Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Hedda Gabler w Kinie Praha

patronat TerazTeraz
powrót
Hedda Gabler w Kinie Praha
National Theatre Live!

9 marca 2017 r. o godz. 20:00 w Kinie Praha odbędzie się pokaz sztuki „Hedda Gabler”, transmitowanej na żywo z polskimi napisami w ramach projektu National Theatre Live, realizowanego na całym świecie przez Narodowy Teatr Wielkiej Brytanii.

"Hedda Gabler" to trzydziesty szósty pokaz z serii "Oglądaj spektakle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!", wydarzenia objętego honorowym patronatem przez Jego Magnificencję Rektora UW, dr hab. Marcina Pałysa, prof. UW. Ponownie spotykamy się w Kinie Praha – pierwszym powojennym kinem w Warszawie i pierwszym kinem cyfrowym w Polsce.

Świeżo po ślubie. Już znudzona. Hedda marzy o wolności...
Hedda i Tesman dopiero wrócili ze swojego miesiąca miodowego i ich związek już ma problemy. Zdeterminowana Hedda stara się objąć kontrolą osoby wokół siebie co powoduje, że jej świat zaczyna się walić. Zdobywca Tony Award Ivo van Hove (“Widok z mostu”) powraca do National Theatre z nową aranżacją arcydzieła Ibsena. Ruth Wilson (“Jane Eyre”) w tytułowej roli w nowej wersji Patricka Marbera.
Spektakl będzie wyświetlany z polskimi napisami i będzie trwał około 180 minut wliczając jedną przerwę.Dzięki współpracy z Kinem Praha studenci i doktoranci UW mogą oglądać ten wyjątkowy spektakl w niższej cenie.

Cennik biletów:
50 zł – bilet normalny
45 zł – bilet ulgowy
35 zł – bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego
Bilety dostępne w kasach Kina Praha!

Partnerzy:
Uniwersytet Warszawski
Radio Kampus
Entropia Słowa
Teraz Teatr – www.terazteatr.pl
e-teatr.pl – www.e-teatr.pl

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi