, co się nam przydarza. Ale porozmawiać naprawdę - a nie tylko popatrzeć na lukrowane zdjęcia z filtrem. Dla wszystkich, którzy mają ochotę pochylić się nad obecną sytuacją i obdarzyć ją nie tylko komentarzem, ale także refleksją.

Szczegóły:
DALEKO
Intymny dziennik z czasów zarazy
Czytanie online.
Tekst: Natalia Fijewska-Zdanowska
Czyta: Zuzanna Fijewska-Malesza

EMISJE w czterech odcinkach na fanpage’u FB i kanale Youtube Teatru MŁYN: 21 maja, 28 maja, 4 czerwca, 11 czerwca, o godz. 21:00.

patronat TerazTeatr.pl

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi