Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Hamlet w ramach wakacyjnych powtórek

powrót
Hamlet w ramach wakacyjnych powtórek

11 lipca 2019 r. zapraszamy do Multikina na wakacyjny seans z cyklu National Theatre pt. "Hamlet". W niezapomnianej roli tytułowej będzie można zobaczyć Benedicta Cumberbatcha.

Jeśli marzysz, by w wakacje przenieść się na kilka dłuższych chwil do Londynu – nie przegap „Hamleta” w reżyserii Lyndsey Turner, z fenomenalną kreacją Benedicta Cumberbatcha. To niezmiennie jeden z najszybciej sprzedających się tytułów w historii teatru w Londynie. Na pierwszy z zaplanowanych pokazów bilety rozeszły się jeszcze zanim aktorzy rozpoczęli próby czytane. Przedstawienie, w zgodnej opinii krytyków i publiczności, okrzyknięto wydarzeniem – m. in. ze względu na wybitną grę aktorską i pełną rozmachu oprawę plastyczną. Spektakl, który do tej pory obejrzało ponad 900 000 widzów na całym świecie, powraca z okazji 10-lecia cyklu National Theatre Live. W Multikinie pokażemy go w ramach projektu MultiCulture Britain, promującego najlepsze dokonania brytyjskiej sztuki w obszarze wystaw, teatrów i koncertów.„Hamleta” będzie można zobaczyć już w czwartek,
11 lipca o godz. 19:00
w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań – Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa – Targówek, Warszawa – Ursynów, Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław – Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

Zapraszamy!

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi