Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Dzikość sercea - premiera w Katowicach

powrót
Dzikość sercea - premiera w Katowicach
"Dzikość serca", reż. Michał Piotrowski, Teatr Gry i Ludzie

W sobotę 5 października 2019r. na deskach sceny Teatru Gry i Ludzie w Katowicach premierowo zostanie wystawiony spektakl "Dzikość serca" w reż. Michała Piotrowskiego.

Kiedy Sailor wychodzi z więzienia, Lula czeka na nią z marynarką z wężowej skóry. Wsiadają do pontiaca bonneville i wyruszają w szaloną podróż do Kalifornii. Uciekając przed matką Luli i jej kochankami - Johnnym Farragutem i Marcello Santosem - walczą ze złem świata, który ma „dzikość w sercu i szaleństwo na twarzy”. Ich zakazana miłość zostaje wystawiona na wiele prób. Czy wielkie uczucie okaże się silniejsze, niż presja otoczenia? Czy Sailor i Lula pokonają Złą Wiedźmę ze Wschodu? Czy miłość zwycięży zło?

„Dzikość serca” to adaptacja powieści Barry’ego Gifforda, na której podstawie David Lynch nakręcił nagrodzony Złotą Palmą film z Nicolasem Cage’m i Laurą Dern w rolach głównych.


Trailer spektaklu "Dzikość serca", reż. Michał Piotrowski, Teatr Gry i Ludzie

Dzikość serca
premiera 05-10-2019r.

Autor: Barry Gifford
Adaptacja i reżyseria: Michał Piotrowski
Scenografia: Maciej Nogieć
Kostiumy: Anna Kandziora
Muzyka: Samuel Baron
Choreografia: Radosław Lis
Filmy: Fryderyk Potoczek, Michał Piotrowski
Efekty dźwiękowe: Karol Iwan
Światło: Beniamin Lediński

Obsada: Kaśka Dudek, Ola Fielek, Anna Kadulska, Artur Święs, Maciej Nogieć, Bartosz Socha, Radosław Lis, Oliwia Spisak, Samuel Baron.

Bilety w cenie 25-40 zł do nabycia w kasie teatru. Rezerwacja możliwa jest przez e-mail rezerwacja@gryiludzie.pl, telefonicznie pod nr. 501 395 069 - codziennie (również SMS) oraz przez prywatną wiadomość na fanpage teatru na Facebook'u.

Spektakl powstał w ramach konkursu „Teatrograny" Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek - Katowice Miasto Ogrodów

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi