Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Gdyby to była moja ulica

patronat TerazTeraz
powrót
Gdyby to była moja ulica
19. czerwca rozpoczynają się warsztaty.

19.06-7.07.2014 zapraszamy na IV edycję Międzynarodowych Warsztatów Teatru Fizycznego w Przestrzeni Publicznej "Gdyby to była moja ulica", które odbędą w Warszawie w ramach Festiwalu Sztuka Ulicy. TerazTeatr.pl objął patronatem wydarzenie.

Podczas codziennych zajęć uczestnicy poznają podstawowe zagadnienia teatru fizycznego. Od początku warsztatów w praktycznych ćwiczeniach uczą się specyfiki działań w przestrzeni publicznej (dialog z publicznością, improwizacja, kreowanie postaci).
Każda z edycji posiada temat przewodni, który służył jako punkt wyjścia do pracy nad strukturą sceniczną. Na postawie doświadczeń osobistych oraz materiałów zbieranych w przestrzeni miejskiej uczestnicy opracowują solowe i grupowe akcje, które na zakończenie warsztatów prezentowane są podczas finałowego pokazu wpisanego w program festiwalu.
Liderzy warsztatów: Paulina Almeida, Dawid Żakowski (Sztuka Nowa)

Warsztaty skierowane są do osób w wieku 18-30 lat pochodzących z Polski, Francji i Niemiec – młodych aktorów, studentów kierunków teatralnych oraz artystów innych dyscyplin.

IV edycja odbędzie się w Warszawie w dniach 19 czerwca – 7 lipca 2014 w ramach Festiwalu Sztuka Ulicy. Organizatorem będzie Stowarzyszenie Sztuka Nowa. Artyści wspierający: Yuga Hatta.

Projekt współfinansowany przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży.
Partnerzy: Festiwal Sztuka Ulicy, Centrum Łowicka
Patronat honorowy nad warsztatami objęła Ambasada Portugalii w Warszawie.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi