Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

IMPRO w Kinie Praha KONKURS

konkurs
powrót
IMPRO w Kinie Praha KONKURS

7 grudnia 2017 roku wystartuje w Kinie Praha nowy cykl spotkań podczas którego gwarantujemy dużą dawkę śmiechu. Szczypta dobrego smaku, garść humoru i cztery łyżki świetnej zabawy. W ten oto sposób powstaje jedyny i niepowtarzalny wieczór improwizacji w kinie Praha - wystąpi grupa „Coś krótkiego”. Dla czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie.

Improwizacja jest formą żywego teatru, w którym fabuła, postaci i dialogi będące częścią gry, sceny czy opowieści powstają "tu i teraz". Często improwizatorzy przyjmują sugestie od publiczności lub czerpią inspiracje z innych źródeł.
Każda improwizacja jest wyjątkowa, ponieważ jeśli zobaczysz występ to... nigdy się on nie powtórzy!

Improwizowane pokazy są za każdym razem inne i różnią się pomiędzy sobą. Poszczególne grupy improwizacyjne charakteryzują się swoim własnym, wypracowanym stylem. Aktorzy są jednocześnie reżyserami i scenarzystami ściśle ze sobą współpracującymi w tym samym czasie, bez wcześniejszego przygotowania czy planowania. Impro jest spontaniczne, wciągające i zabawne. Ale by się o tym przekonać, będziesz musiał najpierw zobaczyć to na własne oczy i dać się całkowicie pochłonąć!
Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 grudnia o godz. 19:00. Wystąpi przed Wami grupa improwizacyjna "Coś krótkiego".

„Coś krótkiego” – specjaliści od szalonych krótkich gier improwizowanych, znanych m.in. z programu "Who's Line Is It Anyway?". W czasie swojego energetycznego show grają po kilka postaci naraz, mówią wierszem, śpiewają, zakrzywiają czasoprzestrzeń i o wiele więcej! Na scenie przede wszystkim dobrze się bawią, a przy okazji sprawiają, że ich energia udziela się publiczności.

W skład grupy wchodzą: Mariusz Ciechoński, Konrad Gniazdowski, Tomasz Kępa, Szymon Manowski, Paweł Popardowski i Kinga Zembrzuska.

KONKURS
Dla czytelników TerazTeatr.pl mamy 1 podwójne zaproszenie na spektakl 7 grudnia 2017 r. w Kinie Praha. Prosimy o wysłanie maila konkursowego. W odpowiedzi podajemy odpowiedź na pytanie: Na czym polega improwizacja? Konkurs trwa do 6.12.2017 do godz. 12:00. Wygra najbardziej kreatywna odpowiedź. Zwycięzców o wygranej poinformujemy osobiście.

Odpowiedzi prosimy przysyłać na mail: konkurs@terazteatr.pl
W temacie: IMPRO KONKURS
W treści: Odpowiedź oraz imię i nazwisko uczestnika

IMPRO W PRAHA!

7 grudnia (czwartek), godz. 19:00
Czas trwania: 90 minut
Ceny biletów – 20zł (normalny), 15zł (ulgowy: dla uczniów i studentów z ważną legitymacją oraz posiadaczy „Karty Praha”)

AGENDA
godz. 19:00 – 19:45 – 1. część improwizacji
godz. 19:45 – 20:00 – przerwa 15 min.
godz. 20:00 – 20:45 – 2. część improwizacji]
godz. 20:45 – 20:50 – oklaski i napisy końcowe

REZERWACJE:
Kasa Kina Praha
tel.: (22) 343 03 10

ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa

Zapraszamy!

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi