Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Hulaj po warszawsku i stare piosenki

powrót
Hulaj po warszawsku i stare piosenki
Bartosz Mindewicz

17 stycznia 2018 r. zapraszamy do Resortu Komedii na spektakl Hulaj po warszawsku z gościnnym udziałem Bartosza Mindewicza – autora audycji Stare Piosenki Nocą, stołecznego animatora kultury, człowieka, który w zeszłe lato powiedział STOP politykom i zmobilizował swoich rówieśników do działania.

Hulaj po warszawsku to spektakl improwizowany inspirowany Warszawą. Już od dwóch lat artyści związani obecnie z Resortem Komedii pytają widzów o ich wspomnienia związane z Warszawą, ale także zapraszają gości – osoby, które żyją i tworzą w Warszawie – pisarki, muzycy, rysownicy, a nawet stołeczni barmani opowiadali już na scenie swoje historie, zdradzali kulisy swoich zawodów lub czytali fragmenty swoich książek. Improwizatorzy dekonstruują opowiedziane historie, nadając im drugi bieg – wszystko tworzą na bieżąco, na oczach publiczności. Brak scenariusza gwarantuje, że każdy Hulaj po warszawsku jest niepowtarzalny i bardzo komediowy.

Tym razem zaproszenie do spektaklu przyjął Bartosz Mindewicz – autor audycji Stare Piosenki Nocą, stołeczny animator kultury, człowiek, który w zeszłe lato powiedział STOP politykom i zmobilizował swoich rówieśników do działania. Jaka jest jego Warszawa? Z jakimi piosenkami może się kojarzyć? O tym, jak i o wielu innych rzeczach opowie już widzom i improwizatorom 17 stycznia (środa) o 21:15 w Resorcie Komedii przy ul. Bielańskiej 1.

Hulaj po warszawsku to spektakl dla ludzi, którzy szukają w Warszawie ambitnej i alternatywnej komedii, a do tego lubią to miasto.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi