Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Frankenstein w Kinie Atlantic

patronat TerazTeraz
powrót
Frankenstein w Kinie Atlantic
Frankenstein NT Live

9 grudnia o 20:00 w Kinie Atlantic odbędą się pokazy sztuki „Frankenstein”, udostępnionej w ramach projektu NationalTheatre Live, realizowanego na całym świecie przez Narodowy Teatr Wielkiej Brytanii. Cykl pod patronatem TerazTeatr.pl

"Frankenstein" to już jedenasty pokaz w serii "Oglądaj spektakle z cyklu NationalTheatre Live wraz z UW!", objętej honorowym patronatem przez Jego Maginificencję Rektora UW, dr hab Marcina Pałysa, prof. UW. Jest to zarazem pierwsza powtórka w naszym cyklu i odpowiedź na życzenia publiczności. Spektakl "Frankenstein", zarejestrowany w 2011 roku w ramach NationalTheatre Live, powrócił do kin z okazji obchodów 50-lecia NationalTheatre. Nagrodzony Oskarem reżyser DannyBoyle („SlumdogMillionaire”, „Trainspotting”) przenosi na scenę adaptację gotyckiej powieści Mary Shelley.
Obdarzony dziecięcą niewinnością i makabrycznym wyglądem, Potwór Frankensteina zostaje wygnany przez swojego przerażonego stwórcę i pozostawiony na pastwę nieprzyjaznego świata. Napotykając na swojej drodze jedynie ludzkie okrucieństwo, samotne Monstrum poprzysięga zemstę i postanawia odnaleźć Victora Frankensteina, aby zawrzeć z nim desperacką umowę.

Zapowiedź spektaklu.


UWAGA! W dwóch salach kina będą wyświetlane dwie RÓŻNE wersje „Frankensteina”!
1. W roli Potwora Frankensteina występuje Jonny Lee Miller („Trainspotting”, CBS’s „Elementary”), jako Victor Frankenstein - Benedict Cumberbatch („Star Trek: Into Darkness”, BBC’s „Sherlock”)
2. W roli Potwora Frankensteina występuje Benedict Cumberbatch, a jako Victor Frankenstein - Jonny Lee Miller.

Dzięki współpracy z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Kino Atlantic będzie mogło zaprezentować ten wyjątkowy spektakl, od niedawna dostępny w portfolio regionalnego dystrybutora CIKANEK Management.

Cennik biletów:
35zł – bilet normalny
30zł – bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana)
25zł – bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego
Bilety dostępne wyłącznie w kasach Kina Atlantic!

Partnerzy:
Uniwersytet Warszawski
Radio Kampus
Entropia Słowa
Teraz Teatr – www.terazteatr.pl
e-teatr.pl – www.e-teatr.pl

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi