Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Groupon na Dzień Teatru

powrót
Groupon na Dzień Teatru
Teatralna promocja Groupona

Od 16 marca do 29 marca 2015 trwa promocja "Teatr - dodaj do ulubionych" organizowana z okazji nadchodzącego Międzynarodowego Dnia Teatrów (27.03) przez Groupon Polska. Podczas promocji możecie kupić bilety na wybrane spektakle po bardzo atrakcyjnych cenach.

Pierwsze edycja promocji spotkała się entuzjastycznym przyjęciem. W przeciągu miesiąca sprzedano ponad 15 tys. biletów. Ambasadorem akcji „Teatr – dodaj do ulubionych” jest Andrzej Seweryn, wybitny aktor i Dyrektor Naczelny Teatru Polskiego w Warszawie. Teatr Polski będzie jedną z wielu scen, które szeroko otworzą swoje podwoje, by być bliżej publiczności.

Gdy zaproponowano mi udział w tej akcji, zobaczyłem szansę tak dla teatru polskiego przez małe „p”, jak i dla Teatru Polskiego przez duże „P”. Poparłem moim nazwiskiem akcję przybliżania obywateli polskich do teatru. Mam nadzieję, że dzięki niej zwiększy się liczba widzów w teatrach. - mówi Andrzej Seweryn.

Teatr – podobnie jak dziecko – ma bujną wyobraźnię i zdolność dziwienia się, którą zaraża dorosłych. Uważnie obserwuje otoczenie i uparcie zadaje niewygodne pytania, by poznać i zrozumieć świat. Jednocześnie jest doskonałym sposobem na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Dlatego właśnie z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Groupon razem z teatrami z całej Polski (publicznymi i niepublicznymi, małymi i dużymi) przygotował projekt „Teatr – dodaj do ulubionych”.

Od 16 do 29 marca użytkownicy portalu będą mieli okazję oglądać spektakle każdego gatunku – od oper przez dramaty po komedie w cenie niższej niż zazwyczaj. Akcja jest kontynuacją „Miesiąca Teatrów” na Grouponie, dzięki której 15 000 widzów obejrzało jeden ze 100 spektakli pokazywanych na 45 scenach w całej Polsce. Każdy mógł znaleźć w repertuarze coś dla siebie, co dowiodło, że teatr nie jest miejscem dostępnym dla nielicznych ani rozrywką dla wąskiej grupy koneserów.

W ramach promocji obecnie dostępne są bilety do następujących teatrów:

Warszawa
Teatr Studio
Teatr WARSawy
Teatr Rampa
Studio Buffo
Teatr XL
Teatr Scena Współczesna
Teatr Palladium
Teatr Capitol
Teatr Polski
Teatr Żydowski
Och-Teatr
Teatr Polonia

Wkrótce nowe teatry...

Aby ułatwić Wam zakupy zamieściliśmy w repertuarze TerazTeatr.pl charakterystyczne butony z logiem Groupon, które przekierują Was bezpośrednio do zakupu kuponu.

Akcji towarzyszyć będzie zbiórka środków na leczenie i rehabilitację wybitnego aktora Narodowego Starego Teatru – Krzysztofa Globisza, który powoli wraca do zdrowia po chorobie. Każda kolejna cegiełka nabyta przez widzów przybliży stopniowo artystę do momentu, w którym ponownie stanie na deskach teatru, by bawić i wzruszać publiczność.

Znajdź bilet dla siebie i znajomych. Dodaj Teatr do ulubionych.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi