Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

DRAKA konkurs

konkurs
powrót
DRAKA konkurs

22 i 23 lutego 2018 r. zapraszamy do Teatru Młyn na spektakl "Draka" z Krzysztofem Kiersznowskim i Zuzanną Fijewską-Maleszą oraz Agatą Fijewską. Dla czytelników mamy podwójne zaproszenia na najbliższy piątek.

Emerytowany policjant dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Rozdrażniony otaczającą go rzeczywistością sześćdziesięciolatek – samotnik, cwaniak i łapówkarz, staje w obliczu rozliczenia z własnym życiem. Wartka, dowcipna i przewrotna akcja sztuki dzieje się na przemian w starym Mlecznym Barze i Rejonowym Szpitalu. Rzeczywistość bohatera tworzą zimna i bezlitosna Pani Doktor, oraz krzykliwa, ciężarna Kelnerka. Spektakl poprzez śmiech, absurd i groteskę stawia pytania o naszą współczesną rzeczywistość, dlaczego wiąże się ona coraz częściej z poczuciem wstydu i złości? W jaką stronę zmierza nasze “dynamicznie rozwijające się” społeczeństwo? Czy w świecie, który powoduje tyle frustracji, jest jeszcze miejsce na bezinteresowną bliskość? Groteskowa forma i dowcip – to być może jedyny sposób na poruszenie tych tematów społecznego, ale i naszego wewnętrznego tabu.

KONKURS
Dla czytelników TerazTeatr.pl mamy po 2 podwójne zaproszenia na spektakl 23 lutego 2018 r. w Teatrze Młyn w Warszawie. Prosimy o wysłanie maila konkursowego. W odpowiedzi podajemy odpowiedź na pytanie: Krzysztofa Kiersznowskiego to najlepszy odtwórca roli...? Konkurs trwa do 22.02.2018 do godz. 12:00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zwycięzców o wygranej poinformujemy osobiście.

Odpowiedzi prosimy przysyłać na mail: konkurs@terazteatr.pl
W temacie: Konkurs Draka KONKURS
W treści: Odpowiedź oraz imię i nazwisko uczestnika

Szczegóły:
DRAKA
Scenariusz i reżyseria: Natalia Fijewska-Zdanowska;
Muzyka: Filip Dreger
Występują: Krzysztof Kiersznowski, Zuzanna Fijewska-Malesza, Agata Fijewska

23 luty 2018 r. o godz. 19:30
Teatr Młyn - Scena na Poddaszu
Scenie Staromiejskiej SCEK,
ul. Jezuicka 4, Warszawa

Bilety w cenie: 35-40 zł

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi