Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Giselle z Bolshoi LIVE!

powrót
Giselle z Bolshoi LIVE!

26 stycznia 2020 r. zapraszamy do sieci Multikino na transmisję na żywo baletu "Giselle" z Teatru Bolshoi w Moskwie. To uznawany za jeden z najpiękniejszych baletów XIX wieku w wykonaniu najsłynniejszego zespołu baletowego świata. Polecamy! „Giselle” w kinowej transmisji to nie lada gratka dla miłośników baletu. Tytuł należy do baletowej klasyki, w kolejnych wystawieniach jest od lat podziwiany na całym świecie.

26 stycznia w Multikinie to klasyczne dzieło zostanie zaprezentowane w nowej inscenizacji Aleksieja Ratmańskiego (znanego m. in. z „Korsarza”, którego na ekranach kin sieci można było oglądać w listopadzie 2019 roku).
Wiejska dziewczyna Giselle zakochuje się w przystojnym młodzieńcu, nie wiedząc, że to książę Albert w przebraniu. Książę nie może ożenić się z ubogą panną, ma już zresztą narzeczoną. Gdy prawda wychodzi na jaw, Giselle umiera z rozpaczy i dołącza do wił – duchów dziewcząt, które zmarły przed ślubem. Nocą, w scenerii leśnego cmentarza, Giselle powstaje z grobu i jeszcze raz spotyka Alberta, którego na miejsce jej spoczynku przywiodły wyrzuty sumienia. Młodzieniec jest jednak w niebezpieczeństwie…
Aleksiej Ratmański spojrzał na kanoniczny balet z nowej perspektywy i stworzył zachwycającą inscenizację, w której znana historia nieszczęśliwie zakochanej dziewczyny urzeka na nowo.Szczegóły:
26.01.2020 | niedziela | 16:00 | TRANSMISJA HD LIVE | nowa inscenizacja
Giselle
muzyka: Adolphe Adam
choreografia: Aleksiej Ratmański
Organizator: Multikino S.A.
Producent: Pathé Live
Dystrybutor: www.nazywowkinach.pl
Przedstawienie trwa około 2 godzin i 30 minut.

Zobacz „Giselle” na żywo, prosto z Moskwy – już w najbliższą niedzielę, 26 stycznia o godz. 16:00 w kinach sieci Multikino w: Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu (Multikino Malta i Multikino Stary Browar), Szczecinie, Warszawie (Multikino Targówek, Multikino Ursynów, Multikino Złote Tarasy), Zabrzu.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi