Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Dzień Dziecka w Guliwerze

powrót
Dzień Dziecka w Guliwerze

Dzień Dziecka w Teatrze Lalek Guliwer twa w tym roku od 1 do 5 czerwca 2020 r. W tegoroczny Dzień Dziecka w Guliwer zaprasza na wydanie specjalne cyklu Podróże Plastyczne, w ramach którego wyemituje 3 części autorskiego cyklu podróży do krainy wyobraźni z kartą i pisakiem.

Wyobraźnia nie ma ograniczeń. W wydaniu specjalnym Podróży Plastycznych zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy z udziałem ich ukochanych pluszaków, zabawek i lalek. Z pomocą kartki i pisaka spróbujemy wyczarować im światy, o jakich marzą. Możliwe, że ukochany miś marzy o grze w zespole rockowym a ulubiony samochód wolałby latać zamiast jeździć ?

Podróże Plastyczne to cykl prowadzony przez graficzkę Teatru Lalek Guliwer Karolinę Witowską- Ćirlić, który rozwija wyobraźnię i abstrakcyjne myślenie. Wszystkie odcinki opierają się na pracy z kartką i pisakiem, czyli przedmiotami, które każdy ma w domu.Emisje części w ramach wydania specjalnego Podróży Plastycznych odbędą się na profilu Facebook Teatru Guliwer oraz oficjalnym kanale YouTube w dniach 1,3 i 5 czerwca.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi