Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Inauguracja Polskiego Teatru Tańca online

powrót
Inauguracja Polskiego Teatru Tańca online

29 kwietnia 2021 r. odbędzie się online inauguracja siedziby Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu. Streaming na Facebooku i YouTubie Polskiego Teatru Tańca rozpocznie się ok. godz. 19.00.

Proponujemy multimedialny wieczór, w programie moc atrakcji: zaczniemy od wspólnego zdjęcia, następnie wyemitujemy wystąpienia gości, którzy w tym dniu dołączą do nas pełniąc funkcje zawodowe - Marka Woźniaka, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Jacka Jaśkowiaka, Prezydenta Miasta Poznania oraz Aleksandry Dziurosz, zastępcy dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca.

Zabierzemy też Państwa w wirtualny spacer po siedzibie Polskiego Teatru Tańca.

Kolejne punkty programu to Narodowe Tańczenie, czyli polonez w wersji online, mapping, tort, którym nacieszymy się wirtualnie oraz w opcji „na wynos” i projekcja filmu Polskiego Teatru Tańca pt. „Ta Mara” w reżyserii Iwony Pasińskiej.

Zapraszamy widzów do interakcji i współuczestnictwa w wydarzeniu - do przesyłania zdjęć, które domontujemy do pamiątkowej fotografii oraz do zamieszczania w komentarzach pod streamingiem na Facebooku Polskiego Teatru Tańca filmów i zdjęć przedstawiających własne wykonania poloneza.

Niezwłocznie po streamingu będą mieli Państwo możliwość skorzystania z pliku obejmującego cały program wieczoru.

Otwieramy się i czekamy na Was!
Link do kanału Youtube.pl: https://www.youtube.com/user/pttpoznan

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi