Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Frankenstein konkurs

konkurs
powrót
Frankenstein konkurs
Frankenstein 27.03.2014 godz. 18:00

Multikino i British Council w ramach cyklu Teatry brytyjskie w Multikinie zapraszają 27 marca o 18.00 na specjalne pokazy scenicznej adaptacji „Frankensteina” w reżyserii Danny’ego Boyle’a. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia do kin w Warszawie.

27 marca w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w specjalnych pokazach „Frankensteina”. W rolę Wiktora Frankensteina wcielił się Benedict Cumberbatch natomiast w rolę potwora Johny Lee Miller. Słynny brytyjski reżyser po 20 latach pracy w filmie powrócił do teatru. W marcu 2011 roku Danny Boyle na brytyjskim West Endzie zaprezentował własną wersję „Frankensteina". Autorem sztuki, opartej na powieści Mary Shelley jest Nick Dear. Premiera spektaklu, który grany był w London's Royal National Theatre, odbyła się 17 marca 2011 roku i transmitowana była do wielu kin na całym świecie.

Danny Boyle reżyserską karierę zaczynał w teatrze, wystawiając w latach 80tych sztuki dla słynnego Royal Shakespeare Company. W kinie zadebiutował w 1995 roku filmem „Płytki grób". Rozgłos przyniósł mu kultowy już film „Trainspotting”, a w 2009 roku zdobył zarówno Oscara jak i Złoty Glob za film „Slumdog. Milioner z ulicy”. Jest znany również z reżyserii takich produkcji jak: „Niebiańska plaża”, „28 dni później” czy „127 godzin”.

Obsada/Produkcja:
Reżyseria: Danny Boyle
Autor sztuki: Nick Dear, sztuka napisana na podstawie powieści Mary Shelley
Czas trwania: 134 min.
Pokaz w wersji oryginalnej z polskimi napisami.

Dla czytelników mamy konkurs. Do wygrania dwa podwójne zaproszenia do Multikina Złote Tarasy i Ursynów.
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W ilu kinach odbędzie się pokaz "Frankensteina"?
Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila: redakcja@terazteatr.pl
W tytule: Frankenstein konkurs
W treści: odpowiedź, imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.
Na odpowiedzi czekamy do 26.03.2014 do godziny 14:00. Redakcja poinformuje zwycięzców o wygranej osobiście.

Frankenstein - National Theatre Live zobaczymy w czwartek 27 marca o godzinie 18.00 w aż 13 kinach sieci Multikino. Zapraszamy do kin: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie.

Bilety:
40 zł – normalny
35 zł – ulgowy (Uczniowie i Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy)
30 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi